Spelprogram - Flickor, Div 6 Ulricehamn

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brämhults IK Svart Andreas Thylander 0706391972 Svart/Svart/Svart
Dalsjöfors GoIF Hanna Karlsson 0703665558 Grön (Herr), Orange (Dam)/Svart (Herr), Orange (Dam)/Grön (Herr), Orange (Dam)
Fristads GoIF Grön Patrik Svensson 0708417186 Grön/Svart/Grön
Gånghester/Målsryd Martin Toresson 0735181444 Svart/Svart/Svart
Svenljunga/Sexdrega Mikaela Lydén Koli +46761624904 Röd/Blå/Röd
Södra Vings IF Emma Thorell 0760060976 Röd/Svart/Vit/Svart
Timmele/Hössna Jessica Rosell 0703247209 Röd/Vit/Röd
Ulricehamns IFK Blå Sandra Söderkvist 0703696695 Blå-svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-02 18:30 Gånghester/Målsryd - Svenljunga/Sexdrega Engvallen, Gånghester
2019-05-05 16:30 Brämhults IK Svart - Ulricehamns IFK Blå Brämhults IP C
2019-05-05 18:00 Dalsjöfors GoIF - Timmele/Hössna Gårdavallen A-plan
2019-05-06 18:45 Fristads GoIF Grön - Södra Vings IF Hedens IP Konstgräs
2019-05-08 18:00 Timmele/Hössna - Brämhults IK Svart Idrottsparken C
2019-05-12 11:00 Svenljunga/Sexdrega - Fristads GoIF Grön Ängagärdet C
2019-05-12 15:45 Ulricehamns IFK Blå - Gånghester/Målsryd Lassalyckan C-plan
2019-05-14 18:00 Södra Vings IF - Dalsjöfors GoIF Stationsvallen
2019-05-15 18:00 Timmele/Hössna - Ulricehamns IFK Blå Granvalla C
2019-05-15 18:45 Fristads GoIF Grön - Gånghester/Målsryd Hedens IP Konstgräs
2019-05-19 12:30 Brämhults IK Svart - Södra Vings IF Brämhults IP C
2019-05-19 14:45 Dalsjöfors GoIF - Svenljunga/Sexdrega Gårdavallen A-plan
2019-05-21 18:00 Södra Vings IF - Timmele/Hössna Stationsvallen
2019-05-21 19:15 Ulricehamns IFK Blå - Fristads GoIF Grön Lassalyckan C-plan
2019-05-23 18:30 Gånghester/Målsryd - Dalsjöfors GoIF Engvallen, Gånghester
2019-05-27 18:30 Svenljunga/Sexdrega - Brämhults IK Svart Ängagärdet C
2019-05-28 18:00 Södra Vings IF - Ulricehamns IFK Blå Stationsvallen
2019-05-29 18:30 Timmele/Hössna - Svenljunga/Sexdrega Idrottsparken C
Juni
2019-06-02 16:00 Brämhults IK Svart - Gånghester/Målsryd Brämhults IP C
2019-06-02 18:00 Svenljunga/Sexdrega - Södra Vings IF Ängagärdet C
2019-06-05 18:30 Gånghester/Målsryd - Timmele/Hössna Engvallen, Gånghester
2019-06-05 19:00 Dalsjöfors GoIF - Fristads GoIF Grön Dalsjöhov konstgräs
2019-06-09 13:45 Ulricehamns IFK Blå - Dalsjöfors GoIF Lassalyckan C-plan
2019-06-09 17:00 Fristads GoIF Grön - Brämhults IK Svart Hedens IP
2019-06-11 18:00 Södra Vings IF - Gånghester/Målsryd Stationsvallen
2019-06-12 18:30 Timmele/Hössna - Fristads GoIF Grön Granvalla C
2019-06-13 18:30 Svenljunga/Sexdrega - Ulricehamns IFK Blå Ängagärdet C
2019-06-16 11:00 Brämhults IK Svart - Dalsjöfors GoIF Brämhults IP C
2019-06-18 18:00 Svenljunga/Sexdrega - Gånghester/Målsryd Ängagärdet C
2019-06-18 18:00 Södra Vings IF - Fristads GoIF Grön Stationsvallen
2019-06-19 18:00 Timmele/Hössna - Dalsjöfors GoIF Idrottsparken C
2019-06-26 19:15 Ulricehamns IFK Blå - Brämhults IK Svart Lassalyckan C-plan
Augusti
2019-08-15 18:30 Gånghester/Målsryd - Ulricehamns IFK Blå Målevi B
2019-08-18 14:45 Dalsjöfors GoIF - Södra Vings IF Gårdavallen A-plan
2019-08-18 15:30 Fristads GoIF Grön - Svenljunga/Sexdrega Hedens IP
2019-08-18 16:30 Brämhults IK Svart - Timmele/Hössna Brämhults IP C
2019-08-20 18:00 Svenljunga/Sexdrega - Dalsjöfors GoIF Högvalla IP Mellanplan
2019-08-20 18:00 Södra Vings IF - Brämhults IK Svart Stationsvallen
2019-08-22 18:30 Gånghester/Målsryd - Fristads GoIF Grön Målevi B
2019-08-25 13:15 Ulricehamns IFK Blå - Timmele/Hössna Lassalyckan C-plan
2019-08-27 18:15 Fristads GoIF Grön - Ulricehamns IFK Blå Hedens IP Konstgräs
2019-08-28 18:00 Timmele/Hössna - Södra Vings IF Granvalla C
September
2019-09-01 14:30 Brämhults IK Svart - Svenljunga/Sexdrega Brämhults IP C
2019-09-01 16:30 Dalsjöfors GoIF - Gånghester/Målsryd Gårdavallen A-plan
2019-09-03 18:00 Svenljunga/Sexdrega - Timmele/Hössna Högvalla IP Mellanplan
2019-09-05 18:00 Gånghester/Målsryd - Brämhults IK Svart Målevi B
2019-09-07 12:15 Ulricehamns IFK Blå - Södra Vings IF Lassalyckan C-plan
2019-09-09 18:45 Fristads GoIF Grön - Dalsjöfors GoIF Hedens IP Konstgräs
2019-09-10 18:00 Södra Vings IF - Svenljunga/Sexdrega Stationsvallen
2019-09-11 18:00 Timmele/Hössna - Gånghester/Målsryd Idrottsparken C
2019-09-15 11:00 Brämhults IK Svart - Fristads GoIF Grön Brämhults IP C
2019-09-15 15:15 Dalsjöfors GoIF - Ulricehamns IFK Blå Gårdavallen A-plan
2019-09-19 17:30 Gånghester/Målsryd - Södra Vings IF Målevi B
2019-09-22 12:15 Dalsjöfors GoIF - Brämhults IK Svart Gårdavallen A-plan
2019-09-22 12:45 Ulricehamns IFK Blå - Svenljunga/Sexdrega Lassalyckan C-plan
2019-09-22 14:00 Fristads GoIF Grön - Timmele/Hössna Hedens IP Konstgräs