Tabell och resultat - Flickor 2004(15 år) Klass 1

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-06-14 18:45 Landvetter IF 2003 Röd - Vallens IF/Stenungsunds IF 1 - 1 Landvetter IP B-plan
2019-06-13 20:15 IK Zenith Vit - IFK Göteborg 2 - 4 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-06-13 19:45 Askims IK - Skepplanda BTK/LNIK 2 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-06-08 14:15 BK Häcken - Onsala BK 5 - 3 Slättadamm 2 konstgräs
2019-06-07 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Vallens IF/Stenungsunds IF 3 - 2 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-06-06 15:00 IFK Göteborg - Landvetter IF 2003 Röd 2 - 0 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-06-05 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - BK Häcken 4 - 1 Åbyvallen 10 Gräs
2019-05-28 19:45 Askims IK - BK Häcken 1 - 3 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-05-26 16:00 Skepplanda BTK/LNIK - Vallens IF/Stenungsunds IF 3 - 3 Forsvallen A-plan
2019-05-26 15:00 Onsala BK - Askims IK 0 - 2 Rydets IP B
2019-05-25 16:30 Jitex Mölndal BK Lila - Landvetter IF 2003 Röd 6 - 0 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-05-25 13:45 BK Häcken - IK Zenith Vit 3 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
IFK Göteborg 7 7 0 0 25-3 22 21 3 3 0 0 10-0 10 9 4 4 0 0 15-3 12 12
BK Häcken 8 6 0 2 18-17 1 18 4 4 0 0 13-6 7 12 4 2 0 2 5-11 -6 6
IK Zenith Vit 6 4 0 2 16-12 4 12 3 2 0 1 8-6 2 6 3 2 0 1 8-6 2 6
Jitex Mölndal BK Lila 6 3 2 1 15-8 7 11 4 3 0 1 13-6 7 9 2 0 2 0 2-2 0 2
Askims IK 8 3 2 3 13-13 0 11 5 2 1 2 10-10 0 7 3 1 1 1 3-3 0 4
Vallens IF/ Stenungsunds IF 8 1 2 5 13-22 -9 5 3 1 0 2 4-8 -4 3 5 0 2 3 9-14 -5 2
Skepplanda BTK/ LNIK 6 0 4 2 11-13 -2 4 3 0 3 0 6-6 0 3 3 0 1 2 5-7 -2 1
Onsala BK 7 1 1 5 8-19 -11 4 3 1 0 2 2-7 -5 3 4 0 1 3 6-12 -6 1
Landvetter IF 2003 Röd 8 0 3 5 7-19 -12 3 4 0 3 1 5-6 -1 3 4 0 0 4 2-13 -11 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-06-19 19:00 Skepplanda BTK/LNIK - IK Zenith Vit Forsvallen
2019-07-11 13:00 Onsala BK - Jitex Mölndal BK Lila Rydets IP B
2019-08-14 19:00 Skepplanda BTK/LNIK - Askims IK Forsvallen
2019-08-14 19:30 Vallens IF/Stenungsunds IF - Landvetter IF 2003 Röd SIF-gården
2019-08-14 19:45 IFK Göteborg - IK Zenith Vit Kviberg 2 konstgräs
2019-08-18 10:30 Jitex Mölndal BK Lila - Onsala BK Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-08-21 20:00 Landvetter IF 2003 Röd - IFK Göteborg Landvetter IP A-plan
2019-08-25 15:00 Onsala BK - BK Häcken Rydets IP B
2019-08-25 18:00 Vallens IF/Stenungsunds IF - Jitex Mölndal BK Lila Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-26 20:15 IK Zenith Vit - Skepplanda BTK/LNIK Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-08-30 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - IK Zenith Vit Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-08-30 19:15 IFK Göteborg - Vallens IF/Stenungsunds IF Kviberg 5 konstgräs