Spelprogram - Pojkar, Div 12 Vara - Kompísligan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Annelunds IF Håkan Benjaminsson 0723711110 Grön/Vit/Grön
Arentorp Helås FK Daniel Wennberg 0703128719 Svart/Svart/Svart
Emtunga/Tråvad/Larv Andreas Mellegård 051220603 0707454304 Vit/Blå/Vit
IK Gauthiod Peter Björsgård 0702222946 Röd/Blå/Röd
Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Niclas Svantesson 051292847 0706606331 Röd-svart/Svart/Svart
Nossebro IF Ingmar Falkebäck 051252311 0703640609 Blå-vit /Blå/Blå
Saleby/Trässberg/N.Härene Fredrik Broberg 0705330145 Röd, Vit, Röd
Skara FC Per-Åke Pettersson 0703367464 Vit/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2016-05-02 18:30 Emtunga/Tråvad/Larv - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Hedensborg
2016-05-03 18:00 Arentorp Helås FK - Nossebro IF Kedumsvallen
2016-05-07 11:00 (Inst.) Skara FC - IK Gauthiod Sparbanken Arena Konstgräs
2016-05-08 16:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - IK Gauthiod Bronäsvallen
2016-05-08 17:30 Annelunds IF - Skara FC Mörlanda Sportcenter
2016-05-09 18:30 (Inst.) Emtunga/Tråvad/Larv - Arentorp Helås FK Hedensborg
2016-05-11 18:30 Emtunga/Tråvad/Larv - Saleby/Trässberg/N.Härene Hedensborg
2016-05-14 11:30 Skara FC - Saleby/Trässberg/N.Härene Sparbanken Arena Konstgräs
2016-05-15 15:00 Nossebro IF - Annelunds IF Brovallen
2016-05-15 16:45 IK Gauthiod - Emtunga/Tråvad/Larv Lunnevi
2016-05-15 17:00 Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Arentorp Helås FK Nya IP Kvänum
2016-05-18 18:00 Arentorp Helås FK - IK Gauthiod Kedumsvallen
2016-05-21 13:00 Skara FC - Emtunga/Tråvad/Larv Sparbanken Arena Konstgräs
2016-05-22 17:00 Nossebro IF - Skara FC Brovallen
2016-05-22 17:30 Annelunds IF - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Mörlanda Sportcenter
2016-05-25 18:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Arentorp Helås FK Bronäsvallen
2016-05-26 18:00 Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Nossebro IF Nya IP Kvänum
2016-05-29 16:45 IK Gauthiod - Annelunds IF Lunnevi
Juni
2016-06-01 18:00 Arentorp Helås FK - Emtunga/Tråvad/Larv Kedumsvallen
2016-06-01 18:30 (Inst.) Annelunds IF - Nossebro IF Mörlanda Sportcenter
2016-06-02 18:00 Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Skara FC Nya IP Kvänum
2016-06-05 15:00 Nossebro IF - IK Gauthiod Brovallen
2016-06-05 17:30 Annelunds IF - Saleby/Trässberg/N.Härene Mörlanda Sportcenter
2016-06-08 18:30 Emtunga/Tråvad/Larv - Annelunds IF Hedensborg
2016-06-08 18:30 Saleby/Trässberg/N.Härene - Nossebro IF Bronäsvallen
2016-06-11 11:00 Skara FC - Arentorp Helås FK Sparbanken Arena Konstgräs
2016-06-12 16:45 IK Gauthiod - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Lunnevi
2016-06-16 18:00 Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Saleby/Trässberg/N.Härene Nya IP Kvänum
2016-06-16 18:00 Nossebro IF - Emtunga/Tråvad/Larv Brovallen
2016-06-16 18:45 (Inst.) IK Gauthiod - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Lunnevi
2016-06-19 17:30 Annelunds IF - Arentorp Helås FK Mörlanda Sportcenter
2016-06-26 16:45 IK Gauthiod - Skara FC Lunnevi
Augusti
2016-08-13 11:00 Skara FC - Annelunds IF Sparbanken Arena Konstgräs
2016-08-14 15:00 Nossebro IF - Arentorp Helås FK Brovallen
2016-08-14 16:45 IK Gauthiod - Saleby/Trässberg/N.Härene Lunnevi
2016-08-14 17:00 Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Emtunga/Tråvad/Larv Nya IP Kvänum
2016-08-17 18:00 Arentorp Helås FK - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Kedumsvallen
2016-08-17 18:30 Emtunga/Tråvad/Larv - IK Gauthiod Hedensborg
2016-08-18 18:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Skara FC Bronäsvallen
2016-08-21 17:30 Annelunds IF - Nossebro IF Mörlanda Sportcenter
2016-08-24 18:00 Arentorp Helås FK - Saleby/Trässberg/N.Härene Kedumsvallen
2016-08-24 18:30 (Inst.) Emtunga/Tråvad/Larv - Skara FC Hedensborg
2016-08-25 18:30 Saleby/Trässberg/N.Härene - Emtunga/Tråvad/Larv Bronäsvallen
2016-08-27 11:30 IK Gauthiod - Arentorp Helås FK Lunnevi
2016-08-27 11:30 Skara FC - Nossebro IF Sparbanken Arena Konstgräs
2016-08-28 17:00 Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Annelunds IF Nya IP Kvänum
2016-08-31 18:00 (Inst.) Arentorp Helås FK - Annelunds IF Kedumsvallen A
2016-08-31 18:30 Emtunga/Tråvad/Larv - Skara FC Hedensborg
September
2016-09-04 15:00 Nossebro IF - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Brovallen
2016-09-04 17:30 Annelunds IF - IK Gauthiod Mörlanda Sportcenter
2016-09-07 18:30 Emtunga/Tråvad/Larv - Arentorp Helås FK Hedensborg
2016-09-08 18:30 Saleby/Trässberg/N.Härene - Annelunds IF Bronäsvallen
2016-09-10 11:30 Skara FC - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Sparbanken Arena Konstgräs
2016-09-11 16:45 IK Gauthiod - Nossebro IF Lunnevi
2016-09-14 18:00 Arentorp Helås FK - Skara FC Kedumsvallen
2016-09-18 15:00 Nossebro IF - Saleby/Trässberg/N.Härene Brovallen
2016-09-18 15:00 (Inst.) Nossebro IF - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Brovallen
2016-09-18 17:00 Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga - IK Gauthiod Nya IP Kvänum
2016-09-18 17:30 Annelunds IF - Emtunga/Tråvad/Larv Mörlanda Sportcenter
2016-09-21 17:45 Emtunga/Tråvad/Larv - Nossebro IF Hedensborg
2016-09-21 18:00 Arentorp Helås FK - Annelunds IF Kedumsvallen
2016-09-24 10:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Bronäsvallen
2016-09-24 11:00 Skara FC - IK Gauthiod Sparbanken Arena Konstgräs