Spelprogram - Pojkar, Div 16 Ulricehamn

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grimsås/Hestra Mikael Folke 0703084049 Gul/Svart/gul
Gånghester/Målsryd Anders Fransson 0768887476 Svart/Svart/Svart
Hössna IF Conny Johansson 032140307 0705562932 Röd/Vit/Röd
Kronängs IF Martin Palm 0702137917 Vit/Svart/Vit
Rångedala/Äspered/Dannike Tomas Fernfelt 0705865511 Röd/Vit/Röd
Sexdrega/Aplared Per-Anders Flodin 0706614623 Blå/blå/blå
Svenljunga IK Peter Svensson 032513717 0703758608 Röd/Blå/Röda
Tranemo IF Thomas Pehrson 0703312362 Röd/Vit/Vit
Ulricehamns IFK Blå Fredrik Målberg 0704717121 Blå-svart/Svart/svart
Ulricehamns IFK Svart Mattias Udd 032112943 0706077240 Blå-svart/Svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2012-05-02 18:30 Svenljunga IK - Ulricehamns IFK Blå Högvalla IP
2012-05-02 18:30 Hössna IF - Gånghester/Målsryd Granvalla
2012-05-02 19:00 Tranemo IF - Kronängs IF Tranehov
2012-05-06 15:30 Sexdrega/Aplared - Ulricehamns IFK Svart Ängagärdet
2012-05-06 18:00 Rångedala/Äspered/Dannike - Grimsås/Hestra Lundavallen
2012-05-08 18:00 Kronängs IF - Svenljunga IK Hedvigsborg
2012-05-08 18:30 Grimsås/Hestra - Hössna IF Grimsborg
2012-05-10 18:00 Gånghester/Målsryd - Tranemo IF Målevi
2012-05-12 13:15 Ulricehamns IFK Blå - Sexdrega/Aplared Lassalyckan
2012-05-13 11:15 Ulricehamns IFK Svart - Rångedala/Äspered/Dannike Lassalyckan
2012-05-14 18:00 Tranemo IF - Grimsås/Hestra Tranehov
2012-05-15 18:00 Kronängs IF - Ulricehamns IFK Blå Hedvigsborg
2012-05-15 18:30 Hössna IF - Ulricehamns IFK Svart Granvalla
2012-05-16 18:00 Rångedala/Äspered/Dannike - Sexdrega/Aplared Furuvi
2012-05-16 18:30 Svenljunga IK - Gånghester/Målsryd Högvalla IP
2012-05-22 18:30 Grimsås/Hestra - Svenljunga IK Grimsborg
2012-05-23 18:30 Sexdrega/Aplared - Hössna IF Ängagärdet
2012-05-24 18:00 Gånghester/Målsryd - Kronängs IF Målevi
2012-05-26 11:15 Ulricehamns IFK Svart - Tranemo IF Lassalyckan
2012-05-27 18:15 Ulricehamns IFK Blå - Rångedala/Äspered/Dannike Lassalyckan
2012-05-29 18:00 Kronängs IF - Grimsås/Hestra Hedvigsborg
2012-05-30 18:00 Tranemo IF - Sexdrega/Aplared Tranehov konstgräs
2012-05-30 18:30 Svenljunga IK - Ulricehamns IFK Svart Högvalla IP
2012-05-31 18:00 Gånghester/Målsryd - Ulricehamns IFK Blå Målevi
2012-05-31 18:30 Hössna IF - Rångedala/Äspered/Dannike Granvalla
Juni
2012-06-05 18:00 Rångedala/Äspered/Dannike - Tranemo IF Dannehov
2012-06-05 18:30 Grimsås/Hestra - Gånghester/Målsryd Grimsborg
2012-06-06 18:30 Sexdrega/Aplared - Svenljunga IK Ängagärdet
2012-06-09 11:15 Ulricehamns IFK Blå - Hössna IF Lassalyckan
2012-06-10 11:15 Ulricehamns IFK Svart - Kronängs IF Lassalyckan
2012-06-11 19:00 Tranemo IF - Hössna IF Tranehov
2012-06-12 18:00 Kronängs IF - Sexdrega/Aplared Hedvigsborg
2012-06-12 18:30 Grimsås/Hestra - Ulricehamns IFK Blå Grimsborg
2012-06-14 18:00 Gånghester/Målsryd - Ulricehamns IFK Svart Målevi
2012-06-18 18:30 Svenljunga IK - Rångedala/Äspered/Dannike Högvalla IP
Augusti
2012-08-15 18:00 Tranemo IF - Ulricehamns IFK Blå Tranehov
2012-08-15 18:30 Sexdrega/Aplared - Gånghester/Målsryd Ängagärdet
2012-08-16 18:00 Rångedala/Äspered/Dannike - Kronängs IF Furuvi
2012-08-16 18:30 Hössna IF - Svenljunga IK Granvalla
2012-08-18 11:15 Ulricehamns IFK Svart - Grimsås/Hestra Lassalyckan
2012-08-21 18:00 Kronängs IF - Hössna IF Hedvigsborg
2012-08-21 18:30 Grimsås/Hestra - Sexdrega/Aplared Grimsborg
2012-08-22 18:00 Svenljunga IK - Tranemo IF Högvalla IP
2012-08-23 18:00 Gånghester/Målsryd - Rångedala/Äspered/Dannike Engvallen, Gånghester
2012-08-26 11:15 Ulricehamns IFK Blå - Ulricehamns IFK Svart Lassalyckan
2012-08-28 18:00 Kronängs IF - Tranemo IF Hedvigsborg
2012-08-28 18:30 Grimsås/Hestra - Rångedala/Äspered/Dannike Grimsborg
2012-08-30 18:00 Gånghester/Målsryd - Hössna IF Engvallen, Gånghester
September
2012-09-01 11:15 Ulricehamns IFK Blå - Svenljunga IK Lassalyckan
2012-09-02 15:45 Ulricehamns IFK Svart - Sexdrega/Aplared Lassalyckan
2012-09-03 18:30 Hössna IF - Grimsås/Hestra Granvalla
2012-09-05 18:00 Svenljunga IK - Kronängs IF Högvalla IP
2012-09-05 18:00 Tranemo IF - Gånghester/Målsryd Tranehov konstgräs
2012-09-05 18:30 Sexdrega/Aplared - Ulricehamns IFK Blå Ängagärdet
2012-09-06 18:00 Rångedala/Äspered/Dannike - Ulricehamns IFK Svart Furuvi
2012-09-10 18:30 Sexdrega/Aplared - Rångedala/Äspered/Dannike Ängagärdet
2012-09-13 18:00 Gånghester/Målsryd - Svenljunga IK Engvallen, Gånghester
2012-09-15 11:15 Ulricehamns IFK Svart - Hössna IF Lassalyckan
2012-09-16 15:45 Ulricehamns IFK Blå - Kronängs IF Lassalyckan
2012-09-19 18:30 Grimsås/Hestra - Tranemo IF Grimsborg