Tabell och resultat - Damer, Div 4 Östra

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-05-20 19:00 Norra Fågelås IF - IFK Tidaholm 0 - 6 Landbyvallen
2019-05-16 19:30 Falköpings KIK U - Vartofta SK U (9:9) 2 - 0 Odenplan B-plan
2019-05-12 18:00 IFK Hjo (9:9) - Stenstorps IF 6 - 4 Guldkroksvallen A-plan
2019-05-12 17:00 Floby IF (9:9) - Falköpings KIK U 0 - 2 Ekvallen A
2019-05-12 15:00 Vartofta SK U (9:9) - Norra Fågelås IF 5 - 1 Strömsborg A
2019-05-10 19:00 IFK Tidaholm - Fröjered/Korsberga 2 - 0 Tidavallen A-plan
2019-05-09 19:00 Tidaholms GoIF (9:9) - IFK Tidaholm 1 - 5 Ulvesborg A-plan
2019-05-06 19:30 Falköpings KIK U - Norra Fågelås IF 7 - 0 Odenvi Konstgräs
2019-05-05 17:00 Floby IF (9:9) - IFK Hjo (9:9) 6 - 2 Ekvallen A
2019-05-04 11:00 Fröjered/Korsberga - Vartofta SK U (9:9) 0 - 7 Kullaborg, A-plan
2019-05-01 17:00 IFK Hjo (9:9) - Falköpings KIK U 2 - 4 Guldkroksvallen A-plan
2019-05-01 15:00 Norra Fågelås IF - Fröjered/Korsberga 1 - 1 Landbyvallen
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
IFK Tidaholm 4 4 0 0 19-4 15 12 2 2 0 0 8-3 5 6 2 2 0 0 11-1 10 6
Falköpings KIK U 4 4 0 0 15-2 13 12 2 2 0 0 9-0 9 6 2 2 0 0 6-2 4 6
Vartofta SK U (9:9) 4 2 1 1 12-3 9 7 2 1 1 0 5-1 4 4 2 1 0 1 7-2 5 3
Floby IF (9:9) 2 1 0 1 6-4 2 3 2 1 0 1 6-4 2 3 0 0 0 0 0-0 0 0
IFK Hjo (9:9) 3 1 0 2 10-14 -4 3 2 1 0 1 8-8 0 3 1 0 0 1 2-6 -4 0
Tidaholms GoIF (9:9) 2 0 1 1 1-5 -4 1 1 0 0 1 1-5 -4 0 1 0 1 0 0-0 0 1
Fröjered/ Korsberga 3 0 1 2 1-10 -9 1 1 0 0 1 0-7 -7 0 2 0 1 1 1-3 -2 1
Norra Fågelås IF 4 0 1 3 2-19 -17 1 2 0 1 1 1-7 -6 1 2 0 0 2 1-12 -11 0
Stenstorps IF 2 0 0 2 7-12 -5 0 0 0 0 0 0-0 0 0 2 0 0 2 7-12 -5 0
Valtorps IF (9:9) Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-05-23 18:30 Stenstorps IF - Falköpings KIK U Sportvallen A
2019-05-24 19:00 Floby IF (9:9) - Tidaholms GoIF (9:9) Ekvallen A
2019-05-26 17:00 IFK Tidaholm - Vartofta SK U (9:9) Tidavallen A-plan
2019-05-27 19:00 IFK Hjo (9:9) - Fröjered/Korsberga Guldkroksvallen A-plan
2019-05-29 19:30 Falköpings KIK U - IFK Tidaholm Odenplan B-plan
2019-05-31 19:00 Fröjered/Korsberga - Floby IF (9:9) Kullaborg, A-plan
2019-05-31 19:00 Tidaholms GoIF (9:9) - Stenstorps IF Ulvesborg A-plan
2019-06-03 19:00 Norra Fågelås IF - IFK Hjo (9:9) Landbyvallen
2019-06-03 19:00 Tidaholms GoIF (9:9) - Falköpings KIK U Ulvesborg A-plan
2019-06-08 13:00 Floby IF (9:9) - Norra Fågelås IF Ekvallen A
2019-06-09 18:00 Stenstorps IF - Fröjered/Korsberga Sportvallen A
2019-06-10 19:00 IFK Hjo (9:9) - Vartofta SK U (9:9) Guldkroksvallen A-plan