Spelprogram - Pojkar, Junior DM

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Final
2019-10-15 200397063 Vinnare i match 200397062 - Vinnare i match 200397061
Semifinal
2019-09-01 200397061 IF Elfsborg - Vara SK
2019-09-01 200397062 Skövde AIK - Norrby IF
Kvartsfinal
2019-05-15 19:30 200397060 Norrby IF - Kinna IF 8 - 0 Ramnavallen konstgräs
2019-06-02 15:00 200397059 Brämhults IK - Skövde AIK 2 - 8 Brämhults IP A
2019-06-11 19:00 200397058 IF Elfsborg - Alingsås IF FF 1 - 0 Borås Arena
2019-06-24 19:00 200397057 Vara SK - Lidköpings FK 2 - 1 Torsvallen A-plan
1/8-final
2019-04-17 19:00 200397049 Ulricehamns IFK - Vara SK 1 - 3 e.f. Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-23 19:00 200397052 IF Elfsborg - IFK Falköping FF 7 - 0 Borås Arena
2019-04-24 19:30 200397055 Kinna IF - Vänersborgs IF 5 - 1
2019-05-01 14:00 Avbruten efter 74 minuter. 200397051 Alingsås IF FF - Borås AIK 4 - 0 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-05-01 18:00 200397056 Norrby IF - Tidaholms GoIF 12 - 0 Ramnavallen konstgräs
2019-05-05 17:00 200397054 Brämhults IK - IFK Mariestad WO (3 - 0) Brämhults IP A
2019-05-08 19:00 200397053 Skövde AIK - Skoftebyns IF 5 - 1 Lillegårdens IP, B-plan
2019-05-09 19:00 200397050 Lidköpings FK - Sandareds IF 7 - 6 e.s. Framnäs IP Bävervallen
1/16-final
2019-03-16 16:00 200397044 Brämhults IK - Dalstorp/Grimsås/Limmared 3 - 1 Borås Arena 2 konstgräs
2019-03-20 19:00 200397040 Skene/Svansjö - IF Elfsborg 0 - 9 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-03-24 13:00 200397035 Fristad/Sparsör/Borgstena - Sandareds IF 1 - 2 Hedens IP Konstgräs
2019-03-30 14:00 200397048 Dalsjöfors GoIF - Norrby IF 1 - 5 Dalsjöhov konstgräs
2019-03-31 17:30 200397033 Vara SK - Vänersborgs FK 2 - 1 e.f. Bendersvallen Konstgräs
2019-04-02 19:30 200397042 Skoftebyns IF - FC Trollhättan 6 - 1 Nysätra IP
2019-04-03 19:45 200397046 Tranemo IF - Kinna IF 0 - 10 Tranehov B konstgräs
2019-04-04 19:30 200397034 Ulricehamns IFK - Mariedals IK 2 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-05 18:00 200397037 Borås AIK - Byttorps IF 8 - 7 e.s. Bodavallen C konstgräs
2019-04-07 14:00 200397045 Trollhättan BoIS - Vänersborgs IF 0 - 3 Torsbovallen Konstgräs
2019-04-07 15:00 200397039 Trollhättans FF - IFK Falköping FF 1 - 3 Edsborgs IP Konstgräs
2019-04-09 19:00 200397041 IFK Skövde FK - Skövde AIK 1 - 3 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-04-09 19:15 200397047 Skara FC - Tidaholms GoIF 0 - 7 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-04-10 19:00 200397038 IK Gauthiod - Alingsås IF FF 3 - 4 Lunnevi IP Konstgräs
2019-04-11 19:15 200397036 Råda BK - Lidköpings FK 3 - 6 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-24 19:00 200397043 IFK Mariestad - Värsås/Vreten 3 - 2 e.f. Lekevi IP Konstgräsplan
1/32-final
2019-03-31 13:00 200397008 Skepplanda BTK - Råda BK 1 - 4 Forsvallen Konstgräs