Spelprogram - Pojkar, Div 11 Ulricehamn

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brämhults IK Svart Martin Ekdahl 0705222268 0705222268 Svart/Svart/Svart
Byttorps IF Grön Christian Svensson 0705759320 Grön/Vit/Grön
Dalstorps IF Gul Mikael Claesson 0732042767 Gul/Svart/Gul
Dalstorps IF Svart Mikael Claesson 0732042767 Gul/Svart/Gul
Fristads GoIF Peter Johansson 0736362612 Grön/Vit/Grön
Länghems IF Daniel Claesson 0722437738 0722437738 Röd/Svart/Röd
Rydboholms SK Vit Fredrik Börjesson 033293009 0733011710 Blå/Blå/Blå
Sexdrega/Hillared Lisa Mangsten 0703967505 0703967505 Blå/Blå/blå
Timmele/Hössna Daniel Jonasson 0702828939 Röd/Vit/Röd
Ulricehamns IFK Eskil Olsson 0708364534 Blå-svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-29 18:00 Dalstorps IF Svart - Timmele/Hössna Dalshov B-plan
Maj
2019-05-05 14:00 Rydboholms SK Vit - Sexdrega/Hillared Sven Erikssonsvallen
2019-05-05 15:30 Brämhults IK Svart - Ulricehamns IFK Brämhults IP C
2019-05-05 16:00 Fristads GoIF - Länghems IF Hedens IP Konstgräs
2019-05-05 17:00 Byttorps IF Grön - Dalstorps IF Gul Byttorps IP B
2019-05-07 18:00 Dalstorps IF Gul - Brämhults IK Svart Dalshov B-plan
2019-05-09 18:30 Sexdrega/Hillared - Byttorps IF Grön Ängagärdet C
2019-05-12 11:15 Ulricehamns IFK - Fristads GoIF Lassalyckan C-plan
2019-05-12 17:00 Timmele/Hössna - Rydboholms SK Vit Granvalla C
2019-05-12 18:00 Länghems IF - Dalstorps IF Svart Ingsvallen 7-manna
2019-05-14 18:00 Dalstorps IF Gul - Ulricehamns IFK Dalshov B-plan
2019-05-16 18:00 Dalstorps IF Svart - Fristads GoIF Dalshov B-plan
2019-05-19 11:00 Byttorps IF Grön - Timmele/Hössna Byttorps IP B
2019-05-19 15:30 Brämhults IK Svart - Sexdrega/Hillared Brämhults IP C
2019-05-19 16:00 Rydboholms SK Vit - Länghems IF Sven Erikssonsvallen
2019-05-23 17:30 Timmele/Hössna - Brämhults IK Svart Idrottsparken C
2019-05-23 18:30 Sexdrega/Hillared - Dalstorps IF Gul Ängagärdet C
2019-05-24 18:00 Fristads GoIF - Rydboholms SK Vit Hedens IP Konstgräs
2019-05-25 10:15 Ulricehamns IFK - Dalstorps IF Svart Lassalyckan C-plan
2019-05-26 18:00 Länghems IF - Byttorps IF Grön Ingsvallen 7-manna
2019-05-28 18:00 Dalstorps IF Gul - Timmele/Hössna Dalshov B-plan
2019-05-28 18:30 Sexdrega/Hillared - Ulricehamns IFK Ängagärdet C
Juni
2019-06-02 10:00 Brämhults IK Svart - Länghems IF Brämhults IP C
2019-06-02 14:00 Rydboholms SK Vit - Dalstorps IF Svart Sven Erikssonsvallen
2019-06-02 17:00 Byttorps IF Grön - Fristads GoIF Byttorps IP B
2019-06-04 18:00 Dalstorps IF Svart - Byttorps IF Grön Dalshov B-plan
2019-06-06 11:00 Fristads GoIF - Brämhults IK Svart Hedens IP
2019-06-08 13:45 Ulricehamns IFK - Rydboholms SK Vit Lassalyckan C-plan
2019-06-09 16:00 Timmele/Hössna - Sexdrega/Hillared Granvalla C
2019-06-11 18:00 Länghems IF - Dalstorps IF Gul Ingsvallen 7-manna
2019-06-13 18:00 Dalstorps IF Gul - Fristads GoIF Dalshov B-plan
2019-06-13 18:30 Sexdrega/Hillared - Länghems IF Ängagärdet C
2019-06-16 10:30 Brämhults IK Svart - Dalstorps IF Svart Brämhults IP C
2019-06-16 11:00 Byttorps IF Grön - Rydboholms SK Vit Byttorps IP B
2019-06-16 17:30 Timmele/Hössna - Ulricehamns IFK Idrottsparken C
2019-06-18 18:00 Dalstorps IF Svart - Dalstorps IF Gul Dalshov B-plan
2019-06-18 18:00 Länghems IF - Timmele/Hössna Ingsvallen 7-manna
2019-06-23 13:00 Byttorps IF Grön - Ulricehamns IFK Byttorps IP B
2019-06-23 16:30 Fristads GoIF - Sexdrega/Hillared Hedens IP
2019-06-23 18:00 Rydboholms SK Vit - Brämhults IK Svart Sven Erikssonsvallen
Augusti
2019-08-13 18:00 Dalstorps IF Gul - Rydboholms SK Vit Dalshov B-plan
2019-08-15 18:30 Sexdrega/Hillared - Dalstorps IF Svart Ängagärdet C
2019-08-17 14:45 Ulricehamns IFK - Länghems IF Lassalyckan C-plan
2019-08-18 12:15 Brämhults IK Svart - Byttorps IF Grön Brämhults IP C
2019-08-18 17:00 Timmele/Hössna - Fristads GoIF Idrottsparken C
2019-08-20 18:00 Dalstorps IF Gul - Byttorps IF Grön Dalshov B-plan
2019-08-22 17:30 Timmele/Hössna - Dalstorps IF Svart Granvalla C
2019-08-22 18:30 Sexdrega/Hillared - Rydboholms SK Vit Ängagärdet C
2019-08-24 11:15 Ulricehamns IFK - Brämhults IK Svart Lassalyckan C-plan
2019-08-25 18:00 Länghems IF - Fristads GoIF Ingsvallen 7-manna
2019-08-27 18:00 Dalstorps IF Svart - Länghems IF Dalshov B-plan
2019-08-28 18:15 Fristads GoIF - Ulricehamns IFK Hedens IP Konstgräs
September
2019-09-01 12:00 Rydboholms SK Vit - Timmele/Hössna Sven Erikssonsvallen
2019-09-01 14:00 Brämhults IK Svart - Dalstorps IF Gul Brämhults IP C
2019-09-01 15:00 Byttorps IF Grön - Sexdrega/Hillared Byttorps IP B
2019-09-05 18:30 Sexdrega/Hillared - Brämhults IK Svart Ängagärdet C
2019-09-07 12:00 Fristads GoIF - Dalstorps IF Svart Hedens IP Konstgräs
2019-09-07 13:45 Ulricehamns IFK - Dalstorps IF Gul Lassalyckan C-plan
2019-09-08 16:00 Timmele/Hössna - Byttorps IF Grön Idrottsparken C
2019-09-08 18:00 Länghems IF - Rydboholms SK Vit Ingsvallen 7-manna
2019-09-10 18:00 Dalstorps IF Gul - Sexdrega/Hillared Dalshov B-plan
2019-09-15 11:00 Byttorps IF Grön - Länghems IF Byttorps IP B
2019-09-15 15:00 Dalstorps IF Svart - Ulricehamns IFK Dalshov B-plan
2019-09-15 15:30 Brämhults IK Svart - Timmele/Hössna Brämhults IP C
2019-09-15 16:00 Rydboholms SK Vit - Fristads GoIF Sven Erikssonsvallen
2019-09-17 18:00 Dalstorps IF Svart - Rydboholms SK Vit Dalshov B-plan
2019-09-20 18:00 Fristads GoIF - Byttorps IF Grön Hedens IP Konstgräs
2019-09-22 00:00 Timmele/Hössna - Dalstorps IF Gul Idrottsparken C
2019-09-22 14:15 Ulricehamns IFK - Sexdrega/Hillared Lassalyckan C-plan
2019-09-22 18:00 Länghems IF - Brämhults IK Svart Ingsvallen 7-manna