Spelprogram - Pojkar, Div 14 Alingsås

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Grön Erik Blomgren +46765424391 Grön/Vit/Grön
Bjärke Röd Mattias Holmsten 0705727092 Vit/Vit/Vit
Gerdskens BK Ulf Tobiassen Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Hemsjö IF Andréas Urech 0724022948 Gul/Svart/Gul-svart
Herrljunga/Frisco Blå Mikael Norén 0705410654 Röd/Blå/Röd
Herrljunga/Frisco Röd Mikael Norén 0705410654 Röd/Blå/Röd
Holmalunds IF Amir Tavakol 0707380809 Röd/Vit/Röd
Långareds BoIS Jan Hed 0702424179 Röd/Röd/Röd
Vårgårda IK Röd Eivaz Varghaei 0703129876 Röd/Vit/Röd
Östadkulle SK Magnus Bergström 0702551790 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 15:00 Östadkulle SK - Långareds BoIS Lenavallen C-plan
2019-05-02 18:00 Herrljunga/Frisco Röd - Gerdskens BK Skoghälla B
2019-05-05 11:00 Vårgårda IK Röd - Bjärke Röd Tånga Hed B-plan
2019-05-05 16:00 Hemsjö IF - Herrljunga/Frisco Blå Byvallen C-plan
2019-05-07 18:30 Långareds BoIS - Holmalunds IF Ollevi B
2019-05-09 18:00 Herrljunga/Frisco Blå - Vårgårda IK Röd Skoghälla B
2019-05-12 12:00 Bjärke Röd - Alingsås IF FF Grön Nya Bjärkevi
2019-05-12 15:00 Gerdskens BK - Hemsjö IF Gerdskenvallen B-plan
2019-05-13 18:00 Herrljunga/Frisco Blå - Holmalunds IF Skoghälla B
2019-05-15 18:00 Alingsås IF FF Grön - Herrljunga/Frisco Blå Mjörnvallen, B-plan
2019-05-17 17:30 Vårgårda IK Röd - Gerdskens BK Tånga Hed B-plan
2019-05-19 16:00 Herrljunga/Frisco Röd - Långareds BoIS Skoghälla B
2019-05-20 18:30 Holmalunds IF - Östadkulle SK Brogårdsvallen Elmander Arena
2019-05-21 18:30 Långareds BoIS - Hemsjö IF Ollevi B
2019-05-23 18:00 Herrljunga/Frisco Blå - Bjärke Röd Skoghälla B
2019-05-23 18:30 Östadkulle SK - Herrljunga/Frisco Röd Lenavallen C-plan
2019-05-26 15:00 Gerdskens BK - Alingsås IF FF Grön Gerdskenvallen B-plan
2019-05-28 18:00 Herrljunga/Frisco Röd - Holmalunds IF Skoghälla B
2019-05-29 18:30 Bjärke Röd - Gerdskens BK Nya Bjärkevi
Juni
2019-06-02 11:00 Vårgårda IK Röd - Långareds BoIS Tånga Hed B-plan
2019-06-04 18:00 Hemsjö IF - Östadkulle SK Byvallen C-plan
2019-06-04 18:30 Långareds BoIS - Alingsås IF FF Grön Ollevi B
2019-06-09 10:00 Holmalunds IF - Hemsjö IF Brogårdsvallen
2019-06-09 15:00 Gerdskens BK - Herrljunga/Frisco Blå Gerdskenvallen B-plan
2019-06-10 18:30 Östadkulle SK - Vårgårda IK Röd Lenavallen C-plan
2019-06-11 17:30 Alingsås IF FF Grön - Hemsjö IF Mjörnvallen, B-plan
2019-06-12 18:00 Herrljunga/Frisco Röd - Alingsås IF FF Grön Skoghälla B
2019-06-15 10:00 Vårgårda IK Röd - Holmalunds IF Tånga Hed PUA-plan
2019-06-16 10:30 Alingsås IF FF Grön - Östadkulle SK Mjörnvallen, B-plan
2019-06-16 12:00 Bjärke Röd - Långareds BoIS Nya Bjärkevi
2019-06-17 18:00 Herrljunga/Frisco Röd - Vårgårda IK Röd Skoghälla B
2019-06-18 18:30 Långareds BoIS - Herrljunga/Frisco Blå Ollevi B
2019-06-19 18:00 Hemsjö IF - Herrljunga/Frisco Röd Byvallen C-plan
2019-06-19 18:30 Östadkulle SK - Bjärke Röd Lenavallen C-plan
2019-06-26 18:30 Holmalunds IF - Alingsås IF FF Grön Brogårdsvallen
2019-06-27 18:00 Herrljunga/Frisco Blå - Östadkulle SK Skoghälla B
2019-06-28 18:30 Bjärke Röd - Holmalunds IF Nya Bjärkevi
2019-06-30 11:00 Alingsås IF FF Grön - Herrljunga/Frisco Röd Mjörnvallen, B-plan
2019-06-30 11:00 Vårgårda IK Röd - Hemsjö IF Tånga Hed B-plan
2019-06-30 15:00 Gerdskens BK - Långareds BoIS Gerdskenvallen B-plan
Augusti
2019-08-14 18:30 Östadkulle SK - Gerdskens BK Lenavallen C-plan
2019-08-15 18:00 Vårgårda IK Röd - Östadkulle SK Tånga Hed PUA-plan
2019-08-18 10:00 Holmalunds IF - Herrljunga/Frisco Blå Brogårdsvallen
2019-08-18 16:00 Hemsjö IF - Alingsås IF FF Grön Byvallen C-plan
2019-08-18 16:30 Herrljunga/Frisco Röd - Bjärke Röd Skoghälla B
2019-08-22 18:30 Bjärke Röd - Hemsjö IF Brynet
2019-08-25 11:00 Herrljunga/Frisco Blå - Herrljunga/Frisco Röd Skoghälla B
2019-08-25 11:30 Alingsås IF FF Grön - Vårgårda IK Röd Mjörnvallen, B-plan
2019-08-25 14:00 Gerdskens BK - Holmalunds IF Gerdskenvallen B-plan
2019-08-27 18:30 Långareds BoIS - Östadkulle SK Ollevi B
2019-08-29 18:00 Herrljunga/Frisco Blå - Hemsjö IF Skoghälla B
2019-08-30 18:30 Bjärke Röd - Vårgårda IK Röd Nya Bjärkevi
September
2019-09-01 13:00 Gerdskens BK - Herrljunga/Frisco Röd Gerdskenvallen B-plan
2019-09-06 18:00 Alingsås IF FF Grön - Bjärke Röd Mjörnvallen, B-plan
2019-09-08 10:00 Holmalunds IF - Långareds BoIS Brogårdsvallen
2019-09-08 11:00 Vårgårda IK Röd - Herrljunga/Frisco Blå Tånga Hed PUA-plan
2019-09-08 16:00 Hemsjö IF - Gerdskens BK Byvallen C-plan
2019-09-10 18:30 Långareds BoIS - Herrljunga/Frisco Röd Ollevi B
2019-09-12 18:00 Östadkulle SK - Holmalunds IF Lenavallen C-plan
2019-09-12 18:00 Herrljunga/Frisco Blå - Alingsås IF FF Grön Skoghälla B
2019-09-15 11:30 Gerdskens BK - Vårgårda IK Röd Gerdskenvallen B-plan
2019-09-15 12:00 Alingsås IF FF Grön - Holmalunds IF Mjörnvallen, B-plan
2019-09-16 17:30 Herrljunga/Frisco Röd - Östadkulle SK Skoghälla B
2019-09-20 17:45 Alingsås IF FF Grön - Gerdskens BK Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-09-22 12:00 Bjärke Röd - Herrljunga/Frisco Blå Nya Bjärkevi
2019-09-22 16:00 Hemsjö IF - Långareds BoIS Byvallen C-plan
2019-09-24 18:00 Långareds BoIS - Vårgårda IK Röd Ollevi B
2019-09-25 18:00 Östadkulle SK - Hemsjö IF Lenavallen C-plan
2019-09-29 11:00 Gerdskens BK - Bjärke Röd Gerdskenvallen B-plan
December
2019-12-30 Holmalunds IF - Herrljunga/Frisco Röd