Spelprogram - Pojkar, Div 9 Vara - Kompísligan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arentorp Helås FK Ida Esberg 051213575 0705840125 Svart/Vit/Svart
Emtunga/Tråvad/Larv Andreas Olsson 0703172076 Vit/Blå/Vit
Lidköpings FK Röd Christian Eriksson 0705531797 Röd-Svart/Vit/Vit
Råda BK Grön/Vit Carin Andersson 0701890804 Vit/Grön/Vit
Råda BK Svart Carin Andersson 0701890804 Vit-Grön, Grön, Vit
Trollhättans BoIS Vit Rikard Nedar 0700871138 Röd/Vit/Röd
Trollhättans FK Vit Daniel Nilsson 0704801011 Vit/Röd/Röd
Vara SK Gul Daniel Ahlstedt 051216741 0739178912 Gul/Svart/Gul
Vedums AIS Mark Strandell 0702627218 0702627218 Röd/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2016-05-04 18:30 Emtunga/Tråvad/Larv - Trollhättans BoIS Vit Hedensborg
2016-05-07 15:00 Råda BK Svart - Trollhättans FK Vit Rådavallen
2016-05-08 14:00 Råda BK Grön/Vit - Vara SK Gul Rådavallen Dinaplanen
2016-05-08 16:00 Lidköpings FK Röd - Vedums AIS Ågårdsvallen
2016-05-10 18:30 Vara SK Gul - Arentorp Helås FK Torsvallen
2016-05-12 18:30 Vedums AIS - Råda BK Grön/Vit Nordvalla
2016-05-15 12:00 Trollhättans BoIS Vit - Råda BK Svart Torsbovallen
2016-05-15 17:00 Trollhättans FK Vit - Lidköpings FK Röd Stavrelunds IP
2016-05-21 13:00 Råda BK Svart - Emtunga/Tråvad/Larv Rådavallen
2016-05-22 13:00 Råda BK Grön/Vit - Trollhättans FK Vit Rådavallen Dinaplanen
2016-05-22 13:00 Lidköpings FK Röd - Trollhättans BoIS Vit Ågårdsvallen
2016-05-22 17:00 Arentorp Helås FK - Vedums AIS Kedumsvallen
2016-05-25 18:30 Emtunga/Tråvad/Larv - Lidköpings FK Röd Hedensborg
2016-05-25 18:30 Trollhättans FK Vit - Arentorp Helås FK Stavrelunds IP
2016-05-26 18:30 Vedums AIS - Vara SK Gul Nordvalla
2016-05-31 19:00 Lidköpings FK Röd - Råda BK Svart Ågårdsvallen
Juni
2016-06-02 18:30 Arentorp Helås FK - Trollhättans BoIS Vit Kedumsvallen
2016-06-03 18:30 Vara SK Gul - Trollhättans FK Vit Torsvallen
2016-06-04 11:00 Trollhättans BoIS Vit - Råda BK Grön/Vit Torsbovallen
2016-06-05 11:00 Råda BK Grön/Vit - Emtunga/Tråvad/Larv Rådavallen Dinaplanen
2016-06-10 16:00 Råda BK Svart - Råda BK Grön/Vit Rådavallen
2016-06-10 18:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Arentorp Helås FK Mossbrotts IP
2016-06-11 11:00 Trollhättans BoIS Vit - Vara SK Gul Torsbovallen
2016-06-12 17:00 Trollhättans FK Vit - Vedums AIS Stavrelunds IP
2016-06-14 18:30 Vara SK Gul - Emtunga/Tråvad/Larv Torsvallen
2016-06-15 18:30 Arentorp Helås FK - Råda BK Svart Kedumsvallen
2016-06-16 18:30 Vedums AIS - Trollhättans BoIS Vit Nordvalla
2016-06-17 18:30 Råda BK Grön/Vit - Lidköpings FK Röd Rådavallen Dinaplanen
2016-06-21 18:30 Emtunga/Tråvad/Larv - Vedums AIS Hedensborg
2016-06-26 16:00 Lidköpings FK Röd - Arentorp Helås FK Ågårdsvallen
2016-06-26 16:00 Råda BK Svart - Vara SK Gul Rådavallen
2016-06-26 17:00 Trollhättans BoIS Vit - Trollhättans FK Vit Torsbovallen
2016-06-27 18:30 Emtunga/Tråvad/Larv - Vara SK Gul Hedensborg
Juli
2016-07-02 11:00 Råda BK Svart - Vedums AIS
2016-07-03 00:00 (Inst.) Vara SK Gul - Råda BK Svart
2016-07-03 00:00 (Inst.) Emtunga/Tråvad/Larv - Lidköpings FK Röd
2016-07-03 17:00 Arentorp Helås FK - Lidköpings FK Röd Kedumsvallen
Augusti
2016-08-11 18:30 Vara SK Gul - Lidköpings FK Röd Torsvallen
2016-08-14 17:00 Arentorp Helås FK - Råda BK Grön/Vit Kedumsvallen
2016-08-17 18:30 Trollhättans FK Vit - Emtunga/Tråvad/Larv Stavrelunds IP
2016-08-18 18:30 Vedums AIS - Lidköpings FK Röd Nordvalla
2016-08-20 13:00 Trollhättans BoIS Vit - Emtunga/Tråvad/Larv Torsbovallen
2016-08-21 17:00 Trollhättans FK Vit - Råda BK Svart Stavrelunds IP
2016-08-21 17:00 Vara SK Gul - Råda BK Grön/Vit Torsvallen
2016-08-24 18:30 Vedums AIS - Råda BK Svart Nordvalla
2016-08-27 15:00 Råda BK Svart - Trollhättans BoIS Vit Rådavallen
2016-08-28 16:00 Lidköpings FK Röd - Trollhättans FK Vit Ågårdsvallen
2016-08-28 17:00 Arentorp Helås FK - Vara SK Gul Kedumsvallen
2016-08-28 17:00 Råda BK Grön/Vit - Vedums AIS Rådavallen Dinaplanen
2016-08-30 18:30 Emtunga/Tråvad/Larv - Råda BK Svart Hedensborg
September
2016-09-01 18:30 Vedums AIS - Arentorp Helås FK Nordvalla
2016-09-03 13:00 Trollhättans BoIS Vit - Lidköpings FK Röd Torsbovallen
2016-09-04 17:00 Trollhättans FK Vit - Råda BK Grön/Vit Stavrelunds IP
2016-09-06 18:15 Vara SK Gul - Vedums AIS Torsvallen
2016-09-11 10:00 Lidköpings FK Röd - Emtunga/Tråvad/Larv Ågårdsvallen
2016-09-11 16:00 Råda BK Grön/Vit - Trollhättans BoIS Vit Rådavallen Dinaplanen
2016-09-11 16:30 Arentorp Helås FK - Trollhättans FK Vit Kedumsvallen
2016-09-15 18:15 Emtunga/Tråvad/Larv - Råda BK Grön/Vit Hedensborg
2016-09-18 11:00 Råda BK Svart - Lidköpings FK Röd Rådavallen
2016-09-18 16:00 Trollhättans BoIS Vit - Arentorp Helås FK Torsbovallen
2016-09-18 17:00 Trollhättans FK Vit - Vara SK Gul Stavrelunds IP
2016-09-20 18:00 Vara SK Gul - Trollhättans BoIS Vit Torsvallen
2016-09-22 18:30 Vedums AIS - Trollhättans FK Vit Nordvalla
2016-09-23 16:00 Råda BK Grön/Vit - Råda BK Svart
2016-09-25 16:30 Arentorp Helås FK - Emtunga/Tråvad/Larv Kedumsvallen