Spelprogram - Intersport Cup, Herr-DM 2012

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Final
2012-10-03 19:00 200020127 Vänersborgs IF - Skövde AIK 1 - 3 Vänersvallen
Semifinal
2012-08-28 18:00 200020125 Åsarp-Trädet FK - Skövde AIK 0 - 3 Åsarps IP
2012-09-19 19:00 200020126 Vänersborgs IF - Norrby IF 2 - 1 Vänersvallen
Kvartsfinal
2012-07-03 19:00 200020123 Dalstorps IF - Norrby IF 0 - 2 Dalshov
2012-07-29 18:00 200020121 Åsarp-Trädet FK - Holmalunds IF 3 - 2 Åsarps IP
2012-08-01 19:00 200020124 Vänersborgs IF - Borås AIK 3 - 0 Vänersvallen
2012-08-06 19:00 200020122 Tibro AIK FK - Skövde AIK 0 - 1 Sportparken
1/8-final
2012-05-10 19:00 200020119 Lidköpings FK Akademi - Vänersborgs IF 0 - 4 IP Framnäs
2012-05-15 19:00 200020118 Ulvåkers IF - Norrby IF 1 - 3 Åbrovallen
2012-05-20 18:00 200020120 Borås AIK - IFK Skövde FK 2 - 0 Bodavallen, Borås
2012-05-20 19:00 200020113 Skepplanda BTK - Holmalunds IF 0 - 5 Forsvallen
2012-05-21 19:00 200020117 Vara SK - Dalstorps IF 3 - 4 Torsvallen
2012-06-06 17:00 200020116 IFK Tidaholm - Skövde AIK 2 - 3 e.f. Tidavallen
2012-06-10 15:00 200020115 Dalsjöfors GoIF - Tibro AIK FK 0 - 5 Gårdavallen
2012-06-25 19:00 200020114 Åsarp-Trädet FK - Fristads GoIF 4 - 3 Arena Vallensås
1/16-final
2012-04-29 17:00 200020112 Sandareds IF - Borås AIK 0 - 3 Sandevi
2012-04-30 16:30 200020109 Levene-Skogslunds IF - Vänersborgs IF 0 - 5 Åsavallen, Stora Levene
2012-04-30 18:30 200020108 Lidköpings FK - Norrby IF 1 - 2 Framnäs IP
2012-05-01 14:00 200020110 Halvorstorps IS - Lidköpings FK Akademi 4 - 5 Halvorstorps IP
2012-05-01 15:00 200020100 Kronängs IF - Åsarp-Trädet FK 8 - 9 Ramnavallen
2012-05-01 16:00 200020097 Skepplanda BTK - Trollhättans FK 4 - 1 Forsvallen
2012-05-01 16:00 200020107 Ulvåkers IF - Alingsås IF 5 - 1 Åbrovallen
2012-05-01 16:30 200020111 Tidavads IF - IFK Skövde FK 1 - 4 Skogsbovallen
2012-05-01 17:00 200020098 Skene IF - Holmalunds IF 0 - 2 Vävarevallen
2012-05-01 17:00 200020104 Ardala GoIF - Skövde AIK 1 - 4 Ardala IP
2012-05-01 17:00 200020105 Göta BK - Dalstorps IF 0 - 3 Ryrsjövallen
2012-05-01 18:00 200020099 Fristads GoIF - Kinna IF 2 - 1 Hedens IP
2012-05-01 18:00 200020101 Grolanda IF - Dalsjöfors GoIF 0 - 4 Björkåsen
2012-05-02 19:00 200020102 Limmareds IF - Tibro AIK FK 0 - 3 Glasvallen
2012-05-07 19:00 200020103 Bollebygds IF - IFK Tidaholm 1 - 9 Björnskogsvallen
2012-05-08 18:30 200020106 Vara SK - Edet FK 3 - 2 e.f. Torsvallen
1/32-final
2012-03-24 18:00 200020081 Mariedals IK - Dalstorps IF 0 - 2 Borås Arena
2012-04-04 19:00 200020084 Vänersborgs FK - Edet FK 0 - 3 Vänersvallen
2012-04-10 18:00 200020072 Åsarp-Trädet FK - IFK Mariestad 4 - 3 Åsarps IP
2012-04-10 18:00 200020091 Skultorps IF - Lidköpings FK Akademi 1 - 3 Orkanvallen
2012-04-10 18:30 200020088 Byttorps IF - Norrby IF 3 - 5 e.f. Ramnavallen
2012-04-10 20:30 200020073 Grolanda IF - IF Tymer 5 - 2 Ållevi/Odenvi
2012-04-11 18:00 200020079 Töreboda IK - Ardala GoIF 1 - 2 Töreshov
2012-04-11 18:30 200020083 IFK Värsås - Vara SK 3 - 6 e.s. Värsås IP
2012-04-11 19:00 200020067 Rydboholms SK - Skene IF 5 - 6 e.s. Sven Eriksonsvallen konstgräs
2012-04-11 19:00 200020074 Dalsjöfors GoIF - Sparsörs AIK 4 - 0 Dalsjöhov Konstgräs
2012-04-11 19:00 200020080 Moholms SK - Skövde AIK 0 - 10 Lekevi IP konstgräs
2012-04-11 19:00 200020089 Vänersborgs IF - FC Trollhättan 1 - 0 Vänersvallen
2012-04-12 19:00 200020075 IFK Örby - Limmareds IF 0 - 2 Örby IP konstgräs
2012-04-12 19:00 200020095 Rävlanda AIS - Sandareds IF 0 - 5 Bråtaredsvallen
2012-04-13 19:15 200020076 Falköpings FK - Tibro AIK FK 1 - 3 Ållevi/Odenvi
2012-04-14 13:30 200020066 Trollhättans FK - Bosna FC 2 - 1 e.f. Edsborgs IP konstgräs
2012-04-15 13:00 200020092 Halvorstorps IS - IK Gauthiod 3 - 2 Halvorstorps IP
2012-04-15 16:00 200020065 Hjärtums IS - Skepplanda BTK 0 - 8 Romevi 3 Konstgräs
2012-04-15 16:00 200020078 Långareds BoIS - Bollebygds IF 1 - 3 Ollevi
2012-04-15 16:00 200020090 Trollhättans Syrianska Föreningen - Levene-Skogslunds IF 1 - 4 Granngården konstgräs
2012-04-15 17:00 200020070 Fristads GoIF - Brämhults IK 5 - 4 Ramnavallen
2012-04-16 19:00 200020071 Högvads BK - Kronängs IF 3 - 4 Hagavallen, Östra Frölunda
2012-04-16 20:00 200020069 Sandhults SK - Kinna IF 0 - 6 Eriksdalsparken, Olsfors
2012-04-17 18:00 200020077 Mariestads BK - IFK Tidaholm 2 - 6 Vänershofs IP
2012-04-17 18:00 200020087 Borgunda IK - Lidköpings FK 0 - 15 Biksborg
2012-04-17 18:30 200020086 Ulvåkers IF - Götene IF 3 - 0 Åbrovallen
2012-04-17 19:00 200020093 Lerdala IF - IFK Skövde FK 2 - 4 Södermalms IP konstgräs
2012-04-18 19:00 200020085 IFK Emtunga - Alingsås IF 5 - 7 Mossbrotts IP
2012-04-19 19:00 200020082 Råda BK - Göta BK 2 - 5 e.f. Rådavallen
2012-04-22 13:00 200020094 FC Södra Ryd - Tidavads IF 2 - 3 Södermalms IP konstgräs
2012-04-22 17:30 200020068 Trollhättans IF - Holmalunds IF 2 - 7 Granngården konstgräs
2012-04-23 19:00 200020096 Borås AIK - IF Elfsborg 2 - 1 Bodavallen, Borås
1/64-final
2012-02-18 17:00 200020034 Borås GIF - Mariedals IK 1 - 10 Borås Arena
2012-02-26 10:00 200020060 FC Södra Ryd - Värings GoIF 6 - 5 Södermalms IP konstgräs
2012-02-26 11:00 200020014 Högvads BK - Hyssna IF 3 - 2 Örby IP konstgräs
2012-03-03 15:00 200020025 Axvalls IF - IFK Tidaholm 1 - 6 Axevalla IP
2012-03-05 19:15 200020056 Sjuntorps IF - IK Gauthiod 0 - 4 Lunnevi konstgräs
2012-03-13 20:00 200020024 Hällekis IF - Tibro AIK FK 1 - 8 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2012-03-14 18:00 200020017 Grolanda IF - IFK Falköping FF 4 - 1 Ållevi/Odenvi
2012-03-14 20:00 200020030 Norra Fågelås IF - Töreboda IK 0 - 2 Sportparken Konstgräs
2012-03-18 10:00 200020026 Kinne-Vedums IF - Mariestads BK 0 - 3 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2012-03-18 10:00 200020038 Tuns IK - IFK Värsås 1 - 5 Lunnevi konstgräs
2012-03-18 14:00 200020015 Sandhems IF - Åsarp-Trädet FK 0 - 2 Idrottsparken, Sandhem
2012-03-18 16:00 200020040 Kållandsö GoIF - Edet FK 2 - 6 Framnäs IP konstgräs
2012-03-19 19:45 200020036 Göta BK - IFK Trollhättan 4 - 3 Granngården konstgräs
2012-03-20 18:45 200020052 Trollhättans BoIS - Levene-Skogslunds IF 0 - 3 Edsborgs IP konstgräs
2012-03-20 19:30 200020027 Fritsla IF - Bollebygds IF 0 - 5 Eriksdalsparken, Olsfors
2012-03-21 18:00 200020044 Sils IF - Götene IF 0 - 5 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2012-03-21 19:00 200020042 IFK Emtunga - Sollebrunns AIK 4 - 0 Mossbrotts IP
2012-03-21 19:00 200020048 Ljungsarps IF - Norrby IF OW (0 - 3) Tranehov konstgräs
2012-03-21 20:45 200020004 Åsaka SK - Trollhättans FK 0 - 2 Granngården konstgräs
2012-03-22 18:30 200020050 FC Lidköping United - Vänersborgs IF 0 - 5 Vänersvallen
2012-03-23 18:00 200020062 Marbäcks IF - Sandareds IF 2 - 3 Lassalyckan
2012-03-23 19:00 200020037 Jula BK - Vara SK 1 - 6 Lekevi IP konstgräs
2012-03-23 19:00 200020041 Jung/Kvänum 10 IF - Alingsås IF 0 - 4 Lunnevi konstgräs
2012-03-24 10:00 200020028 Långareds BoIS - IF Olsfors 2 - 1 Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2012-03-24 11:00 200020016 Skara FC - IFK Mariestad 1 - 3 Sparbanken Arena
2012-03-24 12:00 200020008 Alvhems IK - Holmalunds IF 0 - 6 Forsvallen
2012-03-24 12:00 200020047 Töllsjö IF - Byttorps IF 1 - 7 Eriksdalsparken, Olsfors
2012-03-24 14:00 200020021 Limmareds IF - Annelunds IF 3 - 2 Tranehov konstgräs
2012-03-24 14:00 200020055 Halvorstorps IS - Vårgårda IK 4 - 0 Granngården konstgräs
2012-03-24 14:00 200020057 Gullspångs IF - IFK Skövde FK 2 - 5 Gullmovallen
2012-03-24 15:00 200020005 Skene IF - Gällstads FK 2 - 1 Örby IP konstgräs
2012-03-24 15:00 200020035 Wargöns IK - Råda BK 2 - 4 Vänersvallen
2012-03-24 16:00 200020032 Moholms SK - Falköping United FC 4 - 2 Lekevi IP konstgräs
2012-03-24 16:00 200020039 Hemsjö IF - Vänersborgs FK 1 - 3 Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2012-03-24 16:00 200020058 Hangelösa IF - Lerdala IF 1 - 3 e.f. Sparbanksvallen Götene konstgräs
2012-03-24 17:00 200020011 Södra Vings IF - Fristads GoIF 1 - 6 Lassalyckan
2012-03-25 00:00 200020012 Tigris IF - Brämhults IK OW (0 - 3) Ryda Sportfält
2012-03-25 10:00 200020043 Mölltorp-Breviks AIF - Ulvåkers IF 1 - 6 Sportparken Konstgräs
2012-03-25 11:00 200020019 Sparsörs AIK - Grimsås IF 5 - 2 Sven Eriksonsvallen konstgräs
2012-03-25 12:00 200020054 IF Weimer Lyrestad - Lidköpings FK Akademi 3 - 4 Lekevi IP konstgräs
2012-03-25 13:00 200020006 Rydboholms SK - Svenljunga IK 6 - 0 Sven Eriksonsvallen konstgräs
2012-03-25 14:00 200020018 Fagersanna IF - IF Tymer 0 - 6 Sportparken Konstgräs
2012-03-25 14:00 200020022 Dardania IF - IFK Örby 2 - 4 Ramnavallen
2012-03-25 14:00 200020045 Borgunda IK - FC Corner WO (3 - 0) Ållevi/Odenvi
2012-03-25 14:00 200020051 Trollhättans Syrianska Föreningen - Främmestads IK 3 - 1 Granngården konstgräs
2012-03-25 15:00 200020049 BK Spark - FC Trollhättan 0 - 6 Alströmervallen
2012-03-25 15:00 200020064 Tvärred/Vegby FC - Borås AIK 2 - 3 Lassalyckan
2012-03-25 16:00 200020002 Hjärtums IS - Upphärads IS 4 - 1 Granngården konstgräs
2012-03-25 17:00 200020023 Lundsbrunns IF - Falköpings FK 2 - 3 Sörbovallen
2012-03-25 18:00 200020010 Sandhults SK - Ambjörnarps IF 13 - 0 Ramnavallen
2012-03-25 18:00 200020059 Tidavads IF - Björsäters IF 5 - 3 Lekevi IP konstgräs
2012-03-26 18:00 200020009 Tranemo IF - Kinna IF 1 - 2 Tranehov konstgräs
2012-03-26 18:00 200020046 Trolmens SK - Lidköpings FK 0 - 10 Framnäs konstgräs, Lidköping
2012-03-26 19:00 200020013 Rångedala IK - Kronängs IF 1 - 4 Furuvi
2012-03-29 19:00 200020007 Trollhättans IF - Lödöse Nygård IK 4 - 2 e.s. Edsborgs IP konstgräs
2012-03-31 12:00 200020053 Våmbs IF - Skultorps IF 0 - 2 Södermalms IP konstgräs
2012-04-09 14:00 200020020 Dalsjöfors GoIF - Bergdalens IK 3 - 2 Ramnavallen