Spelprogram - Pojkar, Div 6 Skara - Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2016-04-18 18:30 200137003 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Sils IF 8 - 2 Nya IP Kvänum
2016-04-22 18:00 200137004 IFK Falköping FF 2 - Skara FC 2 2 - 3 Odenvi Konstgräs
2016-04-24 14:00 200137005 Källby IF - Arentorp Helås FK 3 - 4 Eolsborg
2016-04-25 18:30 200137002 Grolanda/Floby/Tomten - Vara SK 1 - 2 Ekvallen, Floby
2016-04-28 18:45 200137006 Arentorp Helås FK - IFK Falköping FF 2 1 - 5 Kedumsvallen
Maj
2016-05-01 10:00 200137001 Lidköpings FK /LFK Akademi Svart - Råda BK 3 - 1 Ågårdsvallen
2016-05-01 17:00 200137007 Skara FC 2 - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga 0 - 6 Sparbanken Arena Konstgräs Vilan
2016-05-01 17:00 200137008 Sils IF - Grolanda/Floby/Tomten 6 - 0 Silbohof
2016-05-04 17:45 200137015 Vara SK - Råda BK 5 - 1 Torsvallen
2016-05-04 18:30 200137011 Lidköpings FK /LFK Akademi Svart - Sils IF 1 - 3 Ågårdsvallen
2016-05-04 19:00 200137014 IFK Falköping FF 2 - Källby IF 2 - 1 Dotorpsplan
2016-05-05 11:00 200137012 Grolanda/Floby/Tomten - Skara FC 2 4 - 5 Ekvallen, Floby
2016-05-08 11:00 200137010 Råda BK - Källby IF 1 - 1 Rådavallen
2016-05-09 18:30 200137009 Vara SK - Lidköpings FK /LFK Akademi Svart 0 - 6 Torsvallen
2016-05-10 19:00 200137013 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Arentorp Helås FK 4 - 3 Nya IP Kvänum
2016-05-12 18:00 200137019 Sils IF - Vara SK 2 - 1 Silbohof
2016-05-12 18:45 200137017 Arentorp Helås FK - Grolanda/Floby/Tomten 3 - 1 Kedumsvallen
2016-05-12 19:00 200137016 Källby IF - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga 1 - 3 Eolsborg
2016-05-15 11:00 200137020 Råda BK - IFK Falköping FF 2 0 - 7 Rådavallen
2016-05-15 17:00 200137018 Skara FC 2 - Lidköpings FK /LFK Akademi Svart 2 - 8 Sparbanken Arena Konstgräs Vilan
2016-05-16 19:00 200137023 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - IFK Falköping FF 2 0 - 6 Nya IP Kvänum
2016-05-18 18:30 200137025 Vara SK - Skara FC 2 4 - 3 Torsvallen
2016-05-19 19:00 200137022 Grolanda/Floby/Tomten - Källby IF 1 - 3 Klostervallen
2016-05-21 12:00 200137024 Sils IF - Råda BK 3 - 0 Silbohof
2016-05-22 10:00 200137021 Lidköpings FK /LFK Akademi Svart - Arentorp Helås FK 5 - 0 Ågårdsvallen
2016-05-25 19:00 200137026 IFK Falköping FF 2 - Grolanda/Floby/Tomten 5 - 0 Dotorpsplan
2016-05-26 17:30 200137030 Råda BK - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga 2 - 9 Rådavallen
2016-05-26 18:45 200137028 Arentorp Helås FK - Vara SK 2 - 5 Kedumsvallen
2016-05-26 19:00 200137027 Källby IF - Lidköpings FK /LFK Akademi Svart 5 - 4 Eolsborg
2016-05-29 17:00 200137029 Skara FC 2 - Sils IF 1 - 6 Sparbanken Arena Konstgräs Vilan
2016-05-31 18:30 200137034 Sils IF - Arentorp Helås FK 7 - 1 Silbohof
Juni
2016-06-01 18:30 200137035 Vara SK - Källby IF 2 - 2 Torsvallen
2016-06-01 19:00 200137032 Grolanda/Floby/Tomten - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga 0 - 6 Klostervallen
2016-06-05 13:00 200137031 Lidköpings FK /LFK Akademi Svart - IFK Falköping FF 2 2 - 3 Ågårdsvallen
2016-06-05 17:00 200137033 Skara FC 2 - Råda BK 9 - 1 Sparbanken Arena Konstgräs Vilan
2016-06-06 18:00 200137040 Arentorp Helås FK - Skara FC 2 3 - 5 Kedumsvallen
2016-06-07 19:00 200137037 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Lidköpings FK /LFK Akademi Svart 2 - 1 Nya IP Kvänum
2016-06-08 19:00 200137038 IFK Falköping FF 2 - Vara SK 5 - 1 Dotorpsplan
2016-06-09 19:00 200137039 Källby IF - Sils IF 1 - 8 Eolsborg
2016-06-12 13:00 200137041 Lidköpings FK /LFK Akademi Svart - Grolanda/Floby/Tomten 5 - 0 Ågårdsvallen
2016-06-14 18:30 200137043 Sils IF - IFK Falköping FF 2 4 - 2 Silbohof
2016-06-15 18:30 200137044 Vara SK - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga 3 - 4 Torsvallen
2016-06-15 19:00 200137036 Grolanda/Floby/Tomten - Råda BK 2 - 0 Klostervallen
2016-06-20 18:45 200137046 Arentorp Helås FK - Källby IF 2 - 3 Kedumsvallen
2016-06-21 17:30 200137050 Råda BK - Lidköpings FK /LFK Akademi Svart 0 - 9 Rådavallen
2016-06-21 18:30 200137048 Sils IF - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga 1 - 3 Silbohof
2016-06-26 17:00 200137047 Skara FC 2 - IFK Falköping FF 2 1 - 11 Sparbanken Arena Konstgräs Vilan
2016-06-27 19:00 200137053 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Skara FC 2 2 - 0 Nya IP Kvänum
2016-06-29 19:00 200137052 Grolanda/Floby/Tomten - Sils IF 0 - 8 Björkåsen
2016-06-29 19:00 200137054 IFK Falköping FF 2 - Arentorp Helås FK 5 - 1 Dotorpsplan
2016-06-30 19:00 200137055 Källby IF - Råda BK 6 - 3 Eolsborg
Juli
2016-07-03 18:00 200137045 Råda BK - Arentorp Helås FK 2 - 5 Rådavallen
2016-07-03 18:45 200137049 Vara SK - Grolanda/Floby/Tomten 1 - 0 Torsvallen
2016-07-06 18:30 200137051 Lidköpings FK /LFK Akademi Svart - Vara SK 3 - 2 Ågårdsvallen
Augusti
2016-08-11 18:00 200137056 Källby IF - IFK Falköping FF 2 2 - 7 Eolsborg
2016-08-14 11:00 200137060 Råda BK - Vara SK 0 - 5 Rådavallen
2016-08-14 17:00 200137058 Skara FC 2 - Grolanda/Floby/Tomten 6 - 0 Sparbanken Arena Konstgräs Vilan
2016-08-15 18:00 200137059 Sils IF - Lidköpings FK /LFK Akademi Svart 5 - 4 Silbohof
2016-08-15 19:00 200137063 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Källby IF 1 - 0 Jungavallen
2016-08-16 18:30 200137064 IFK Falköping FF 2 - Råda BK 9 - 1 Dotorpsplan
2016-08-17 19:00 200137062 Grolanda/Floby/Tomten - Arentorp Helås FK 3 - 5 Klostervallen
2016-08-21 10:00 200137061 Lidköpings FK /LFK Akademi Svart - Skara FC 2 4 - 4 Ågårdsvallen
2016-08-23 18:30 200137065 Vara SK - Sils IF 0 - 4 Torsvallen
2016-08-23 18:45 200137068 Arentorp Helås FK - Lidköpings FK /LFK Akademi Svart 5 - 1 Kedumsvallen
2016-08-24 19:00 200137066 IFK Falköping FF 2 - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga 3 - 2 Dotorpsplan
2016-08-25 18:30 200137067 Källby IF - Grolanda/Floby/Tomten 1 - 1 Eolsborg
2016-08-28 11:00 200137069 Skara FC 2 - Vara SK 6 - 4 Sparbanken Arena Konstgräs Vilan
2016-08-28 18:00 200137070 Råda BK - Sils IF 0 - 8 Rådavallen
2016-08-29 18:30 200137073 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Råda BK 5 - 0 Jungavallen
2016-08-30 18:00 200137074 Sils IF - Skara FC 2 6 - 3 Silbohof
September
2016-09-01 18:00 200137075 Vara SK - Arentorp Helås FK 1 - 3 Torsvallen
2016-09-01 18:30 200137072 Grolanda/Floby/Tomten - IFK Falköping FF 2 1 - 9 Klostervallen
2016-09-04 10:00 200137071 Lidköpings FK /LFK Akademi Svart - Källby IF 4 - 3 Ågårdsvallen
2016-09-05 18:15 200137076 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Grolanda/Floby/Tomten 7 - 0 Jungavallen
2016-09-07 19:00 200137077 IFK Falköping FF 2 - Lidköpings FK /LFK Akademi Svart 9 - 4 Dotorpsplan
2016-09-08 18:45 200137079 Arentorp Helås FK - Sils IF 2 - 2 Kedumsvallen
2016-09-10 13:00 200137080 Råda BK - Skara FC 2 2 - 4 Rådavallen
2016-09-10 15:00 200137078 Källby IF - Vara SK 4 - 0 Eolsborg
2016-09-13 18:00 200137057 Arentorp Helås FK - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga 1 - 1 Kedumsvallen
2016-09-13 18:00 200137083 Sils IF - Källby IF 12 - 4 Silbohof
2016-09-13 18:00 200137084 Vara SK - IFK Falköping FF 2 1 - 5 Torsvallen
2016-09-18 13:00 200137085 Råda BK - Grolanda/Floby/Tomten 3 - 3 Rådavallen
2016-09-18 16:00 200137081 Lidköpings FK /LFK Akademi Svart - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga 1 - 2 Ågårdsvallen
2016-09-18 17:00 200137082 Skara FC 2 - Arentorp Helås FK 6 - 0 Sparbanken Arena Konstgräs Vilan
2016-09-19 18:00 200137042 Skara FC 2 - Källby IF 5 - 0 Sparbanken Arena Konstgräs Vilan
2016-09-21 18:00 200137090 Arentorp Helås FK - Råda BK 3 - 0 Kedumsvallen
2016-09-21 19:00 200137088 IFK Falköping FF 2 - Sils IF 2 - 0 Dotorpsplan
2016-09-22 18:00 200137087 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Vara SK 1 - 2 Jungavallen
2016-09-24 11:30 200137086 Grolanda/Floby/Tomten - Lidköpings FK /LFK Akademi Svart 1 - 5 Björkåsen
2016-09-25 14:00 200137089 Källby IF - Skara FC 2 4 - 2 Eolsborg