Spelprogram - Intersport Cup 2011, Herr-DM

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Final
2011-10-08 14:00 200045127 IFK Mariestad - IF Elfsborg 1 - 6 Lekevi IP
Semifinal
2011-08-23 18:00 200045125 IFK Falköping FF - IF Elfsborg 2 - 4 Odenplan
2011-09-07 19:00 200045126 IFK Mariestad - FC Trollhättan 4 - 2 e.f. Lekevi IP konstgräs
Kvartsfinal
2011-07-27 19:30 200045123 Alingsås IF - FC Trollhättan 0 - 6 Mjörnvallen
2011-07-31 18:00 200045122 Skepplanda BTK - IF Elfsborg 0 - 5 Forsvallen
2011-08-03 18:30 200045124 IFK Mariestad - Skövde AIK 2 - 1 e.f. Lekevi IP
2011-08-03 19:00 200045121 IFK Falköping FF - Dalstorps IF 7 - 6 e.s. Odenplan
1/8-final
2011-05-25 19:00 200045117 Tibro AIK FK - FC Trollhättan 0 - 2 Sportparken
2011-05-29 16:00 200045118 Gällstads FK - Alingsås IF 1 - 3 Rånnevi
2011-05-29 18:00 200045115 Skepplanda BTK - Mariedals IK 3 - 2 Forsvallen
2011-06-02 18:00 200045113 Dalstorps IF - Norrby IF 5 - 4 e.s. Dalshov
2011-06-14 19:00 200045120 Byttorps IF - Skövde AIK 0 - 3 Byttorps IP
2011-06-15 19:00 200045114 IFK Falköping FF - Götene IF 3 - 1 Odenplan
2011-06-15 19:00 200045119 IFK Mariestad - IK Gauthiod 1 - 0 Lekevi IP
2011-07-22 19:00 200045116 Kinna IF - IF Elfsborg 1 - 2 Örby IP
1/16-final
2011-04-16 12:00 200045098 Trollhättans FK - Dalstorps IF 1 - 3 Edsborgs IP konstgräs
2011-04-16 14:00 200045111 Borgunda IK - Byttorps IF 0 - 2 Biksborg
2011-04-17 15:00 200045102 Skepplanda BTK - IF Heimer 3 - 2 Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2011-04-18 19:00 200045106 Skara FC - Tibro AIK FK 2 - 7 Sparbanken Arena Konstgräs
2011-04-19 19:00 200045110 Sandhems IF - IK Gauthiod 0 - 3 Idrottsparken, Sandhem
2011-04-22 18:00 200045101 Mariedals IK - Högvads BK 5 - 4 Borås Arena
2011-05-02 18:30 200045097 Trollhättans IF - Norrby IF 3 - 4 Knorren
2011-05-02 19:00 200045107 Gällstads FK - Lilla Edets IF 1 - 0 Rånnevi
2011-05-03 18:30 200045109 Hemsjö IF - IFK Mariestad 3 - 10 Byvallen
2011-05-04 18:30 200045099 FC Södra Ryd - Götene IF 1 - 6 Södra Ryds fotbollsplan
2011-05-04 18:30 200045100 IFK Falköping FF - IFK Skövde FK 2 - 1 Odenplan
2011-05-04 18:30 200045105 IFK Värsås - FC Trollhättan 2 - 3 Värsås IP
2011-05-04 19:00 200045108 Halvorstorps IS - Alingsås IF 5 - 6 Halvorstorps IP
2011-05-04 19:00 200045112 IFK Trollhättan - Skövde AIK 0 - 2 Kamratgårdens IP
2011-05-08 18:30 200045104 Skene IF - IF Elfsborg 0 - 8 Vävarevallen
2011-05-16 19:00 200045103 Södra Vings IF - Kinna IF 1 - 4 Slottsvallen
1/32-final
2011-03-23 18:45 200045081 Vara SK - FC Trollhättan 0 - 15 Edsborgs IP konstgräs
2011-03-28 18:30 200045076 Rackeby IK - IF Heimer 0 - 5 Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-03-29 19:30 200045084 Vretens BK - Tibro AIK FK 1 - 4 Sportparken Konstgräs
2011-03-30 20:30 200045071 IFK Falköping FF - Ulvåkers IF 2 - 0 Ållevi
2011-03-30 20:45 200045075 Skepplanda BTK - Levene-Skogslunds IF 1 - 0
2011-04-02 12:00 200045091 Sandhems IF - Mölltorp-Breviks AIF 2 - 0 Tidavallen konstgräs
2011-04-02 17:00 200045074 Svenljunga IK - Mariedals IK 0 - 1 Borås Arena
2011-04-03 16:00 200045069 FC Corner - Götene IF 0 - 5 Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-04-03 19:00 200045094 Byttorps IF - Hyssna IF 9 - 8 Borås Arena, Borås
2011-04-04 19:00 200045068 Dalstorps IF - Holmalunds IF 2 - 0 Alströmervallen
2011-04-04 19:00 200045083 Grolanda IF - Skara FC 2 - 3 Hedensborg
2011-04-04 21:00 200045089 Råda BK - IFK Mariestad 0 - 3 Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-04-05 18:30 200045090 Hemsjö IF - Bergdalens IK 3 - 2 Alströmervallen
2011-04-06 19:00 200045077 Bollebygds IF - Kinna IF 1 - 4 Eriksdalsparken, Olsfors
2011-04-06 19:00 200045092 Wargöns IK - IK Gauthiod 1 - 5 Hedensborg
2011-04-07 20:00 200045072 Mariestads BK - IFK Skövde FK 0 - 5 Vänershofs IP
2011-04-07 20:15 200045082 IFK Värsås - Töreboda IK 5 - 0 Södermalms IP konstgräs
2011-04-09 14:00 200045093 Borgunda IK - Skultorps IF 3 - 2 Biksborg
2011-04-09 18:15 200045073 Högvads BK - Sandareds IF WO (3 - 0) Ullared plastgräs
2011-04-10 00:00 200045066 Västerlanda GoIF - Trollhättans IF OW (0 - 3) Grunnevi IP
2011-04-10 00:00 200045079 Ubbhults IF - Skene IF OW (0 - 3) Ekåsvallen
2011-04-10 13:30 200045067 Trollhättans FK - Främmestads IK 3 - 1 Edsborgs IP konstgräs
2011-04-10 14:30 200045085 Gerdskens BK - Lilla Edets IF 0 - 4 Alströmervallen
2011-04-11 20:00 200045088 Göta BK - Alingsås IF 1 - 6 Alströmervallen
2011-04-12 18:15 200045095 Jung/Kvänum 10 IF - IFK Trollhättan 0 - 4 Nya IP Kvänum
2011-04-12 19:00 200045087 Töllsjö IF - Halvorstorps IS 1 - 2
2011-04-13 18:00 200045086 Timmele GoIF - Gällstads FK 1 - 2 Idrottsparken, Timmele
2011-04-13 19:30 200045065 Falköpings FK - Norrby IF 1 - 3 Ållevi/Odenvi
2011-04-15 18:30 200045078 Södra Vings IF - Rångedala IK 2 - 1 e.f. Slottsvallen
2011-04-17 16:00 200045070 FC Södra Ryd - Tomtens IF 5 - 3 Södermalms IP konstgräs
2011-04-19 18:00 200045080 Brämhults IK - IF Elfsborg 3 - 6 e.f. Borås Arena
2011-04-20 18:00 200045096 Åsarp-Trädet FK - Skövde AIK 0 - 3 Åsarps IP
1/64-final
2011-03-06 18:00 200045056 Kållandsö GoIF - IK Gauthiod 1 - 4 Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-03-09 17:30 200045025 Borås AIK - Kinna IF 0 - 2 Örby IP konstgräs
2011-03-11 19:30 200045038 Grolanda IF - Hällekis IF 5 - 4 e.f. Ållevi/Odenvi
2011-03-12 10:00 200045010 Lerdala IF - FC Corner 3 - 5 e.s. Södermalms IP konstgräs
2011-03-12 12:00 200045047 Tuns IK - Göta BK 1 - 2 Lunnevi konstgräs
2011-03-13 12:00 200045036 IF Tymer - IFK Värsås 0 - 3 Södermalms IP konstgräs
2011-03-13 14:00 200045053 Moholms SK - Mölltorp-Breviks AIF 1 - 2 Sportparken Konstgräs
2011-03-13 14:00 200045054 Lundsbrunns IF - Sandhems IF 1 - 2 Västerby
2011-03-13 16:30 200045022 BK Spark - Skepplanda BTK 1 - 10 Alströmervallen
2011-03-16 19:00 200045004 Trollhättans IF - Upphärads IS 2 - 1 Edsborgs IP konstgräs
2011-03-16 20:00 200045028 Sandhults SK - Rångedala IK 0 - 5 Dalsjöhov Konstgräs
2011-03-18 18:30 200045062 Sjuntorps IF - IFK Trollhättan 0 - 4 Edsborgs IP konstgräs
2011-03-18 19:00 200045046 Töllsjö IF - Sollebrunns AIK 3 - 1 Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2011-03-18 19:15 200045013 Jula BK - Ulvåkers IF 4 - 5 Lekevi IP konstgräs
2011-03-18 19:30 200045015 Stenstorps IF - Mariestads BK 0 - 2 Ållevi/Odenvi
2011-03-18 19:30 200045023 Rackeby IK - Trolmens SK 1 - 0 Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-03-19 12:00 200045024 Värings GoIF - IF Heimer 1 - 10 Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-03-19 12:00 200045040 Kinne-Vedums IF - Tibro AIK FK 2 - 3 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2011-03-19 13:00 200045050 Hova IF - Råda BK OW (0 - 3) Movallen
2011-03-19 15:30 200045043 Dalsjöfors GoIF - Gällstads FK 1 - 2 Dalsjöhov Konstgräs
2011-03-19 16:00 200045039 Vretens BK - Fagersanna IF 6 - 0 Sportparken Konstgräs
2011-03-19 16:30 200045018 Limmareds IF - Högvads BK 4 - 5 Örby IP konstgräs
2011-03-19 16:30 200045042 Åsaka SK - Gerdskens BK 0 - 8 Alströmervallen
2011-03-20 00:00 200045017 Kinnahults IF - Sandareds IF OW (0 - 3) Horndalsvallen
2011-03-20 00:00 200045021 Levene-Skogslunds IF - Sävens BK WO (3 - 0)
2011-03-20 00:00 200045034 Stora Mellby SK - Vara SK OW (0 - 3) Brynet
2011-03-20 00:00 200045052 FC Ale - Hemsjö IF OW (0 - 3) Gläntevi
2011-03-20 10:00 200045008 Sparsörs AIK - Holmalunds IF 0 - 14 Eriksdalsparken, Olsfors
2011-03-20 10:30 200045020 Tigris IF - Svenljunga IK 2 - 4 Borås Arena
2011-03-20 11:00 200045045 Halvorstorps IS - Lödöse Nygård IK 2 - 1 Edsborgs IP
2011-03-20 11:30 200045055 Wargöns IK - Sils IF 2 - 1 Hallevi IP, Wargön
2011-03-20 12:00 200045011 Norra Fågelås IF - Tomtens IF 0 - 4 Ållevi/Odenvi
2011-03-20 12:45 200045048 Långareds BoIS - Alingsås IF 1 - 7 Alströmervallen
2011-03-20 14:00 200045006 Alvhems IK - Trollhättans FK 0 - 7 Gläntevi
2011-03-20 14:00 200045014 Björsäters IF - IFK Falköping FF 1 - 3 Lekevi IP konstgräs
2011-03-20 15:00 200045060 Vårgårda IK - Hyssna IF 0 - 2 Tånga Hed
2011-03-20 16:00 200045051 Redvägs FK - Bergdalens IK 0 - 7 Vallensås, Trädet
2011-03-20 16:00 200045064 Våmbs IF - Åsarp-Trädet FK 0 - 2 Södermalms IP konstgräs
2011-03-20 17:30 200045041 Trollhättans BoIS - Lilla Edets IF 1 - 4 Edsborgs IP konstgräs
2011-03-20 18:00 200045009 Tidavads IF - Götene IF 0 - 5 Lekevi IP konstgräs
2011-03-20 19:30 200045019 Tranemo IF - Mariedals IK 0 - 2 Borås Arena
2011-03-21 19:00 200045026 Rävlanda AIS - Bollebygds IF 0 - 1 Bråtaredsvallen
2011-03-22 20:30 200045049 Tidaholms GoIF - IFK Mariestad 1 - 3 Tidavallen konstgräs
2011-03-23 19:00 200045032 Tvärred/Vegby FC - Brämhults IK 0 - 4 Vistavallen
2011-03-29 18:30 200045012 Axvalls IF - FC Södra Ryd 2 - 4 Axevalla IP
2011-03-29 19:00 200045044 IF Olsfors - Timmele GoIF 0 - 3 Eriksdalsparken, Olsfors
2011-04-02 10:15 200045002 Borås GIF - Falköpings FK 0 - 6 Borås Arena
2011-04-02 16:00 200045016 Gullspångs IF - IFK Skövde FK 0 - 8 Södermalms IP konstgräs
2011-04-03 14:15 200045030 Kronängs IF - Skene IF 3 - 4 Örby IP konstgräs