VFF:s distriktsmöte 2021

VFF:s distriktsmöte 2021 genomförs digitalt i mötessystemet EasyMeet den 20 februari kl 11.00

Inbjudan till 2021 års distriktsmöte klicka här

Verksamhetsberättelsen 2020 finns här

Visa bildspel

Fullmakt- att ladda ned- denna skall mailas eller postas

Anmälan till distriktsmötet kan göras här

Anmälda per den 16 feb

Förnamn Efternamn Förening Inlämnat fullmakt
Gunnar Holmén Annelunds IF JA
Mathias Klang Axvalls IF JA
Stig Larsson Axvalls IF NEJ
Hasse Elias Borås AIK JA
Kenan Markgard Borås City FC JA ( men har ingen rösträtt)
Henric Waller Byttorps IF JA
Per Franzen Byttorps IF NEJ
Mikael Mandrén Dalsjöfors GoIF JA
Patrik Andersson Floby IF JA
Börje Andersson Fröjereds IF JA
Morgan Svensson Grolanda IF JA
Jan-Eric Axelsson Grolanda IF NEJ
Ulf Gustafsson Gullspångs IF JA
Thomas Holmberg Gullspångs IF JA
Martin Jakobsson Gånghester SK JA
Sandra Larsson Götene FK JA
Johnny Brandt Hedareds BK JA
Linus Schagerström Hemsjö IF JA
Alf Johansson Horreds IF JA
Fredrik Karlsson Hova IF JA
Jan Ryrlén IF Elfsborg JA
Hans Ahlin IFK Falköping FF JA
Lars Björkman IFK Falköping FF JA
Mattias Carlsson IFK Falköping FF JA
Tomas Nilsson IFK Mariestad JA ( men har ingen rösträtt)
Per Larsson IFK Skövde FK JA ( men har ingen rösträtt)
Jan Andersson IFK Tidaholm JA
Jan Antonssson IFK Tidaholm JA
Erik Orlov IFK Värsås JA
Martin Andersson IFK Öxnevalla JA
Åke Fäldt Kinna IF JA
Magnus Holgersson Kinne-Vedums IF JA
Mikael Johansson Kronängs IF JA
Sofi Kedén Kållandsö GoIF JA
Carina Ohlsson Lidköpings FK JA
Börje Björkqvist Långareds BoIS JA
Göran Nyberg Mariedals IK JA
Claes Persson Mariestads BK JA
Tina Holmström Mariestads BOIS FF JA
Elin Andersson Mellby IK JA
Sandra Lundgren Nittorps IK JA
Stefan Lagerqvist Norra Fågelås IF JA
Björn Lindvall Norrby IF JA
Ingmar Gustafson Rackeby IK JA
Lennart Nilsson Råda BK JA
Daniel Gustafsson Saleby IF JA
Anton Wall Sandareds IF JA
Kurt Andersson Sandhems IF JA
Joakim Eriksson Sjuntorps IF JA
Agnetha Thorstensson Sjömarkens IF JA( men har ingen rösträtt)
Sven-Olof Andersson Sjötofta IF JA
Mathias Blom Sjövik SK JA
Bengt Hassellöf Skara FC JA
Jens Hellgren Skene IF JA
Gerhard Sager Skepplanda BTK JA
Morgan Klebom Skogsbygdens IF JA ( men har ingen rösträtt)
Stefan Gustafson Skultorps IF JA
Henrik Westerberg Skövde AIK JA
Stefan Rånes Skövde KIK JA
Börje Andersson Stora Mellby SK JA
Bengt Mökander Stora Mellby SK JA
Therese Eklund Svenljunga IK JA
Håkan Robertsson Södra Härene IF JA
Kenneth Eriksson Tibro AIK FK NEJ( men har ingen rösträtt)
Fredrik Sörman Tidaholms GIF JA
Sören Lillerskog Torsö BoIF JA ( men har ingen rösträtt)
Tony Erlandsson Torsö BoIF NEJ( men har ingen rösträtt)
Sven Johansson Trollhättans BoIS JA
Stefan Björkenstam Trollhättans FK JA
Lars-Åke Bergman Töreboda IK JA
Magnus Olofsson Töreboda IK NEJ
Sten Selin Ulricehamns IFK JA
Mattias Frisk Ulvåkers IF JA
Christine Persson Upphärads IS JA
Anders Andersson Valtorps IF NEJ( men har ingen rösträtt)
Harald Svensson Valtorps IF NEJ( men har ingen rösträtt)
Stefan Svensson Wargöns IK JA
Markus Brorsson Vartofta SK JA
Nils-Gunnar Svantesson Vårgårda IK JA
Erik Torstensson Vänersborgs IF JA
Martin Gunnarsson Åsarps IF NEJ( men har ingen rösträtt)
Claes-Ove Salomonsson Åsarp-Trädet FK JA
Erik Persson Äspereds IF JA
Ida Lagesdotter Andersson Östadkulle SK JA
Ahmed Mohamed Östadkulle SK JA