Spelprogram - Div 1 Norra Götaland, damer

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2014-04-18 14:00 Vara SK - Vallens IF 2 - 2 138 Torsvallen A-plan
2014-04-18 15:00 IK Rössö Uddevalla - IK Gauthiod 3 - 2 115 Rimnersvallen
2014-04-18 16:00 Lidköpings FK - IFK Skoghall DF 1 - 0 260 IP Framnäs
2014-04-21 14:00 Sils IF - Skövde KIK 4 - 0 189 Silbohof A-plan
2014-04-21 14:00 Falköpings KIK - Stångenäs AIS 5 - 1 213 Odenvi Konstgräs
2014-04-21 15:00 Mariestads BoIS FF - Holmalunds IF 3 - 6 100 Lekevi IP A-plan
2014-04-25 19:00 Skövde KIK - Vara SK 3 - 1 Södermalms IP konstgräs
2014-04-26 13:00 Holmalunds IF - Falköpings KIK 4 - 0 151 Brogårdsvallen A-plan
2014-04-26 13:00 Stångenäs AIS - Lidköpings FK 0 - 4 Brastad Arena
2014-04-26 13:00 Vallens IF - IK Rössö Uddevalla 4 - 0 837 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2014-04-26 15:00 IK Gauthiod - Mariestads BoIS FF 0 - 1 195 Lunnevi IP A-plan
2014-04-27 14:00 IFK Skoghall DF - Sils IF 1 - 2 87 Lunnevi IP A-plan
Maj
2014-05-01 15:00 IK Rössö Uddevalla - Skövde KIK 4 - 0 119 Rimnersvallen
2014-05-01 15:00 Vara SK - IFK Skoghall DF 1 - 0 Torsvallen A-plan
2014-05-03 14:00 Vallens IF - IK Gauthiod 0 - 1 75 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2014-05-03 15:00 Sils IF - Stångenäs AIS 4 - 1 80 Silbohof A-plan
2014-05-03 15:00 Lidköpings FK - Holmalunds IF 1 - 1 214 IP Framnäs
2014-05-05 19:00 Falköpings KIK - Mariestads BoIS FF 1 - 4 Odenplan B-plan
2014-05-09 19:00 IK Gauthiod - Falköpings KIK 2 - 2 Lunnevi IP A-plan
2014-05-10 13:00 Holmalunds IF - Sils IF 4 - 0 Brogårdsvallen A-plan
2014-05-10 13:00 Stångenäs AIS - Vara SK 1 - 2 51 Brastad Arena
2014-05-10 14:00 IFK Skoghall DF - IK Rössö Uddevalla 2 - 1 57 Lunnevi IP A-plan
2014-05-10 15:00 Mariestads BoIS FF - Lidköpings FK 2 - 2 150 Lekevi IP A-plan
2014-05-11 17:00 Skövde KIK - Vallens IF 6 - 2 60 Södermalms IP konstgräs
2014-05-16 19:00 Vara SK - Holmalunds IF 1 - 1 139 Torsvallen A-plan
2014-05-16 19:00 Sils IF - Mariestads BoIS FF 3 - 3 Silbohof A-plan
2014-05-16 19:00 Lidköpings FK - Falköpings KIK 1 - 0 167 IP Framnäs
2014-05-16 19:00 Skövde KIK - IK Gauthiod 2 - 1 Södermalms IP konstgräs
2014-05-17 14:00 Vallens IF - IFK Skoghall DF 1 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2014-05-17 15:00 IK Rössö Uddevalla - Stångenäs AIS 3 - 0 128 Rimnersvallen
2014-05-21 19:00 Falköpings KIK - Sils IF 2 - 4 Odenplan B-plan
2014-05-22 19:30 Mariestads BoIS FF - Vara SK 2 - 3 50 Lekevi IP A-plan
2014-05-23 19:00 IK Gauthiod - Lidköpings FK 2 - 1 Lunnevi IP A-plan
2014-05-24 13:00 Holmalunds IF - IK Rössö Uddevalla 3 - 2 Brogårdsvallen A-plan
2014-05-24 13:00 Stångenäs AIS - Vallens IF 5 - 1 40 Brastad Arena
2014-05-24 15:00 IFK Skoghall DF - Skövde KIK 2 - 1 Lunnevi IP A-plan
2014-05-28 19:00 Vara SK - Falköpings KIK 3 - 5 113 Torsvallen A-plan
2014-05-29 14:00 Vallens IF - Holmalunds IF 0 - 3 148 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2014-05-29 15:00 IK Rössö Uddevalla - Mariestads BoIS FF 3 - 4 50 Ängevi
2014-05-29 15:00 IFK Skoghall DF - IK Gauthiod 1 - 1 Lunnevi IP A-plan
Juni
2014-06-01 15:00 Skövde KIK - Stångenäs AIS 1 - 0 Södermalms IP konstgräs
2014-06-02 19:00 Sils IF - Lidköpings FK 2 - 3 457 Silbohof A-plan
2014-06-04 19:00 Falköpings KIK - Holmalunds IF 2 - 3 75 Odenplan B-plan
2014-06-05 19:00 Lidköpings FK - Vara SK 8 - 0 204 IP Framnäs
2014-06-06 15:00 Mariestads BoIS FF - Vallens IF 6 - 1 62 Lekevi IP A-plan
2014-06-08 15:00 Holmalunds IF - Skövde KIK 1 - 1 68 Brogårdsvallen A-plan
2014-06-08 15:00 Stångenäs AIS - IFK Skoghall DF 3 - 0 52 Brastad Arena
2014-06-09 19:00 IK Gauthiod - Sils IF 1 - 3 Lunnevi IP A-plan
2014-06-09 19:30 Falköpings KIK - IK Rössö Uddevalla 1 - 1 100 Odenplan B-plan
2014-06-12 19:00 Skövde KIK - Mariestads BoIS FF 4 - 0 Södermalms IP konstgräs
2014-06-13 19:30 IK Rössö Uddevalla - Lidköpings FK 2 - 9 58 Rimnersvallen
2014-06-14 13:00 Stångenäs AIS - IK Gauthiod 4 - 0 50 Brastad Arena
2014-06-15 15:00 IFK Skoghall DF - Holmalunds IF 1 - 2 45 Lunnevi IP A-plan
2014-06-15 18:00 Vallens IF - Falköpings KIK 1 - 4 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2014-06-16 19:00 Vara SK - Sils IF 0 - 3 110 Torsvallen A-plan
2014-06-18 19:00 Falköpings KIK - Skövde KIK 0 - 1 120 Odenplan B-plan
2014-06-18 19:30 Lidköpings FK - Vallens IF 4 - 3 IP Framnäs
2014-06-23 19:00 Vara SK - IK Gauthiod 1 - 1 104 Torsvallen A-plan
2014-06-23 19:30 Sils IF - IK Rössö Uddevalla 4 - 0 Silbohof A-plan
2014-06-23 19:30 Mariestads BoIS FF - IFK Skoghall DF 1 - 1 150 Lekevi IP A-plan
2014-06-24 19:30 Holmalunds IF - Stångenäs AIS 4 - 0 118 Brogårdsvallen A-plan
2014-06-25 19:00 Skövde KIK - Lidköpings FK 1 - 3 Södermalms IP konstgräs
2014-06-27 19:00 IK Gauthiod - Holmalunds IF 0 - 3 125 Lunnevi IP A-plan
2014-06-27 19:30 Vallens IF - Sils IF 3 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2014-06-28 13:00 Stångenäs AIS - Mariestads BoIS FF 0 - 0 Brastad Arena
2014-06-28 14:00 IFK Skoghall DF - Falköpings KIK 3 - 4 25 Lunnevi IP A-plan
2014-06-28 15:00 IK Rössö Uddevalla - Vara SK 10 - 0 69 Rimnersvallen
Juli
2014-07-02 19:00 Vara SK - Skövde KIK 1 - 1 Torsvallen A-plan
2014-07-03 19:30 Mariestads BoIS FF - IK Gauthiod 2 - 1 90 Lekevi IP A-plan
2014-07-29 19:00 IK Rössö Uddevalla - Vallens IF 5 - 1 43 Rimnersvallen
2014-07-29 19:30 Sils IF - IFK Skoghall DF 0 - 0 50 Silbohof A-plan
2014-07-30 19:30 Lidköpings FK - Stångenäs AIS 1 - 1 IP Framnäs
Augusti
2014-08-02 13:00 Stångenäs AIS - Falköpings KIK 2 - 1 42 Brastad Arena
2014-08-02 14:00 Vallens IF - Vara SK 2 - 2 63 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2014-08-02 15:00 Holmalunds IF - Mariestads BoIS FF 5 - 1 Brogårdsvallen A-plan
2014-08-04 19:30 IK Gauthiod - IK Rössö Uddevalla 2 - 4 150 Lunnevi IP A-plan
2014-08-05 19:00 Skövde KIK - Sils IF 0 - 0 Södermalms IP konstgräs
2014-08-08 19:00 Holmalunds IF - Lidköpings FK 2 - 2 173 Brogårdsvallen A-plan
2014-08-09 13:00 Stångenäs AIS - Sils IF 3 - 1 30 Brastad Arena
2014-08-09 14:00 IFK Skoghall DF - Vara SK 2 - 2 64 Lunnevi IP A-plan
2014-08-09 15:00 IK Gauthiod - Vallens IF 3 - 0 143 Lunnevi IP A-plan
2014-08-10 15:00 Skövde KIK - IK Rössö Uddevalla 4 - 0 49 Södermalms IP konstgräs
2014-08-11 19:00 Mariestads BoIS FF - Falköpings KIK 2 - 1 65 Lekevi IP A-plan
2014-08-15 19:00 Sils IF - Holmalunds IF 1 - 0 100 Silbohof A-plan
2014-08-16 14:00 Vara SK - Stångenäs AIS 1 - 6 80 Torsvallen A-plan
2014-08-16 14:00 Vallens IF - Skövde KIK 0 - 1 56 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2014-08-16 15:00 IK Rössö Uddevalla - IFK Skoghall DF 0 - 1 75 Rimnersvallen
2014-08-16 15:00 Lidköpings FK - Mariestads BoIS FF 5 - 2 132 IP Framnäs
2014-08-17 14:00 Falköpings KIK - IK Gauthiod 1 - 2 Odenplan B-plan
2014-08-22 18:30 Mariestads BoIS FF - Sils IF 2 - 2 70 Lekevi IP A-plan
2014-08-22 18:45 IK Gauthiod - Skövde KIK 4 - 1 111 Lunnevi IP A-plan
2014-08-23 13:00 Falköpings KIK - Lidköpings FK 0 - 2 100 Odenplan B-plan
2014-08-23 13:00 Stångenäs AIS - IK Rössö Uddevalla 5 - 0 67 Brastad Arena
2014-08-23 14:00 IFK Skoghall DF - Vallens IF 2 - 1 Lunnevi IP A-plan
2014-08-23 15:00 Holmalunds IF - Vara SK 2 - 0 Brogårdsvallen A-plan
2014-08-26 19:30 Matchen blev avbruten efter 45 minuters spel vid ställningen 1-2 
p g a regn och åska. IFK Skoghall DF - Lidköpings FK 2 - 2 45 Mörmons IP
2014-08-30 14:00 Vallens IF - Stångenäs AIS 3 - 0 97 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2014-08-30 15:00 Vara SK - Mariestads BoIS FF 0 - 2 35 Torsvallen A-plan
2014-08-30 15:00 Lidköpings FK - IK Gauthiod 4 - 0 240 IP Framnäs
2014-08-30 16:00 Sils IF - Falköpings KIK 1 - 2 65 Silbohof A-plan
2014-08-31 15:00 IK Rössö Uddevalla - Holmalunds IF 1 - 4 67 Rimnersvallen
2014-08-31 15:00 Skövde KIK - IFK Skoghall DF 1 - 1 58 Södermalms IP konstgräs
September
2014-09-06 13:00 Stångenäs AIS - Skövde KIK 2 - 1 Brastad Arena
2014-09-06 15:00 Holmalunds IF - Vallens IF 7 - 0 Brogårdsvallen A-plan
2014-09-06 15:00 IK Gauthiod - IFK Skoghall DF 1 - 2 Lunnevi IP A-plan
2014-09-07 14:00 Falköpings KIK - Vara SK 1 - 3 70 Odenplan B-plan
2014-09-07 15:00 Lidköpings FK - Sils IF 2 - 0 588 IP Framnäs
2014-09-07 16:00 Mariestads BoIS FF - IK Rössö Uddevalla 3 - 2 60 Lekevi IP A-plan
2014-09-13 14:00 IFK Skoghall DF - Stångenäs AIS 1 - 1 40 Lunnevi IP A-plan
2014-09-13 14:00 Vallens IF - Mariestads BoIS FF 0 - 5 98 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2014-09-13 15:00 Vara SK - Lidköpings FK 1 - 1 50 Torsvallen A-plan
2014-09-13 15:00 Skövde KIK - Holmalunds IF 3 - 3 Södermalms IP konstgräs
2014-09-13 16:00 Sils IF - IK Gauthiod 0 - 1 98 Silbohof A-plan
2014-09-15 19:00 IK Rössö Uddevalla - Falköpings KIK 5 - 2 87 Rimnersvallen
2014-09-20 13:00 Lidköpings FK - IK Rössö Uddevalla 5 - 1 111 Lockörns IP
2014-09-20 13:00 Falköpings KIK - Vallens IF 7 - 3 101 Odenplan B-plan
2014-09-20 15:00 Sils IF - Vara SK 4 - 1 56 Silbohof A-plan
2014-09-20 15:00 Mariestads BoIS FF - Skövde KIK 2 - 5 Lekevi IP A-plan
2014-09-20 15:00 Holmalunds IF - IFK Skoghall DF 3 - 1 95 Alströmervallen konstgräs
2014-09-21 15:00 IK Gauthiod - Stångenäs AIS 4 - 1 60 Lunnevi IP A-plan
2014-09-26 19:00 Skövde KIK - Falköpings KIK 3 - 1 150 Södermalms IP konstgräs
2014-09-27 13:00 Stångenäs AIS - Holmalunds IF 1 - 1 50 Brastad Arena
2014-09-27 14:00 IFK Skoghall DF - Mariestads BoIS FF 2 - 3 Lunnevi IP A-plan
2014-09-27 14:00 Vallens IF - Lidköpings FK 0 - 4 62 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2014-09-27 15:00 IK Rössö Uddevalla - Sils IF 0 - 0 35 Rimnersvallen
2014-09-27 15:00 IK Gauthiod - Vara SK 3 - 1 405 Lunnevi IP A-plan
Oktober
2014-10-04 14:00 Vara SK - IK Rössö Uddevalla 1 - 4 64 Torsvallen A-plan
2014-10-04 14:00 Sils IF - Vallens IF 4 - 0 61 Silbohof A-plan
2014-10-04 14:00 Lidköpings FK - Skövde KIK 7 - 0 560 IP Framnäs
2014-10-04 14:00 Falköpings KIK - IFK Skoghall DF 1 - 2 Odenplan B-plan
2014-10-04 14:00 Mariestads BoIS FF - Stångenäs AIS 2 - 4 Lekevi IP A-plan
2014-10-04 14:00 Holmalunds IF - IK Gauthiod 4 - 1 200 Alströmervallen konstgräs