Spelprogram - Pojkar, Div 13 Kinna

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergdalens IK Svart Mattias Jonsson 0738363938 Röd/Röd/Röd
Byttorps IF Vit Jonas Bodin +46768901229 Grön/Vit/Grön
Fristads GoIF Vit Daniel Lyckvik 0701715090 Grön/Vit/Grön
Gånghester/Målsryd Fredrik Arvén 0707459506 0707459506 Svart/Svart/Svart
Kinna IF Torbjörn Johansson 0730309666 Röd/Blå/Vit
Sandareds IF Martin Laidla 0706174414 Vit/Grön/Grön
Sjömarkens IF Karl Larsson 0730511524 Vit/Grön/Grön
Skene IF Fredrik Svensson 0709433572 Vit/Svarta/Vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 13:00 Fristads GoIF Vit - Sandareds IF Hedens IP
2019-05-04 11:00 Bergdalens IK Svart - Skene IF Björkängsvallen, Borås
2019-05-05 13:30 Sjömarkens IF - Kinna IF Idrottsgården Konstgräsplan
2019-05-05 15:00 Byttorps IF Vit - Gånghester/Målsryd Byttorps IP B
2019-05-09 18:00 Gånghester/Målsryd - Bergdalens IK Svart Engvallen, Gånghester
2019-05-12 11:00 Kinna IF - Fristads GoIF Vit Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-05-12 13:30 Skene IF - Sjömarkens IF Vävarevallen B-plan
2019-05-12 16:00 Sandareds IF - Byttorps IF Vit Sandevi B-plan
2019-05-15 18:15 Fristads GoIF Vit - Sjömarkens IF Hedens IP
2019-05-16 18:30 Gånghester/Målsryd - Skene IF Målevi B
2019-05-19 13:00 Bergdalens IK Svart - Sandareds IF Björkängsvallen, Borås
2019-05-19 13:00 Byttorps IF Vit - Kinna IF Byttorps IP C
2019-05-22 18:15 Skene IF - Fristads GoIF Vit Vävarevallen B-plan
2019-05-24 18:00 Sjömarkens IF - Byttorps IF Vit Idrottsgården Konstgräsplan
2019-05-26 11:00 Kinna IF - Bergdalens IK Svart Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-05-27 17:30 Sandareds IF - Gånghester/Målsryd Sandevi B-plan
2019-05-30 18:30 Gånghester/Målsryd - Kinna IF Målevi B
Juni
2019-06-02 14:30 Sandareds IF - Skene IF Sandevi A-plan
2019-06-02 18:15 Bergdalens IK Svart - Sjömarkens IF Björkängsvallen, Borås
2019-06-04 18:45 Fristads GoIF Vit - Bergdalens IK Svart Hedens IP
2019-06-09 11:00 Kinna IF - Sandareds IF Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-06-09 15:00 Skene IF - Byttorps IF Vit Vävarevallen B-plan
2019-06-09 17:00 Sjömarkens IF - Gånghester/Målsryd Idrottsgården Konstgräsplan
2019-06-11 18:15 Gånghester/Målsryd - Fristads GoIF Vit Målevi B
2019-06-12 18:00 Byttorps IF Vit - Fristads GoIF Vit Byttorps IP C
2019-06-16 11:00 Bergdalens IK Svart - Byttorps IF Vit Björkängsvallen, Borås
2019-06-16 15:30 Sandareds IF - Sjömarkens IF Sandevi B-plan
2019-06-16 15:30 Skene IF - Kinna IF Vävarevallen B-plan
2019-06-18 18:15 Gånghester/Målsryd - Byttorps IF Vit Målevi B
2019-06-23 11:00 Kinna IF - Sjömarkens IF Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-06-23 14:30 Sandareds IF - Fristads GoIF Vit Sandevi B-plan
2019-06-23 15:30 Skene IF - Bergdalens IK Svart Vävarevallen B-plan
Augusti
2019-08-17 12:00 Sjömarkens IF - Skene IF Idrottsgården B-plan
2019-08-18 12:00 Bergdalens IK Svart - Gånghester/Målsryd Björkängsvallen, Borås
2019-08-18 15:00 Byttorps IF Vit - Sandareds IF Byttorps IP C
2019-08-18 16:00 Fristads GoIF Vit - Kinna IF Hedens IP
2019-08-25 11:00 Kinna IF - Byttorps IF Vit Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-08-25 15:00 Sjömarkens IF - Fristads GoIF Vit Idrottsgården B-plan
2019-08-25 15:30 Skene IF - Gånghester/Målsryd Vävarevallen B-plan
2019-08-25 16:00 Sandareds IF - Bergdalens IK Svart Sandevi A-plan
2019-08-29 18:15 Gånghester/Målsryd - Sandareds IF Engvallen, Gånghester
2019-08-31 11:45 Bergdalens IK Svart - Kinna IF Björkängsvallen, Borås
September
2019-09-01 11:00 Byttorps IF Vit - Sjömarkens IF Byttorps IP C
2019-09-01 14:30 Fristads GoIF Vit - Skene IF Hedens IP
2019-09-07 12:00 Fristads GoIF Vit - Byttorps IF Vit Hedens IP
2019-09-08 11:00 Kinna IF - Gånghester/Målsryd Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-09-08 17:00 Skene IF - Sandareds IF Vävarevallen B-plan
2019-09-08 18:00 Sjömarkens IF - Bergdalens IK Svart Idrottsgården Konstgräsplan
2019-09-12 17:45 Gånghester/Målsryd - Sjömarkens IF Engvallen, Gånghester
2019-09-14 10:30 Bergdalens IK Svart - Fristads GoIF Vit Björkängsvallen, Borås
2019-09-15 14:00 Sandareds IF - Kinna IF Sandevi B-plan
2019-09-15 17:00 Byttorps IF Vit - Skene IF Byttorps IP C
2019-09-21 11:00 Kinna IF - Skene IF Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-09-21 11:00 Sjömarkens IF - Sandareds IF Idrottsgården Konstgräsplan
2019-09-22 14:00 Fristads GoIF Vit - Gånghester/Målsryd Hedens IP
2019-09-22 15:00 Byttorps IF Vit - Bergdalens IK Svart Byttorps IP C