Spelprogram - Flickor, Div 6 Falköping

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Axvall/Varnhem Anders Jinnestål 051162045 0730762047 Grön/Grön/Grön
Falköpings KIK Röd Andreas Larsson 0515729076 0705229126 Röd/Röd/Röda
Floby IF Åsa Ek 0706002683 Blå/Blå/Blå
IFK Hjo Anders Forslund 0722457779 Vit/Blå/Vit
Kinnarp-Slutarps IF Annika Fredén 0730930670 Vit/Blå/Vit
Råda BK Vit Håkan Jungslätt 0736206386 Vit-Grön/Grön/Vit
Skövde KIK Vit Stefan Rånes 0705680339 Svart-vit/Svart/svart
Våmbs IF Vit Peter Dartman 0730444528 Grön-Vit/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 11:00 IFK Hjo - Kinnarp-Slutarps IF Guldkroksvallen Kommun 1
2019-05-05 15:00 Floby IF - Råda BK Vit Ekvallen C, Hasselbacksplan
2019-05-05 17:30 Axvall/Varnhem - Våmbs IF Vit Axevalla IP, 7-manna
2019-05-05 18:00 Falköpings KIK Röd - Skövde KIK Vit Dotorpsplan E
2019-05-09 18:30 Kinnarp-Slutarps IF - Floby IF Tångavallen B
2019-05-11 11:30 Skövde KIK Vit - Axvall/Varnhem Lillegårdens IP, 7-manna 1
2019-05-11 14:00 Våmbs IF Vit - IFK Hjo Claesborgs B-plan
2019-05-12 14:30 Råda BK Vit - Falköpings KIK Röd Rådavallen
2019-05-16 19:00 Axvall/Varnhem - Råda BK Vit Axevalla IP, 7-manna
2019-05-19 16:00 Skövde KIK Vit - Våmbs IF Vit Lillegårdens IP, 7-manna 1
2019-05-19 17:30 Floby IF - IFK Hjo Ekvallen C, Hasselbacksplan
2019-05-19 18:00 Falköpings KIK Röd - Kinnarp-Slutarps IF Dotorpsplan E
2019-05-23 18:30 Kinnarp-Slutarps IF - Axvall/Varnhem Tångavallen B
2019-05-25 14:30 Råda BK Vit - Skövde KIK Vit Rådavallen
2019-05-27 19:00 IFK Hjo - Falköpings KIK Röd Guldkroksvallen Kommun 1
2019-05-30 13:00 Våmbs IF Vit - Floby IF Claesborgs B-plan
2019-05-30 19:00 Axvall/Varnhem - IFK Hjo Axevalla IP, 7-manna
Juni
2019-06-02 14:00 Falköpings KIK Röd - Floby IF Dotorpsplan E
2019-06-02 16:00 Skövde KIK Vit - Kinnarp-Slutarps IF Lillegårdens IP, 7-manna 1
2019-06-02 16:30 Råda BK Vit - Våmbs IF Vit Rådavallen
2019-06-03 19:00 Kinnarp-Slutarps IF - Råda BK Vit Tångavallen B
2019-06-08 12:30 Våmbs IF Vit - Falköpings KIK Röd Claesborgs B-plan
2019-06-09 11:00 IFK Hjo - Skövde KIK Vit Guldkroksvallen Kommun 1
2019-06-09 17:00 Floby IF - Axvall/Varnhem Ekvallen C, Hasselbacksplan
2019-06-10 18:30 Kinnarp-Slutarps IF - Våmbs IF Vit Tångavallen B
2019-06-11 18:30 Axvall/Varnhem - Falköpings KIK Röd Axevalla IP, 7-manna
2019-06-18 18:45 Skövde KIK Vit - Floby IF Lillegårdens IP, 7-manna 1
2019-06-19 19:00 Kinnarp-Slutarps IF - IFK Hjo Strömsborg C
2019-06-23 14:30 Råda BK Vit - Floby IF Rådavallen
2019-06-23 16:00 Skövde KIK Vit - Falköpings KIK Röd Lillegårdens IP, 7-manna 1
2019-06-26 18:30 Våmbs IF Vit - Axvall/Varnhem Södermalms IP
Augusti
2019-08-11 15:30 Råda BK Vit - IFK Hjo Rådavallen
2019-08-12 18:30 Falköpings KIK Röd - Råda BK Vit Dotorpsplan E
2019-08-14 19:00 Axvall/Varnhem - Skövde KIK Vit Axevalla IP, 7-manna
2019-08-18 11:00 IFK Hjo - Våmbs IF Vit Guldkroksvallen Kommun 1
2019-08-18 16:30 Råda BK Vit - Axvall/Varnhem Rådavallen
2019-08-18 17:00 Floby IF - Kinnarp-Slutarps IF Ekvallen C, Hasselbacksplan
2019-08-22 19:00 Kinnarp-Slutarps IF - Falköpings KIK Röd Strömsborg C
2019-08-24 12:00 Våmbs IF Vit - Skövde KIK Vit Claesborgs B-plan
2019-08-25 11:00 IFK Hjo - Floby IF Guldkroksvallen Kommun 1
2019-08-26 18:30 Falköpings KIK Röd - IFK Hjo Dotorpsplan E
2019-08-29 18:30 Axvall/Varnhem - Kinnarp-Slutarps IF Axevalla IP, 7-manna
September
2019-09-01 10:00 Skövde KIK Vit - Råda BK Vit Lillegårdens IP, 7-manna 1
2019-09-01 16:00 Floby IF - Våmbs IF Vit Ekvallen C, Hasselbacksplan
2019-09-05 19:00 Kinnarp-Slutarps IF - Skövde KIK Vit Strömsborg C
2019-09-08 11:00 IFK Hjo - Axvall/Varnhem Guldkroksvallen Kommun 1
2019-09-08 14:30 Våmbs IF Vit - Råda BK Vit Claesborgs B-plan
2019-09-08 17:00 Floby IF - Falköpings KIK Röd Ekvallen C, Hasselbacksplan
2019-09-12 18:30 Skövde KIK Vit - IFK Hjo Lillegårdens IP, 7-manna 1
2019-09-13 17:30 Falköpings KIK Röd - Våmbs IF Vit Dotorpsplan E
2019-09-14 11:00 Axvall/Varnhem - Floby IF Axevalla IP, 7-manna
2019-09-14 15:30 Råda BK Vit - Kinnarp-Slutarps IF Rådavallen
2019-09-21 10:00 Falköpings KIK Röd - Axvall/Varnhem Dotorpsplan E
2019-09-22 11:00 IFK Hjo - Råda BK Vit Guldkroksvallen Kommun 1
2019-09-22 17:00 Floby IF - Skövde KIK Vit Ekvallen C, Hasselbacksplan
2019-09-25 19:00 Våmbs IF Vit - Kinnarp-Slutarps IF Södermalms IP