Spelprogram - Dam-DM 2011

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Final
2011-09-28 19:00 200080063 IK Gauthiod - Sils IF 2 - 1 Lunnevi
Semifinal
2011-08-16 18:30 200080062 IK Gauthiod - Falköpings KIK 4 - 1 Lunnevi
2011-09-20 19:00 200080061 Mariestads BoIS FF - Sils IF 1 - 3 Lekevi IP
Kvartsfinal
2011-06-29 19:00 200080059 IK Gauthiod - Skövde KIK WO (3 - 0) Lunnevi
2011-07-24 17:00 200080060 Bergdalens IK - Falköpings KIK 3 - 5 Björkängsvallen, Borås
2011-07-31 17:00 200080058 Holmalunds IF - Mariestads BoIS FF 1 - 5 Holmalyckan
2011-08-18 18:15 200080057 Fagersanna IF - Sils IF 0 - 3 Fagervi IP
1/8-final
2011-05-10 19:00 200080053 Borås GIF - Skövde KIK 0 - 1 Sjöbovallen
2011-05-17 19:00 200080056 Lödöse Nygård IK - Falköpings KIK 0 - 4 Alevi
2011-05-18 19:00 200080051 Hus FF - Mariestads BoIS FF 0 - 3 Ekåsvallen
2011-05-18 19:00 200080052 Holmalunds IF - Skepplanda BTK 2 - 1 Holmalyckan
2011-05-19 19:00 200080055 Tidaholm - Bergdalens IK 1 - 6
2011-05-25 19:00 200080050 Fagersanna IF - IFK Örby 3 - 1 Fagervi IP
2011-05-25 19:00 200080054 Ulvåkers IF - IK Gauthiod 1 - 2 Åbrovallen
2011-06-23 19:00 200080049 Tranemo IF - Sils IF OW (0 - 3) Tranehov
1/16-final
2011-02-23 17:40 200080038 IFK Öxnevalla - Hus FF 0 - 4 Örby IP konstgräs
2011-03-05 12:30 200080047 Vårgårda IK - Lödöse Nygård IK 0 - 6 Tånga Hed
2011-04-04 19:30 200080037 Norra Fågelås IF - Mariestads BoIS FF 0 - 2 Guldkroksvallen
2011-04-09 13:30 200080036 Trollhättans FK - IFK Örby 0 - 2 Edsborgs IP konstgräs
2011-04-09 17:30 200080042 Trollhättans BoIS - Borås GIF 1 - 8 Edsborgs IP konstgräs
2011-04-10 11:00 200080045 Bergdalens IK - IK Friscopojkarna 1 - 0
2011-04-15 20:00 200080046 Tidaholm - Hörnebo SK 1 - 0 Ulvesborg
2011-04-16 15:00 200080040 Jung/Kvänum 10 IF - Skepplanda BTK 2 - 5 e.s. Jungavallen
2011-04-17 14:00 200080034 Rävlanda AIS - Tranemo IF 1 - 2 e.f. Bråtaredsvallen
2011-04-17 16:00 200080041 Råda BK - Skövde KIK 1 - 2 Framnäs konstgräs, Lidköping
2011-04-19 18:15 200080044 Vara SK - IK Gauthiod 0 - 2 Torsvallen
2011-04-20 20:00 200080035 Fagersanna IF - Wargöns IK 5 - 2 Fagervi IP
2011-04-27 18:30 200080048 Hemsjö IF - Falköpings KIK 0 - 7 Byvallen
2011-04-28 19:00 200080039 Jula BK - Holmalunds IF 2 - 5 Lekevi IP konstgräs
2011-04-30 00:00 200080033 Byttorps FC - Sils IF OW (0 - 3) Byttorps IP
2011-05-04 18:45 200080043 Töreboda IK - Ulvåkers IF 0 - 2
1/32-final
2011-02-26 16:00 200080024 Floby IF - Vara SK 0 - 8 Ållevi/Odenvi
2011-03-06 18:15 200080022 Tidavads IF - Töreboda IK 0 - 11 Lekevi IP konstgräs
2011-03-12 18:00 200080006 Kållandsö GoIF - Wargöns IK 0 - 6 Vänersvallen
2011-03-19 11:00 200080028 Skultorps IF - Tidaholm 0 - 5 Södermalms IP konstgräs
2011-03-20 00:00 200080008 Mariedals IK - Trollhättans FK OW (0 - 3) Kransmossens IP
2011-03-20 00:00 200080010 Norra Fågelås IF - Sollebrunns AIK WO (3 - 0) Landbyvallen
2011-03-26 16:00 200080026 Lilla Edets IF - Bergdalens IK 0 - 3 Borås Arena