Spelprogram - Div. 14 pojkar (10 år) Norra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Horreds IF Tiina Liedes 0730316329 Grön, Vit, Vit
Kungsbacka IF Vit Mikael Schött 0738622537 Vit/Blå/Vita
Lerkils IF Blå Rune Eskeland 0730355091 Blå/Röd/Blå
Lilla Träslövs FF Gul Andreas Andersson 0733160754 vit/blåa/blåa
Onsala BK vit Magnus Clase 0761149015 vit, blå, blå
Trönninge BK Grön Jens Keller 0702093471 0702093471 Grön, Grön, Svart
Tölö IF Ola Engström 0727359220 Grön/Grön/Grön
Tölö IF grön Daniel Kjellberg 0733677583 Grön, Grön, Grön
Varbergs BoIS FC Pär Sturesson Åman 0703121020 grönsvartrandig/svart/svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 10:00 Tölö IF - Trönninge BK Grön Hamravallen C1
2019-05-05 11:30 Lilla Träslövs FF Gul - Kungsbacka IF Vit Östervi C
2019-05-05 14:00 Onsala BK vit - Horreds IF Rydets IP Konstgräs
2019-05-05 15:00 Varbergs BoIS FC - Tölö IF grön Håstens IP B
2019-05-11 12:30 Trönninge BK Grön - Varbergs BoIS FC Håstens IP A
2019-05-12 10:00 Tölö IF grön - Onsala BK vit Hamravallen C1
2019-05-12 11:00 Horreds IF - Lilla Träslövs FF Gul Eksätersvallen B-plan
2019-05-12 16:15 Lerkils IF Blå - Tölö IF Ängås IP B
2019-05-19 11:00 Kungsbacka IF Vit - Horreds IF Kungsbacka sportcenter 10
2019-05-19 11:30 Varbergs BoIS FC - Lerkils IF Blå Påskbergsvallen B
2019-05-19 11:30 Lilla Träslövs FF Gul - Tölö IF grön Östervi C
2019-05-19 16:00 Onsala BK vit - Trönninge BK Grön Kaparevallen
2019-05-26 10:00 Tölö IF grön - Kungsbacka IF Vit Hamravallen C2
2019-05-26 10:00 Tölö IF - Varbergs BoIS FC Hamravallen C1
2019-05-26 11:00 Horreds IF - Lerkils IF Blå Eksätersvallen B-plan
2019-05-26 14:30 Trönninge BK Grön - Lilla Träslövs FF Gul Håstens IP A
2019-05-26 17:30 Lerkils IF Blå - Onsala BK vit Ängås IP B
2019-05-30 18:30 Onsala BK vit - Tölö IF Kaparevallen
Juni
2019-06-02 10:00 Lilla Träslövs FF Gul - Lerkils IF Blå Östervi C
2019-06-02 11:00 Kungsbacka IF Vit - Trönninge BK Grön Kungsbacka sportcenter 10
2019-06-02 11:00 Horreds IF - Tölö IF grön Eksätersvallen B-plan
2019-06-08 10:00 Tölö IF grön - Trönninge BK Grön Hamravallen C1
2019-06-09 10:00 Tölö IF - Lilla Träslövs FF Gul Hamravallen C2
2019-06-09 15:30 Varbergs BoIS FC - Onsala BK vit Påskbergsvallen B
2019-06-09 16:00 Trönninge BK Grön - Horreds IF Håstens IP A
2019-06-09 17:30 Lerkils IF Blå - Kungsbacka IF Vit Ängås IP B
2019-06-12 18:30 Kungsbacka IF Vit - Tölö IF Kungsbacka sportcenter 10
2019-06-16 16:00 Lilla Träslövs FF Gul - Varbergs BoIS FC Östervi C
2019-06-23 10:00 Tölö IF - Horreds IF Hamravallen C2
2019-06-23 15:00 Onsala BK vit - Lilla Träslövs FF Gul Rydets IP Konstgräs
2019-06-23 16:15 Lerkils IF Blå - Tölö IF grön Ängås IP B
2019-06-29 10:30 Varbergs BoIS FC - Kungsbacka IF Vit Påskbergsvallen B