Spelprogram - Träningsmatcher herrar seniorer Dalsland

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bengtsfors IF Bengtsfors IF(Föreningen) Röd, Blå, Blå
Bengtsfors IF lag 2 Bengtsfors IF(Föreningen) Röd, Blå, Blå
Brålanda IF Ronny Fredriksson 052214513 0729934719 Grön-vitrandig(vit rygg), Vit, Vit
Bäckefors IF Bäckefors IF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Dals Långeds IK Dals Långeds IK(Föreningen) Vit, Svart, Vita
Dals Långeds IK B Dals Långeds IK(Föreningen) Vit, Svart, Vita
Eds FF Eds FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Eds FF Lag 2 Eds FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Eds FF P16 Eds FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ellenö IK Christofer Jansson 0707466642 0707466642 Gul/svart, Svart, Svart
Ellenö IK lag 2 Ellenö IK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Eskilsäters IF Eskilsäters IF(Föreningen) Grön , Svarta , Svarta
Fengersfors IK Thomas Sääv 0766377536 Gul, Svart, Gul
Fiskeviks IF Fiskeviks IF(Föreningen) Grön, Vit, Vita
Frändefors IF Frändefors IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Röda
Färgelanda IF Sören Henriksson 0707509421 Röd, Röd, Röd
Färgelanda IF lag 2 Bobo Johansson 0738114273 Röd, Röd, Röd
Grums IK Grums IK FK(Föreningen) vit, blå, blå
Göta BK A Göta BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Halvorstorps IS A Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hedekas IF Hedekas IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Henån/Gilleby Henåns IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Henåns IF Henåns IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Hogstorps IF Hogstorps IF(Föreningen) Vit, Röd, röd
Håfreströms IF Kjell-Arne Karlsson 053020528 0727029919 Röd, Blå, Röd
Håfreströms IF lag 2 Kjell-Arne Karlsson 053020528 0727029919 Röd, Blå, Röd
Högsäters GF Högsäters GF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IF Viken Michael Johnsson 0704358741 Ljusblå, vit, ljusblå
IFK Lane IFK Lane(Föreningen) Blå/vit randig, Blå, Blå
IFK Sunne IFK Sunne Fotboll(Föreningen) vit, blå, vita
IFK Trollhättan IFK Trollhättan(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
IFK Åmål IFK Åmål(Föreningen) Blå-Vit randig, Blå, Blå
IFK Ås IFK Ås(Föreningen) vit, blå, vita
Kroppefjälls IF Christian Ragnevi 0725378212 Röd, Svarta, Svarta
Kroppefjälls IF B Christian Ragnevi 0725378212 Röd, Svarta, Svarta
Lödöse/Nygård Lödöse Nygård IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Melleruds IF Helmer Westman 0702878647 0702878647 Vit, Blå, Vita
Melleruds IF U lag Örjan Karlsson 0730708534 Vit, Blå, Vita
Norrstrands IF A Norrstrands IF(Föreningen) Röd, vita, Röda
Rosseröds IK Rosseröds IK(Föreningen) grön, vit, gröna
SK Sifhälla SK Sifhälla(Föreningen) Blå/Röd, Blå, Röd
SK Sifhälla lag 2 SK Sifhälla(Föreningen) Blå/Röd, Blå, Röd
Skattkärrs IF Skattkärrs IF(Föreningen) röd, röd, röda
Skepplanda BTK A Skepplanda BTK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Svanskogs IF Svanskogs IF(Föreningen) Svart, svarta, Svarta
Svarteborg FK Svarteborg FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Säffle FF Säffle FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Säffle FF lag 2 Säffle FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Tanums IF Tanums IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trollhättans FF Trollhättans FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Tösse IF Tösse IF(Föreningen) Röd, blå, Blå
Tösse IF lag 2 Tösse IF(Föreningen) Röd, blå, Blå
Wargöns IK A Wargöns IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Vänersborgs FK C lag Vänersborgs FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Värmlandsbro SK Värmlandsbro SK(Föreningen) röd, vit, röda
Årjängs IF Årjängs IF(Föreningen) Svart, Svarta, Gula
Åsaka SK A Åsaka SK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Åsebro IF Åsebro IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Ärtemarks IF /Billingsfors Pontus Nordwall 053130814 0732556199 Coboltblå, Coboltblå, Coboltblå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-13 19:00 320150016 Högsäters GF - IFK Trollhättan 3 - 2 Sörbyvallens Konstgräsplan
2019-02-16 13:00 320150030 Brålanda IF - Halvorstorps IS A 5 - 3 Sörbyvallens Konstgräsplan
2019-02-17 12:00 320150004 Frändefors IF - Åsaka SK A 2 - 1 Sörbyvallens Konstgräsplan
2019-02-23 11:00 320150040 Bengtsfors IF - Grums IK 5 - 1 Långevi Konstgräsplan
2019-02-23 12:00 320150017 Högsäters GF - Skepplanda BTK A 0 - 4 Färgelanda konstgräsplan
2019-02-23 14:00 320150007 Håfreströms IF - Rosseröds IK Inst. Dalslands Sparbanks Arena
2019-02-23 14:00 320150031 Brålanda IF - Frändefors IF 7 - 1 Sörbyvallens Konstgräsplan
2019-02-23 14:30 320150019 Färgelanda IF - Henån/Gilleby 2 - 3 Färgelanda konstgräsplan
2019-02-26 19:00 320150032 Brålanda IF - Bäckefors IF 2 - 1 Sörbyvallens Konstgräsplan
2019-03-02 11:00 320150005 Frändefors IF - Trollhättans FF 4 - 0 Sörbyvallens Konstgräsplan
2019-03-06 19:30 320150012 Melleruds IF - Högsäters GF Inst. Sörbyvallens Konstgräsplan
2019-03-08 19:00 320150060 Melleruds IF U lag - Säffle FF lag 2 0 - 0 Dalslands Sparbanks Arena
2019-03-09 12:00 320150020 Färgelanda IF - Hogstorps IF 2 - 4 Färgelanda konstgräsplan
2019-03-09 14:30 320150018 Högsäters GF - Göta BK A Inst. Färgelanda konstgräsplan
2019-03-09 15:00 320150036 Bengtsfors IF - Årjängs IF 4 - 0 Långevi Konstgräsplan
2019-03-10 12:00 320150050 Fengersfors IK - SK Sifhälla 2 - 7 Mossängens IP
2019-03-10 16:00 320150001 IF Viken - Brålanda IF 6 - 1 Mossängens IP
2019-03-16 12:00 320150013 Melleruds IF - SK Sifhälla 2 - 0 Dalslands Sparbanks Arena
2019-03-16 12:00 IF Viken B lag samt IFK Åmål B lag 320150059 IF Viken - IFK Åmål 4 - 1 Mossängens IP
2019-03-17 14:00 320150046 Ärtemarks IF /Billingsfors - Tanums IF Inst. Långevi Konstgräsplan
2019-03-17 18:00 320150051 Tösse IF lag 2 - Värmlandsbro SK 3 - 2 Mossängens IP
2019-03-19 19:00 320150033 Brålanda IF - Eds FF 2 - 3 Sörbyvallens Konstgräsplan
2019-03-23 12:00 320150002 IF Viken - Grums IK 2 - 1 Mossängens IP
2019-03-23 12:00 320150021 Färgelanda IF - IFK Lane 3 - 0 Färgelanda konstgräsplan
2019-03-23 14:00 320150014 Melleruds IF - IFK Sunne 1 - 0 Dalslands Sparbanks Arena
2019-03-23 14:00 320150034 Brålanda IF - Henåns IF 0 - 2 Sörbyvallens Konstgräsplan
2019-03-23 16:00 320150041 Håfreströms IF - Göta BK A 3 - 1 Dalslands Sparbanks Arena
2019-03-24 12:00 320150045 Färgelanda IF lag 2 - Eds FF P16 Inst. Färgelanda konstgräsplan
2019-03-24 14:00 320150052 Tösse IF - SK Sifhälla lag 2 1 - 1 Mossängens IP
2019-03-24 16:00 320150008 Håfreströms IF lag 2 - Svarteborg FK Inst. Dalslands Sparbanks Arena
2019-03-27 19:00 320150065 Bengtsfors IF - Säffle FF 0 - 4 Långevi Konstgräsplan
2019-03-29 19:15 320150053 Tösse IF - Säffle FF lag 2 0 - 1 Mossängens IP
2019-03-30 11:00 320150063 Melleruds IF U lag - Kroppefjälls IF 7 - 2 Dalslands Sparbanks Arena
2019-03-30 14:00 320150064 Brålanda IF - Eskilsäters IF 10 - 0 Sörbyvallens Konstgräsplan
2019-03-31 12:00 320150023 Färgelanda IF lag 2 - Svarteborg FK 3 - 3 Färgelanda konstgräsplan
2019-03-31 14:00 320150009 Håfreströms IF lag 2 - Svanskogs IF 2 - 0 Dalslands Sparbanks Arena
2019-03-31 16:00 320150003 IF Viken - Skattkärrs IF 2 - 1 Mossängens IP
2019-04-02 19:30 320150066 Bengtsfors IF - IFK Åmål 0 - 1 Långevi Konstgräsplan
2019-04-05 19:00 320150047 Ärtemarks IF /Billingsfors - Eds FF Lag 2 3 - 2 Långevi Konstgräsplan
2019-04-06 11:00 320150015 Melleruds IF - Säffle FF 2 - 0 Dalslands Sparbanks Arena
2019-04-06 12:00 320150022 Färgelanda IF - Brålanda IF 1 - 1 Färgelanda konstgräsplan
2019-04-06 12:00 320150037 Bengtsfors IF - IFK Ås Inst. Långevi Konstgräsplan
2019-04-06 12:00 320150042 Fengersfors IK - Svanskogs IF 5 - 2 Mossängens IP
2019-04-06 14:00 320150010 Håfreströms IF - IFK Trollhättan 4 - 2 Dalslands Sparbanks Arena
2019-04-06 16:00 320150006 Frändefors IF - Fiskeviks IF 2 - 4 Sörbyvallens Konstgräsplan
2019-04-07 12:00 320150024 Färgelanda IF lag 2 - Hedekas IF 2 - 0 Färgelanda konstgräsplan
2019-04-07 14:00 320150058 Ärtemarks IF /Billingsfors - Kroppefjälls IF B 2 - 2 Långevi Konstgräsplan
2019-04-07 14:00 320150068 Håfreströms IF lag 2 - Svarteborg FK 4 - 3 Dalslands Sparbanks Arena
2019-04-10 18:30 320150067 Melleruds IF U lag - Fengersfors IK 2 - 0 Rådavallen
2019-04-13 12:00 320150044 Åsebro IF - Grums IK 3 - 1 Dalslands Sparbanks Arena
2019-04-13 12:00 320150048 Ärtemarks IF /Billingsfors - Dals Långeds IK 4 - 1 Långevi Konstgräsplan
2019-04-13 12:00 320150055 Ellenö IK - Kroppefjälls IF 2 - 0 Färgelanda konstgräsplan
2019-04-13 13:00 320150043 Fengersfors IK - Tösse IF 1 - 1 Fengershof
2019-04-14 10:30 320150071 Frändefors IF - Vänersborgs FK C lag 4 - 4 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-04-14 12:00 320150011 Håfreströms IF lag 2 - Eds FF Lag 2 Inst. Dalslands Sparbanks Arena
2019-04-17 18:30 320150070 Bäckefors IF - Dals Långeds IK 2 - 1 Långevi Konstgräsplan
2019-04-19 12:00 320150038 Färgelanda IF lag 2 - Bengtsfors IF lag 2 Inst. Färgelanda konstgräsplan
2019-04-22 12:00 320150049 Ärtemarks IF /Billingsfors - Bäckefors IF 4 - 4 Långevi Konstgräsplan
2019-04-22 12:00 320150061 Färgelanda IF - Lödöse/Nygård 1 - 1 Färgelanda konstgräsplan
2019-04-22 14:00 320150056 Tösse IF - Kroppefjälls IF 1 - 2 Tössevallen
2019-04-22 14:00 320150057 Åsebro IF - Fengersfors IK 3 - 2 Fengershof
2019-04-22 15:00 320150039 Bengtsfors IF lag 2 - Eds FF Lag 2 1 - 3 Långevi
2019-04-25 19:00 320150072 Bengtsfors IF lag 2 - Ärtemarks IF /Billingsfors 2 - 1 Långevi
2019-04-27 12:00 320150069 Fengersfors IK - IF Viken 7 - 0 Fengershof
2019-04-27 13:00 320150054 Kroppefjälls IF B - Dals Långeds IK B 2 - 2 Brunnsvallen
2019-04-28 12:00 320150025 Färgelanda IF lag 2 - Ellenö IK lag 2 1 - 2 Färgelanda konstgräsplan
2019-06-06 18:00 320150073 Färgelanda IF - Brålanda IF 2 - 4 Högalid IP
2019-07-25 19:00 320150074 IF Viken - SK Sifhälla 0 - 4 Rösvallen
2019-07-26 19:00 320150078 IFK Åmål - Fengersfors IK 4 - 1 Örnäsvallens IP
2019-07-27 11:00 320150077 Melleruds IF U lag - Grums IK Inst. Rådavallen
2019-07-27 14:00 320150076 Melleruds IF - Säffle FF 2 - 5 Rådavallen
2019-07-29 19:00 320150079 IFK Åmål - Bengtsfors IF 2 - 0 Örnäsvallens IP
2019-07-30 19:00 320150080 Melleruds IF U lag - Grums IK 0 - 0 Rådavallen
2019-08-01 19:00 320150075 Brålanda IF - Eds FF 3 - 0 Sörbyvallen 1
2019-08-02 19:00 320150062 Färgelanda IF - Wargöns IK A 1 - 3 Högalid IP