Spelprogram - Flickor, Div 6 Mariestad

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Trix Stefan Blixt 0709296205 Vit/svart/Svart/Svart
Gullspångs IF Jenny Eklind 0730981778 Grön/Vit/Grön
Hörnebo SK Mattias Lidenfors 0702817364 Grön-grön/Grön/Vit
IF Weimer Lyrestad Linda Gustafsson 0736230525 0736230525 blå
Mariestads BoIS FF Helena Möller 050113960 0706587988 Röd/Röd/Röd
Skövde KIK Svart Daniel Staam 0733949515 Svart/svart/vit
Tymer/Lerdala Mikael Ankarin 0704213164 blåsvartl/Svart/Svart
Ulvåkers IF Catrin Gustafsson 0500486813 0705478330 Röd/svart/Svart/Svart
Våmbs IF Grön Ronnie Svanberg 0736866154 Grön-Vit/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-29 18:30 Gullspångs IF - Våmbs IF Grön Gullmovallen D-plan
Maj
2019-05-04 10:00 Skövde KIK Svart - Hörnebo SK Lillegårdens IP, 7-manna 1
2019-05-05 14:00 IF Weimer Lyrestad - Mariestads BoIS FF Guntorpsvallen B-plan
2019-05-05 18:00 Ulvåkers IF - Tymer/Lerdala Åbrovallen 7-manna
2019-05-09 18:45 Skövde KIK Svart - Gullspångs IF Lillegårdens IP, 7-manna 1
2019-05-12 11:00 Våmbs IF Grön - BK Trix Claesborgs B-plan
2019-05-12 16:00 Mariestads BoIS FF - Hörnebo SK Lekevi IP Övre-plan
2019-05-12 18:00 Tymer/Lerdala - IF Weimer Lyrestad Lerdala IP A
2019-05-18 10:00 Gullspångs IF - Mariestads BoIS FF Gullmovallen D-plan
2019-05-19 11:00 IF Weimer Lyrestad - Ulvåkers IF Guntorpsvallen B-plan
2019-05-19 12:30 Hörnebo SK - Tymer/Lerdala Hörnebo IP 7-manna plan
2019-05-19 18:00 BK Trix - Skövde KIK Svart Molidens IP
2019-05-23 17:45 Ulvåkers IF - Hörnebo SK Åbrovallen 7-manna
2019-05-23 18:30 Tymer/Lerdala - Gullspångs IF Lerdala IP A
2019-05-23 18:45 Skövde KIK Svart - Våmbs IF Grön Lillegårdens IP, 7-manna 1
2019-05-23 19:15 Mariestads BoIS FF - BK Trix Lekevi IP Övre-plan
2019-05-27 18:30 Gullspångs IF - Ulvåkers IF Gullmovallen D-plan
Juni
2019-06-01 12:00 Våmbs IF Grön - Mariestads BoIS FF Claesborgs B-plan
2019-06-02 12:30 Hörnebo SK - IF Weimer Lyrestad Hörnebo IP 7-manna plan
2019-06-02 17:00 BK Trix - Tymer/Lerdala Molidens IP
2019-06-04 18:30 IF Weimer Lyrestad - Gullspångs IF Guntorpsvallen B-plan
2019-06-09 16:00 Mariestads BoIS FF - Skövde KIK Svart Lekevi IP Övre-plan
2019-06-09 18:00 Ulvåkers IF - BK Trix Åbrovallen 7-manna
2019-06-09 18:00 Tymer/Lerdala - Våmbs IF Grön Lerdala IP A
2019-06-10 18:00 Gullspångs IF - Hörnebo SK Gullmovallen D-plan
2019-06-11 18:30 BK Trix - IF Weimer Lyrestad Molidens IP
2019-06-11 18:45 Skövde KIK Svart - Tymer/Lerdala Lillegårdens IP, 7-manna 1
2019-06-12 19:00 Våmbs IF Grön - Ulvåkers IF Claesborgs B-plan
2019-06-19 17:30 Hörnebo SK - BK Trix Hörnebo IP 7-manna plan
2019-06-19 19:15 Mariestads BoIS FF - Ulvåkers IF Lekevi IP Övre-plan
2019-06-23 13:00 IF Weimer Lyrestad - Våmbs IF Grön Guntorpsvallen B-plan
2019-06-23 18:00 Ulvåkers IF - Skövde KIK Svart Åbrovallen 7-manna
2019-06-25 18:30 BK Trix - Gullspångs IF Molidens IP
2019-06-25 18:45 Skövde KIK Svart - IF Weimer Lyrestad Lillegårdens IP, 7-manna 1
Juli
2019-07-06 14:30 Våmbs IF Grön - Hörnebo SK Claesborgs B-plan
Augusti
2019-08-15 18:30 Tymer/Lerdala - Mariestads BoIS FF Lerdala IP A
2019-08-17 14:00 Hörnebo SK - Skövde KIK Svart Hörnebo IP 7-manna plan
2019-08-17 15:00 Våmbs IF Grön - Gullspångs IF Claesborgs B-plan
2019-08-18 16:00 Mariestads BoIS FF - IF Weimer Lyrestad Lekevi IP Övre-plan
2019-08-18 18:00 Tymer/Lerdala - Ulvåkers IF Lerdala IP A
2019-08-19 18:30 Gullspångs IF - Skövde KIK Svart Gullmovallen D-plan
2019-08-24 16:00 IF Weimer Lyrestad - Tymer/Lerdala Guntorpsvallen B-plan
2019-08-25 12:30 Hörnebo SK - Mariestads BoIS FF Hörnebo IP 7-manna plan
2019-08-25 14:30 BK Trix - Våmbs IF Grön Molidens IP
2019-08-29 19:15 Mariestads BoIS FF - Gullspångs IF Lekevi IP Övre-plan
2019-08-31 14:00 IF Weimer Lyrestad - BK Trix Guntorpsvallen B-plan
September
2019-09-01 11:30 Skövde KIK Svart - BK Trix Lillegårdens IP, 7-manna 1
2019-09-01 17:30 Ulvåkers IF - IF Weimer Lyrestad Åbrovallen 7-manna
2019-09-01 18:00 Tymer/Lerdala - Hörnebo SK Lerdala IP A
2019-09-02 18:00 Gullspångs IF - Tymer/Lerdala Gullmovallen D-plan
2019-09-07 12:00 Våmbs IF Grön - Skövde KIK Svart Claesborgs B-plan
2019-09-08 10:30 Hörnebo SK - Ulvåkers IF Hörnebo IP 7-manna plan
2019-09-08 14:30 BK Trix - Mariestads BoIS FF Molidens IP
2019-09-10 17:45 Ulvåkers IF - Gullspångs IF Åbrovallen 7-manna
2019-09-15 11:00 Mariestads BoIS FF - Våmbs IF Grön Lekevi IP Övre-plan
2019-09-15 13:00 IF Weimer Lyrestad - Hörnebo SK Guntorpsvallen B-plan
2019-09-15 18:00 Tymer/Lerdala - BK Trix Timmersdala C
2019-09-16 18:00 Gullspångs IF - IF Weimer Lyrestad Gullmovallen D-plan
2019-09-21 10:00 Skövde KIK Svart - Mariestads BoIS FF Lillegårdens IP, 7-manna 1
2019-09-22 13:30 Våmbs IF Grön - Tymer/Lerdala Claesborgs B-plan
2019-09-22 14:00 BK Trix - Ulvåkers IF Molidens IP
2019-09-29 11:00 Hörnebo SK - Gullspångs IF Hörnebo IP 7-manna plan
2019-09-29 14:00 Tymer/Lerdala - Skövde KIK Svart Timmersdala C
2019-09-29 17:30 Ulvåkers IF - Våmbs IF Grön Åbrovallen 7-manna