Orapporterade matcher - Västergötlands Fotbollförbund

Tid Serie Matchnr Match
Alingsås Kvinnliga IK
2017-08-20 16:15 Motionsfotboll, Damer 200881004 Alingsås KIK - Holmalunds IF Motion
2017-09-03 14:00 Motionsfotboll, Damer 200881009 Alingsås KIK - Holmalunds IF Motion
2017-09-17 11:00 Flickor, Div 4 Södra - Kompisligan 200434079 Alingsås KIK - Sparsör/Fristad/Borgstena
Brämhults IK
2017-09-20 17:30 Flickor, Div 5 Ulricehamn - Kompisligan 200447070 Brämhults IK vit - Sjömarkens IF
Byttorps IF
2017-09-16 11:00 Pojkar, Div 8 Borås - Kompisligan 200179078 Byttorps IF - Annelunds IF
Edet FK
2017-09-16 12:00 Pojkar, Div 8 Västra - Kompisligan 200176075 Edet FK - Trollhättans FK
Fristads GoIF
2017-09-21 19:00 Flickor, Div 5 Borås - Kompisligan 200446054 Fristad/Sparsör/Borgstena - Bollebygds IF
Grolanda IF
2017-05-06 Pojkar, Div 8 Tidaholm - Kompisligan 200172007 Grolanda/Floby - IFK Hjo
2017-05-20 Pojkar, Div 8 Tidaholm - Kompisligan 200172012 Grolanda/Floby - Ulvåkers IF Svart
2017-05-31 Pojkar, Div 8 Tidaholm - Kompisligan 200172020 Grolanda/Floby - Stenstorps IF
2017-06-18 Pojkar, Div 8 Tidaholm - Kompisligan 200172028 Grolanda/Floby - Våmbs IF svart
Holmalunds IF Alingsås
2017-08-20 17:30 Motionsfotboll, Damer 200881005 Holmalunds IF Motion - Träslövsläge IF Dam Motion
2017-09-03 12:00 Motionsfotboll, Damer 200881013 Holmalunds IF Motion - Åsa IF
IFK Skövde FK
2017-06-10 Pojkar, Div 8 Tidaholm - Kompisligan 200172022 IFK Skövde FK Blå/vit - Grolanda/Floby
IFK Trollhättan
2017-09-16 11:00 Flickor, Div 5 Trollhättan - Kompisligan 200445080 IFK Trollhättan - Wargöns IK
2017-09-20 18:00 Flickor, Div 5 Trollhättan - Kompisligan 200445085 IFK Trollhättan - Halvorstorps IS
IK Gauthiod
2017-09-15 18:30 Flickor, Div 4 Västra - Kompisligan 200433050 IK Gauthiod - Wargöns IK
Källby IF
2017-09-17 16:00 Pojkar, Div 5 Lidköping - Kompisligan 200127078 Källby IF - Arentorp Helås FK
Levene/Skogslunds IF
2017-09-20 18:30 Flickor, Div 5 Vara - Kompisligan 200444078 Levene/Skogslunds IF - Annelunds IF (7-m)
Rydboholms SK
2017-09-19 19:00 Flickor, Div 4 Södra - Kompisligan 200434072 Rydboholms SK (9-m) - Sjömarkens IF
Råda BK
2017-09-16 14:00 Pojkar, Div 8 Norra - Kompisligan 200171080 Råda BK Grön - Skara FC vit
Sandareds IF
2017-09-15 18:30 Pojkar, Div 8 Borås - Kompisligan 200179079 Sandared/Sjömarken grön - Sparsör/Fristad/Borgstena
2017-09-17 18:30 Pojkar, Div 8 Södra - Kompisligan 200178077 Sandared/Sjömarken vit - Kinna IF röd
Skara FC
2017-09-13 18:30 Flickor, Div 5 Lidköping - Kompisligan 200443073 Skara FC röd - IK Gauthiod
2017-09-16 11:00 Pojkar, Div 8 Skara - Kompisligan 200173079 Skara FC röd - Arentorp Helås FK
2017-09-20 18:30 Flickor, Div 5 Lidköping - Kompisligan 200443076 Skara FC röd - Lidköpings FK Svart
Skultorps IF
2017-09-17 11:00 Pojkar, Div 8 Norra - Kompisligan 200171079 Skultorps IF - Lidköpings FK Grön
Sparsörs AIK
2017-09-13 17:30 Pojkar, Div 8 Borås - Kompisligan 200179074 Sparsör/Fristad/Borgstena - Kronängs IF Svart
Sävens BK
2017-09-14 18:00 Pojkar, Div 8 Alingsås - Kompisligan 200177075 Sävens BK - Holmalunds IF röd
Tibro AIK FK
2017-05-28 Pojkar, Div 8 Tidaholm - Kompisligan 200172015 Tibro AIK FK - Grolanda/Floby
Tidaholms GoIF
2017-09-20 19:00 Pojkar, Div 2 Norra - Kompisligan 200106082 Tidaholms GoIF - Skara FC
2017-09-21 19:00 Pojkar, Div 5 Tidaholm - Kompisligan 200126083 Tidaholms GoIF - Norra Fågelås IF
2017-04-30 Pojkar, Div 8 Tidaholm - Kompisligan 200172002 Tidaholms GoIF vit - Grolanda/Floby
Tranemo IF
2017-09-21 19:00 Pojkar, Div 6 Ulricehamn - Kompisligan 200141081 Tranemo IF - Södra Vings IF
Träslövsläge IF
2017-08-20 15:00 Motionsfotboll, Damer 200881002 Träslövsläge IF Dam Motion - Alingsås KIK
Töreboda IK
2017-09-15 18:00 Pojkar, Div 7 Norra - Kompisligan 200150076 Töreboda IK - Lerdala/Tymer
Våmbs IF
2017-09-10 15:00 Flickor, Div 5 Skara - Kompisligan 200442074 Våmbs IF - Stenstorps IF
Åsa IF
2017-09-03 13:00 Motionsfotboll, Damer 200881014 Åsa IF - Alingsås KIK
Åsarp-Trädet FK
2017-09-20 18:00 Pojkar, Div 7 Mellersta - Kompisligan 200151070 Åsarp-Trädet FK - Varnhem/Axvall