Spelprogram - Flickor, Div 6 Borås

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brämhults IK Vit Andreas Thylander 0706391972 Svart/Svart/Svart
Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT Johan Tobias Hindorff 0705769862 Vit/Blå/Blå
Byttorps IF Linda Svedensten 0730639393 Grön/Vit/Grön
Fristads GoIF Vit Marko Konontjuk 0733807307 Grön/Svart/Grön
IFK Örby Blå Johan Höglund 0703544040 0703544040 Blå-Vit/blå/Blå
Kronängs IF Stefan Wiland 0733738485 Svart/Svart/Svart
Rydboholms SK Nico Nicolaidis 033128859 0702472310 Blå/Blå/Blå
Sandareds IF Christoffer Ekberg 0702353356 Vit/Grön/Grön
Sjömarkens IF Fredrik Bryngelsson 0702265337 Vit/Grön/Grön
Svansjö Susann Wolter 0703417644 Vinröd/Svart/Svart
Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart Mattias Karlsson +4630142955 +46736550611 Svart-Vit/Svart/Svart
Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit Jonas Hjärne 0728585512 Svart-Vit/Svart/Svart
Ulricehamns IFK Svart Hans Hallifax 0702369130 Blå-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 17:00 IFK Örby Blå - Svansjö Örby IP B konstgräs
2019-05-02 18:30 Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit - Ulricehamns IFK Svart Lygnevi B
2019-05-05 12:30 Brämhults IK Vit - Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart Brämhults IP C
2019-05-05 16:00 Rydboholms SK - Sandareds IF Sven Erikssonsvallen
2019-05-05 17:00 Byttorps IF - Fristads GoIF Vit Byttorps IP C
2019-05-05 17:30 Kronängs IF - Sjömarkens IF Kronäng Arena
2019-05-07 18:30 Fristads GoIF Vit - Brämhults IK Vit Hedens IP Konstgräs
2019-05-08 17:30 Sjömarkens IF - IFK Örby Blå Idrottsgården B-plan
2019-05-08 18:30 Svansjö - Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit Svansjövallen B
2019-05-12 12:00 Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart - Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT Lygnevi B
2019-05-12 16:00 Sandareds IF - Kronängs IF Sandevi B-plan
2019-05-12 17:15 Ulricehamns IFK Svart - Byttorps IF Lassalyckan C-plan
2019-05-15 18:00 IFK Örby Blå - Sandareds IF Örby IP C
2019-05-19 13:00 Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT - Fristads GoIF Vit Björnskogsvallen, 7-manna
2019-05-19 16:30 Brämhults IK Vit - Ulricehamns IFK Svart Brämhults IP C
2019-05-19 17:00 Byttorps IF - Svansjö Byttorps IP C
2019-05-19 17:00 Kronängs IF - Rydboholms SK Kronäng Arena
2019-05-19 17:30 Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit - Sjömarkens IF Lygnevi B
2019-05-21 17:30 Rydboholms SK - IFK Örby Blå Sven Erikssonsvallen
2019-05-22 17:30 Sjömarkens IF - Byttorps IF Idrottsgården B-plan
2019-05-24 18:00 Sandareds IF - Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit Sandevi B-plan
2019-05-24 18:30 Svansjö - Brämhults IK Vit Svansjövallen B
2019-05-25 12:30 Fristads GoIF Vit - Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart Hedens IP Konstgräs
2019-05-26 17:14 Ulricehamns IFK Svart - Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT Lassalyckan C-plan
2019-05-29 18:30 IFK Örby Blå - Kronängs IF Örby IP B konstgräs
2019-05-30 18:30 Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit - Rydboholms SK Ekäng A
Juni
2019-06-02 13:00 Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT - Svansjö Björnskogsvallen, 7-manna
2019-06-02 13:00 Byttorps IF - Sandareds IF Byttorps IP C
2019-06-02 14:45 Brämhults IK Vit - Sjömarkens IF Brämhults IP C
2019-06-05 19:00 Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart - Ulricehamns IFK Svart Ekåsvallen
2019-06-07 17:15 Ulricehamns IFK Svart - Fristads GoIF Vit Lassalyckan C-plan
2019-06-09 14:00 Rydboholms SK - Byttorps IF Sven Erikssonsvallen
2019-06-09 15:00 Kronängs IF - Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit Kronäng Arena
2019-06-09 16:00 Sandareds IF - Brämhults IK Vit Sandevi A-plan
2019-06-09 17:00 Svansjö - Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart Svansjövallen B
2019-06-09 18:30 Sjömarkens IF - Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT Idrottsgården B-plan
2019-06-15 13:00 Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit - IFK Örby Blå Lygnevi B
2019-06-16 14:30 Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT - Sandareds IF Björnskogsvallen, 7-manna
2019-06-16 14:30 Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart - Sjömarkens IF Lygnevi B
2019-06-16 17:00 Brämhults IK Vit - Rydboholms SK Brämhults IP C
2019-06-16 17:00 Byttorps IF - Kronängs IF Byttorps IP C
2019-06-19 19:00 IFK Örby Blå - Byttorps IF Örby IP B konstgräs
2019-06-23 13:30 Sjömarkens IF - Fristads GoIF Vit Idrottsgården B-plan
2019-06-23 14:00 Rydboholms SK - Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT Sven Erikssonsvallen
2019-06-23 16:00 Sandareds IF - Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart Sandevi A-plan
2019-06-23 17:00 Svansjö - Ulricehamns IFK Svart Svansjövallen B
2019-06-23 17:30 Kronängs IF - Brämhults IK Vit Kronäng Arena
2019-06-28 18:00 Fristads GoIF Vit - Sandareds IF Hedens IP
2019-06-29 11:00 Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart - Rydboholms SK Lygnevi B
2019-06-30 17:00 Byttorps IF - Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit Byttorps IP C
Juli
2019-07-02 19:15 Ulricehamns IFK Svart - Sjömarkens IF Lassalyckan C-plan
Augusti
2019-08-11 11:30 Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT - Kronängs IF Björnskogsvallen, 7-manna
2019-08-14 18:30 Fristads GoIF Vit - Svansjö Hedens IP
2019-08-17 11:00 Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit - Brämhults IK Vit Ekäng A
2019-08-18 12:00 Rydboholms SK - Fristads GoIF Vit Sven Erikssonsvallen
2019-08-18 16:00 Sandareds IF - Ulricehamns IFK Svart Sandevi A-plan
2019-08-18 16:30 Kronängs IF - Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart Kronäng Arena
2019-08-18 18:30 Sjömarkens IF - Svansjö Idrottsgården Konstgräsplan
2019-08-21 18:45 IFK Örby Blå - Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT Örby IP B konstgräs
2019-08-24 12:45 Ulricehamns IFK Svart - Rydboholms SK Lassalyckan C-plan
2019-08-24 13:00 Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart - IFK Örby Blå Ekåsvallen
2019-08-24 14:15 Svansjö - Sandareds IF Svansjövallen B
2019-08-25 14:30 Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT - Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit Björnskogsvallen, 7-manna
2019-08-25 15:30 Brämhults IK Vit - Byttorps IF Brämhults IP C
2019-08-25 16:00 Fristads GoIF Vit - Kronängs IF Hedens IP
2019-08-28 18:30 IFK Örby Blå - Fristads GoIF Vit Örby IP C
September
2019-09-01 13:00 Byttorps IF - Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT Byttorps IP C
2019-09-01 14:00 Rydboholms SK - Svansjö Sven Erikssonsvallen
2019-09-01 15:00 Kronängs IF - Ulricehamns IFK Svart Kronäng Arena
2019-09-01 16:00 Sandareds IF - Sjömarkens IF Sandevi A-plan
2019-09-03 18:00 Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit - Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart Lygnevi B
2019-09-05 18:30 Svansjö - Kronängs IF Svansjövallen B
2019-09-07 11:00 Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart - Byttorps IF Ekäng A
2019-09-07 13:00 Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT - Brämhults IK Vit Björnskogsvallen, 7-manna
2019-09-08 15:15 Ulricehamns IFK Svart - IFK Örby Blå Lassalyckan C-plan
2019-09-08 16:30 Fristads GoIF Vit - Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit Hedens IP Konstgräs
2019-09-08 18:00 Sjömarkens IF - Rydboholms SK Idrottsgården B-plan
2019-09-11 19:00 IFK Örby Blå - Ulricehamns IFK Svart Örby IP B konstgräs
2019-09-14 11:00 Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit - Fristads GoIF Vit Björkängsvallen 1 Gräs
2019-09-15 14:00 Rydboholms SK - Sjömarkens IF Sven Erikssonsvallen
2019-09-15 15:00 Byttorps IF - Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart Byttorps IP C
2019-09-15 15:00 Kronängs IF - Svansjö Kronäng Arena
2019-09-15 15:30 Brämhults IK Vit - Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT Brämhults IP C
2019-09-19 18:30 Svansjö - Rydboholms SK Svansjövallen B
2019-09-21 12:00 Fristads GoIF Vit - IFK Örby Blå Hedens IP Konstgräs
2019-09-21 12:15 Ulricehamns IFK Svart - Kronängs IF Lassalyckan C-plan
2019-09-22 11:30 Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT - Byttorps IF Björnskogsvallen, 7-manna
2019-09-22 14:30 Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Svart - Ubbhult/Sätila/Hyssna/Hällingsjö Vit Ekäng A
2019-09-22 17:00 Sjömarkens IF - Sandareds IF Idrottsgården Konstgräsplan
2019-09-27 18:15 Brämhults IK Vit - IFK Örby Blå Brämhults IP C
2019-09-29 11:00 Brämhults IK Vit - Sandareds IF Brämhults IP C