Spelprogram - Div 2 Norra Götaland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-06 14:00 Nordvärmland FF - IFK Åmål 4 - 1 188 Björnevi Konstgräs
2019-04-06 14:00 IK Gauthiod - Grebbestads IF 2 - 2 388 Lunnevi IP A-plan
2019-04-06 14:00 Vänersborgs IF - Torslanda IK 1 - 1 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-04-06 14:00 Stenungsunds IF - Sävedalens IF 4 - 2 190 Wosabplan
2019-04-06 14:00 Vårgårda IK - IFK Tidaholm 0 - 0 300 Tånga Hed A-plan
2019-04-06 15:00 Örebro Syrianska IF - IFK Uddevalla 6 - 1 150 Örnsro IP
2019-04-06 16:00 Lidköpings FK - Vänersborgs FK 2 - 0 235 Framnäs IP A-plan
Omgång 2
2019-04-12 19:00 IFK Tidaholm - Vänersborgs IF 1 - 1 121 Tidavallen A-plan
2019-04-13 12:40 Sävedalens IF - Vårgårda IK 3 - 1 89 Bravida Arena
2019-04-13 14:00 Torslanda IK - IK Gauthiod 0 - 4 150 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-04-13 14:00 IFK Åmål - Lidköpings FK 0 - 2 88 Örnäsvallens IP
2019-04-13 15:00 Vänersborgs FK - Stenungsunds IF 1 - 4 218 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-04-13 16:00 IFK Uddevalla - Nordvärmland FF 1 - 2 Kamratgården
2019-04-13 16:00 Grebbestads IF - Örebro Syrianska IF 1 - 3 325 Sparvallen Tanumshede
Omgång 3
2019-04-18 18:15 Vårgårda IK - Vänersborgs FK 1 - 3 Tånga Hed A-plan
2019-04-19 14:00 Grebbestads IF - IFK Uddevalla 3 - 1 394 Siljevi 1 11-manna
2019-04-19 14:00 Stenungsunds IF - IFK Åmål 3 - 0 186 Wosabplan
2019-04-19 14:00 Vänersborgs IF - Sävedalens IF 0 - 1 245 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-04-19 14:00 IK Gauthiod - IFK Tidaholm 5 - 1 417 Lunnevi IP A-plan
2019-04-19 16:00 Lidköpings FK - Nordvärmland FF 3 - 1 213 Framnäs IP A-plan
2019-04-20 15:00 Örebro Syrianska IF - Torslanda IK 7 - 2 317 Örnsro IP
Omgång 4
2019-04-26 18:45 IFK Tidaholm - Örebro Syrianska IF Tidavallen A-plan
2019-04-27 13:30 Sävedalens IF - IK Gauthiod Vallhamra 1 Gräs
2019-04-27 14:00 IFK Åmål - Vårgårda IK Örnäsvallens IP
2019-04-27 14:00 Torslanda IK - Grebbestads IF Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-04-27 15:00 Vänersborgs FK - Vänersborgs IF Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-04-27 16:00 IFK Uddevalla - Lidköpings FK Kamratgården
2019-04-28 15:00 Nordvärmland FF - Stenungsunds IF Lillängen
Omgång 5
2019-05-01 15:00 Grebbestads IF - IFK Tidaholm Siljevi 1 11-manna
2019-05-04 14:00 Torslanda IK - IFK Uddevalla Torslandavallen 1 Gräs
2019-05-04 14:00 Stenungsunds IF - Lidköpings FK Wosabplan
2019-05-04 14:00 Vänersborgs IF - IFK Åmål Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-05-04 14:00 IK Gauthiod - Vänersborgs FK Lunnevi IP A-plan
2019-05-04 15:00 Örebro Syrianska IF - Sävedalens IF Örnsro IP
2019-05-05 15:00 Vårgårda IK - Nordvärmland FF Tånga Hed A-plan
Omgång 6
2019-05-10 19:00 IFK Uddevalla - Stenungsunds IF Kamratgården
2019-05-11 13:30 Sävedalens IF - Grebbestads IF Vallhamra 1 Gräs
2019-05-11 14:00 IFK Tidaholm - Torslanda IK Tidavallen A-plan
2019-05-11 14:00 IFK Åmål - IK Gauthiod Örnäsvallens IP
2019-05-11 15:00 Vänersborgs FK - Örebro Syrianska IF Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-05-11 15:00 Nordvärmland FF - Vänersborgs IF Lillängen
2019-05-12 17:00 Lidköpings FK - Vårgårda IK Framnäs IP A-plan
Omgång 7
2019-05-17 19:00 Grebbestads IF - Vänersborgs FK Siljevi 1 11-manna
2019-05-17 19:00 Torslanda IK - Sävedalens IF Torslandavallen 1 Gräs
2019-05-17 19:00 Vårgårda IK - Stenungsunds IF Tånga Hed A-plan
2019-05-17 19:00 Vänersborgs IF - Lidköpings FK Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-05-18 14:00 IFK Tidaholm - IFK Uddevalla Tidavallen A-plan
2019-05-18 14:00 IK Gauthiod - Nordvärmland FF Lunnevi IP A-plan
2019-05-18 14:00 Örebro Syrianska IF - IFK Åmål Örnsro IP
Omgång 8
2019-05-23 19:00 Lidköpings FK - IK Gauthiod Framnäs IP A-plan
2019-05-24 19:00 Stenungsunds IF - Vänersborgs IF Nösnäsvallen 1
2019-05-24 19:00 Vänersborgs FK - Torslanda IK Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-05-25 13:30 Sävedalens IF - IFK Tidaholm Vallhamra 1 Gräs
2019-05-25 14:00 IFK Åmål - Grebbestads IF Örnäsvallens IP
2019-05-25 16:00 Nordvärmland FF - Örebro Syrianska IF Nyvallen
2019-05-25 16:00 IFK Uddevalla - Vårgårda IK Kamratgården
Omgång 9
2019-05-29 19:00 Vänersborgs IF - Vårgårda IK Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-05-29 19:00 Sävedalens IF - IFK Uddevalla Vallhamra 1 Gräs
2019-05-29 19:30 IK Gauthiod - Stenungsunds IF Lunnevi IP A-plan
2019-05-29 19:30 IFK Tidaholm - Vänersborgs FK Tidavallen A-plan
2019-05-30 14:00 Torslanda IK - IFK Åmål Torslandavallen 1 Gräs
2019-05-30 15:00 Örebro Syrianska IF - Lidköpings FK Örnsro IP
2019-05-30 15:00 Grebbestads IF - Nordvärmland FF Siljevi 1 11-manna
Omgång 10
2019-06-01 14:00 IFK Åmål - IFK Tidaholm Örnäsvallens IP
2019-06-01 16:00 IFK Uddevalla - Vänersborgs IF Kamratgården
2019-06-02 15:00 Nordvärmland FF - Torslanda IK Nyvallen
2019-06-02 15:00 Vänersborgs FK - Sävedalens IF Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-02 17:00 Vårgårda IK - IK Gauthiod Tånga Hed A-plan
2019-06-02 17:00 Lidköpings FK - Grebbestads IF Framnäs IP A-plan
2019-06-02 18:00 Stenungsunds IF - Örebro Syrianska IF Nösnäsvallen 1
Omgång 11
2019-06-08 13:30 Sävedalens IF - IFK Åmål Vallhamra 1 Gräs
2019-06-08 14:00 Torslanda IK - Lidköpings FK Torslandavallen 1 Gräs
2019-06-08 15:00 Grebbestads IF - Stenungsunds IF Siljevi 1 11-manna
2019-06-08 16:00 Örebro Syrianska IF - Vårgårda IK Örnsro IP
2019-06-08 16:00 IK Gauthiod - Vänersborgs IF Lunnevi IP A-plan
2019-06-08 16:00 Vänersborgs FK - IFK Uddevalla Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-08 16:00 IFK Tidaholm - Nordvärmland FF Tidavallen A-plan
Omgång 12
2019-06-13 19:00 Lidköpings FK - IFK Tidaholm Framnäs IP A-plan
2019-06-15 14:00 Vårgårda IK - Grebbestads IF Tånga Hed A-plan
2019-06-15 15:00 Nordvärmland FF - Sävedalens IF Lillängen
2019-06-15 16:00 Vänersborgs IF - Örebro Syrianska IF Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-15 16:00 Stenungsunds IF - Torslanda IK Nösnäsvallen 1
2019-06-15 16:00 IFK Åmål - Vänersborgs FK Örnäsvallens IP
2019-06-15 16:00 IFK Uddevalla - IK Gauthiod Kamratgården
Omgång 13
2019-06-19 19:00 Vänersborgs FK - Nordvärmland FF Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-19 19:00 Torslanda IK - Vårgårda IK Torslandavallen 1 Gräs
2019-06-19 19:30 IFK Tidaholm - Stenungsunds IF Tidavallen A-plan
2019-06-20 19:00 Sävedalens IF - Lidköpings FK Vallhamra 1 Gräs
2019-06-20 19:00 Grebbestads IF - Vänersborgs IF Siljevi 1 11-manna
2019-06-20 19:30 IFK Åmål - IFK Uddevalla Örnäsvallens IP
2019-06-22 14:00 Örebro Syrianska IF - IK Gauthiod Örnsro IP
Omgång 14
2019-06-28 19:00 Vänersborgs IF - IFK Tidaholm Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-29 14:00 IK Gauthiod - Torslanda IK Lunnevi IP A-plan
2019-06-29 14:00 Vårgårda IK - Sävedalens IF Tånga Hed A-plan
2019-06-29 14:00 Stenungsunds IF - Vänersborgs FK Nösnäsvallen 1
2019-06-29 15:00 Örebro Syrianska IF - Grebbestads IF Örnsro IP
2019-06-29 16:00 Lidköpings FK - IFK Åmål Framnäs IP A-plan
2019-06-29 16:00 Nordvärmland FF - IFK Uddevalla Nyvallen
Omgång 15
2019-07-03 19:00 Sävedalens IF - Stenungsunds IF Vallhamra 1 Gräs
2019-07-03 19:30 IFK Tidaholm - Vårgårda IK Tidavallen A-plan
2019-07-04 19:00 IFK Åmål - Nordvärmland FF Örnäsvallens IP
2019-07-04 19:00 Vänersborgs FK - Lidköpings FK Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-07-05 19:30 Grebbestads IF - IK Gauthiod Siljevi 1 11-manna
2019-07-06 16:00 Torslanda IK - Vänersborgs IF Torslandavallen 1 Gräs
2019-07-06 16:00 IFK Uddevalla - Örebro Syrianska IF Kamratgården
Omgång 16
2019-06-25 19:15 Vänersborgs FK - Vårgårda IK Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-25 19:30 IFK Åmål - Stenungsunds IF Örnäsvallens IP
2019-08-03 14:00 Torslanda IK - Örebro Syrianska IF Torslandavallen 1 Gräs
2019-08-03 15:00 Nordvärmland FF - Lidköpings FK Lillängen
2019-08-03 16:00 Sävedalens IF - Vänersborgs IF Vallhamra 1 Gräs
2019-08-03 16:00 IFK Tidaholm - IK Gauthiod Tidavallen A-plan
2019-08-05 19:00 IFK Uddevalla - Grebbestads IF Kamratgården
Omgång 17
2019-08-09 19:00 Vänersborgs IF - Vänersborgs FK Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-08-10 13:00 Grebbestads IF - Torslanda IK Siljevi 1 11-manna
2019-08-10 14:00 IK Gauthiod - Sävedalens IF Lunnevi IP A-plan
2019-08-10 14:00 Stenungsunds IF - Nordvärmland FF Nösnäsvallen 1
2019-08-10 15:00 Örebro Syrianska IF - IFK Tidaholm Örnsro IP
2019-08-10 16:00 Lidköpings FK - IFK Uddevalla Framnäs IP A-plan
2019-08-11 17:00 Vårgårda IK - IFK Åmål Tånga Hed A-plan
Omgång 18
2019-08-16 19:00 IFK Uddevalla - Torslanda IK Kamratgården
2019-08-17 14:00 IFK Åmål - Vänersborgs IF Örnäsvallens IP
2019-08-17 14:00 IFK Tidaholm - Grebbestads IF Tidavallen A-plan
2019-08-17 15:00 Nordvärmland FF - Vårgårda IK Nyvallen
2019-08-17 15:00 Vänersborgs FK - IK Gauthiod Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-08-17 15:00 Sävedalens IF - Örebro Syrianska IF Vallhamra 1 Gräs
2019-08-18 17:00 Lidköpings FK - Stenungsunds IF Framnäs IP A-plan
Omgång 19
2019-08-23 18:30 Vårgårda IK - Lidköpings FK Tånga Hed A-plan
2019-08-24 14:00 IK Gauthiod - IFK Åmål Lunnevi IP A-plan
2019-08-24 14:00 Stenungsunds IF - IFK Uddevalla Nösnäsvallen 1
2019-08-24 14:00 Torslanda IK - IFK Tidaholm Torslandavallen 1 Gräs
2019-08-24 15:00 Vänersborgs IF - Nordvärmland FF Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-08-24 16:00 Grebbestads IF - Sävedalens IF Siljevi 1 11-manna
2019-08-25 15:00 Örebro Syrianska IF - Vänersborgs FK Örnsro IP
Omgång 20
2019-08-30 18:15 Stenungsunds IF - Vårgårda IK Nösnäsvallen 1
2019-08-31 13:30 Sävedalens IF - Torslanda IK Vallhamra 1 Gräs
2019-08-31 14:00 IFK Åmål - Örebro Syrianska IF Örnäsvallens IP
2019-08-31 15:00 Vänersborgs FK - Grebbestads IF Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-08-31 16:00 Lidköpings FK - Vänersborgs IF Framnäs IP A-plan
2019-09-01 14:00 Nordvärmland FF - IK Gauthiod Nyvallen
2019-09-01 16:00 IFK Uddevalla - IFK Tidaholm Kamratgården
Omgång 21
2019-09-07 14:00 IK Gauthiod - Lidköpings FK Lunnevi IP A-plan
2019-09-07 14:00 IFK Tidaholm - Sävedalens IF Tidavallen A-plan
2019-09-07 14:00 Torslanda IK - Vänersborgs FK Torslandavallen 1 Gräs
2019-09-07 14:00 Grebbestads IF - IFK Åmål Siljevi 1 11-manna
2019-09-07 15:00 Örebro Syrianska IF - Nordvärmland FF Örnsro IP
2019-09-07 16:00 Vänersborgs IF - Stenungsunds IF Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-09-08 17:00 Vårgårda IK - IFK Uddevalla Tånga Hed A-plan
Omgång 22
2019-09-14 13:30 Sävedalens IF - Vänersborgs FK Vallhamra 1 Gräs
2019-09-14 14:00 IK Gauthiod - Vårgårda IK Lunnevi IP A-plan
2019-09-14 14:00 Vänersborgs IF - IFK Uddevalla Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-09-14 14:00 IFK Tidaholm - IFK Åmål Tidavallen A-plan
2019-09-14 15:00 Örebro Syrianska IF - Stenungsunds IF Örnsro IP
2019-09-14 15:00 Torslanda IK - Nordvärmland FF Torslandavallen 1 Gräs
2019-09-14 15:00 Grebbestads IF - Lidköpings FK Siljevi 1 11-manna
Omgång 23
2019-09-21 14:00 Stenungsunds IF - IK Gauthiod Nösnäsvallen 1
2019-09-21 14:00 IFK Åmål - Torslanda IK Örnäsvallens IP
2019-09-21 15:00 Nordvärmland FF - Grebbestads IF Lillängen
2019-09-21 15:00 Vänersborgs FK - IFK Tidaholm Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-09-21 16:00 Lidköpings FK - Örebro Syrianska IF Framnäs IP A-plan
2019-09-21 16:00 IFK Uddevalla - Sävedalens IF Kamratgården
2019-09-22 17:00 Vårgårda IK - Vänersborgs IF Tånga Hed A-plan
Omgång 24
2019-09-28 14:00 IK Gauthiod - Örebro Syrianska IF Lunnevi IP A-plan
2019-09-28 14:00 Vänersborgs IF - Grebbestads IF Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-09-28 14:00 Stenungsunds IF - IFK Tidaholm Nösnäsvallen 1
2019-09-28 15:00 Nordvärmland FF - Vänersborgs FK Nyvallen
2019-09-28 16:00 IFK Uddevalla - IFK Åmål Kamratgården
2019-09-29 17:00 Vårgårda IK - Torslanda IK Tånga Hed A-plan
2019-09-29 17:00 Lidköpings FK - Sävedalens IF Framnäs IP A-plan
Omgång 25
2019-10-03 19:00 Vänersborgs FK - IFK Åmål Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-10-05 14:00 IK Gauthiod - IFK Uddevalla Lunnevi IP A-plan
2019-10-05 14:00 IFK Tidaholm - Lidköpings FK Tidavallen A-plan
2019-10-05 14:00 Torslanda IK - Stenungsunds IF Torslandavallen 1 Gräs
2019-10-05 14:00 Grebbestads IF - Vårgårda IK Siljevi 1 11-manna
2019-10-05 15:00 Örebro Syrianska IF - Vänersborgs IF Örnsro IP
2019-10-05 15:00 Sävedalens IF - Nordvärmland FF Vallhamra 1 Gräs
Omgång 26
2019-10-13 14:00 Vänersborgs IF - IK Gauthiod Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-10-13 14:00 Vårgårda IK - Örebro Syrianska IF Tånga Hed A-plan
2019-10-13 14:00 Stenungsunds IF - Grebbestads IF Nösnäsvallen 1
2019-10-13 14:00 Lidköpings FK - Torslanda IK Framnäs IP A-plan
2019-10-13 14:00 Nordvärmland FF - IFK Tidaholm Lillängen
2019-10-13 14:00 IFK Åmål - Sävedalens IF Örnäsvallens IP
2019-10-13 14:00 IFK Uddevalla - Vänersborgs FK Kamratgården