Spelprogram - Intersport Cup, Dam

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Final
2019-10-15 200350031 Vinnare i match 200350030 - Vinnare i match 200350029
Semifinal
2019-09-15 200350029 Vinnare i match 200350026 - Vinnare i match 200350025
2019-09-15 200350030 Vinnare i match 200350028 - Vinnare i match 200350027
Kvartsfinal
2019-07-01 19:30 200350028 Råda BK - Bergdalens IK Rådavallen A-plan
2019-07-27 15:00 200350027 IFK Örby - Skövde KIK
2019-07-29 19:30 200350025 Skoftebyns IF - Alingsås FC United Nysätra IP
2019-08-07 19:30 200350026 Ulricehamns IFK - Lidköpings FK Lassalyckan A-plan konstgräs
1/8-final
2019-04-22 20:00 200350020 Trollhättans FK - Lidköpings FK 2 - 6 Lyrfågel konstgräs
2019-04-23 19:30 200350017 Kindaholm/Svenljunga - Alingsås FC United 0 - 8 Högvalla IP A
2019-05-08 20:00 200350021 Skepplanda BTK - Skövde KIK 1 - 7 e.f. Forsvallen Konstgräs
2019-05-15 18:45 200350022 Nittorps IK - IFK Örby 2 - 3 Åsavallen A
2019-05-21 19:00 200350018 IK Friscopojkarna - Skoftebyns IF 2 - 3 Katebovallen A
2019-05-22 19:00 200350024 Götene FK - Bergdalens IK 1 - 4 Hellehof A-plan
2019-05-22 19:30 200350019 Ulricehamns IFK - IK Gauthiod 1 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-05-28 19:15 200350023 Råda BK - Sjömarkens IF 5 - 0 Rådavallen A-plan
1/16-final
2019-03-31 15:00 200350003 Hörnebo SK - Skoftebyns IF 0 - 11 Sportparken Konstgräs
2019-04-02 19:30 200350001 Alingsås KIK - Alingsås FC United 0 - 2 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-04-03 18:00 200350015 Skara FC - Götene FK 0 - 7 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-04-03 19:00 200350007 Rävlanda AIS - Trollhättans FK 2 - 3 Bråtaredsvallen 3
2019-04-03 19:00 200350008 Arentorp Helås FK - Lidköpings FK 0 - 8 Bendersvallen Konstgräs
2019-04-03 19:00 200350012 Falköpings KIK - Nittorps IK 0 - 5 Odenvi Konstgräs
2019-04-03 19:00 200350013 Råda BK - Lödöse Nygård IK 2 - 0 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-03 19:00 200350014 Hemsjö IF - Sjömarkens IF 0 - 7 Alströmervallen konstgräs
2019-04-03 19:30 200350002 Fagersanna/Mölltorp-Brevik - Kindaholm/Svenljunga 0 - 3 Sportparken Konstgräs
2019-04-03 19:30 200350004 Ulvåkers IF - IK Friscopojkarna 1 - 3 Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs
2019-04-03 19:30 200350006 Ulricehamns IFK - Mariestads BoIS FF 4 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-03 19:30 200350011 Vänersborgs IF - IFK Örby 0 - 10 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-04-03 19:30 200350016 Mariedals IK - Bergdalens IK 1 - 7 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-04-03 19:45 200350005 Södra Härene IF - IK Gauthiod 0 - 11 Björkvallen, Konstgräs
2019-04-03 20:00 200350009 Sils IF - Skövde KIK 4 - 5 Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2019-04-05 20:00 200350010 Moholms SK - Skepplanda BTK 0 - 7 Töreshov B-plan Konstgräs