Spelprogram - Herrar, Div 5 Nordvästra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ardala GoIF Jan-Olof Skallberg 0511375626 0761124515 röd/blå/röd
FC Corner Johan Larsson 051025677 0708170845 Svart, Svart, Svart
FC Lidköping United Tobias Axelsson 0733296092 Vit/Vit/Vit
Hangelösa IF Stig Björk 0704294044 Svart/svart/svart
Kållandsö GoIF Peter Andersson 051025644 0703223607 Gul/Vit/Blå
Levene-Skogslunds IF Inge Johansson 051260581 0706014757 Röd, Svart, Röd
Lidköpings FK Akademi Andreas Tilly Gustafsson 051025951 0767726460 Röd-Svart/Vit/Vit
Råda BK David Milos 0736615091 0736615091 Vit-Grön, Grön, Vit
Trollhättans BoIS Tobias Karnevi 0708537535 0708537535 Röd/Vit/Röd
Trollhättans FK Ronny Karlsson 0520428775 0703680556 Vit/Röd/Röd
Tråvad/Larv Andreas Mellegård 051220603 0707454304 Blå/vit, Blå, Blå
Vinninga AIF Christian Johansson 0733646760 Grön / Grön / Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2014-04-18 14:00 200005003 FC Corner - Hangelösa IF 1 - 0 Stenportsplan
2014-04-21 15:00 200005001 Tråvad/Larv - Trollhättans FK 1 - 3 Hedensborg
2014-04-21 15:00 200005002 Kållandsö GoIF - FC Lidköping United 1 - 1 Hagavallen, Kållandsö
2014-04-21 15:00 200005005 Råda BK - Ardala GoIF 2 - 2 Rådavallen
2014-04-21 15:00 200005006 Lidköpings FK Akademi - Vinninga AIF 0 - 2 IP Framnäs
2014-04-21 17:00 200005004 Trollhättans BoIS - Levene-Skogslunds IF 1 - 2 Nysätra IP
2014-04-25 18:30 200005007 Råda BK - Vinninga AIF 4 - 0 Rådavallen
2014-04-25 18:30 200005008 Ardala GoIF - Trollhättans BoIS 0 - 1 Ardala IP
2014-04-25 18:30 200005010 Hangelösa IF - Kållandsö GoIF 7 - 1 Skogevi
2014-04-25 18:30 200005011 FC Lidköping United - Tråvad/Larv 0 - 4 IP Framnäs
2014-04-26 15:00 200005009 Levene-Skogslunds IF - FC Corner 4 - 0 Björkevi
2014-04-27 17:00 200005012 Trollhättans FK - Lidköpings FK Akademi 1 - 1 Stavrelunds IP
2014-04-30 18:30 200005013 Tråvad/Larv - Hangelösa IF 3 - 3 Hedensborg
Maj
2014-05-02 19:00 200005014 Kållandsö GoIF - Levene-Skogslunds IF 2 - 2 Hagavallen, Kållandsö
2014-05-02 19:00 200005017 Råda BK - Lidköpings FK Akademi 2 - 1 Rådavallen
2014-05-02 19:00 200005018 FC Lidköping United - Trollhättans FK 0 - 3 IP Framnäs
2014-05-03 14:00 200005015 FC Corner - Ardala GoIF 1 - 3 Stenportsplan
2014-05-04 17:00 200005016 Trollhättans BoIS - Vinninga AIF 5 - 0 Torsbovallen
2014-05-09 19:00 200005019 Lidköpings FK Akademi - Trollhättans BoIS 3 - 0 IP Framnäs
2014-05-09 19:00 200005020 Vinninga AIF - FC Corner 0 - 1 Lindvallen
2014-05-09 19:00 200005021 Ardala GoIF - Kållandsö GoIF 0 - 3 Ardala IP
2014-05-09 19:00 200005022 Levene-Skogslunds IF - Tråvad/Larv 1 - 2 Björkevi
2014-05-09 19:00 200005023 Hangelösa IF - FC Lidköping United 6 - 1 Skogevi
2014-05-10 15:00 200005024 Trollhättans FK - Råda BK 4 - 0 Stavrelunds IP
2014-05-13 19:00 200005025 Tråvad/Larv - Ardala GoIF 2 - 0 Hedensborg
2014-05-13 19:00 200005026 Kållandsö GoIF - Vinninga AIF 2 - 2 Hagavallen, Kållandsö
2014-05-13 19:00 200005030 FC Lidköping United - Levene-Skogslunds IF 1 - 1 IP Framnäs
2014-05-14 19:00 200005027 FC Corner - Lidköpings FK Akademi 0 - 6 Stenportsplan
2014-05-14 19:00 200005028 Trollhättans BoIS - Råda BK 1 - 4 Torsbovallen
2014-05-14 19:00 200005029 Hangelösa IF - Trollhättans FK 2 - 6 Skogevi
2014-05-16 19:00 200005033 Vinninga AIF - Tråvad/Larv 2 - 2 Lindvallen
2014-05-17 15:00 200005035 Levene-Skogslunds IF - Hangelösa IF 3 - 2 Björkevi
2014-05-17 15:00 200005036 Trollhättans FK - Trollhättans BoIS 1 - 1 Stavrelunds IP
2014-05-17 17:15 200005031 Råda BK - FC Corner 4 - 1 Rådavallen
2014-05-18 15:00 200005034 Ardala GoIF - FC Lidköping United 2 - 2 Ardala IP
2014-05-23 19:00 200005037 Tråvad/Larv - Lidköpings FK Akademi 1 - 3 Ängevi
2014-05-23 19:00 200005038 Kållandsö GoIF - Råda BK 2 - 0 Hagavallen, Kållandsö
2014-05-23 19:00 200005039 FC Corner - Trollhättans BoIS 2 - 1 Stenportsplan
2014-05-23 19:00 200005040 Levene-Skogslunds IF - Trollhättans FK 0 - 1 Björkevi
2014-05-24 15:00 200005041 Hangelösa IF - Ardala GoIF 4 - 4 Skogevi
2014-05-24 15:00 200005042 FC Lidköping United - Vinninga AIF 1 - 2 IP Framnäs
2014-05-27 19:00 200005032 Lidköpings FK Akademi - Kållandsö GoIF 6 - 0 IP Framnäs
2014-05-28 19:00 200005044 Råda BK - Tråvad/Larv 0 - 2 Rådavallen
2014-05-29 19:00 200005047 Ardala GoIF - Levene-Skogslunds IF 0 - 1 Ardala IP
2014-05-30 19:00 200005046 Vinninga AIF - Hangelösa IF 0 - 5 Lindvallen
2014-05-31 15:00 200005045 Lidköpings FK Akademi - FC Lidköping United 1 - 2 IP Framnäs
Juni
2014-06-01 17:00 200005043 Trollhättans BoIS - Kållandsö GoIF 5 - 1 Torsbovallen
2014-06-01 18:00 200005048 Trollhättans FK - FC Corner 2 - 2 Stavrelunds IP
2014-06-05 19:00 200005050 Kållandsö GoIF - FC Corner 2 - 3 Hagavallen, Kållandsö
2014-06-05 19:00 200005052 Levene-Skogslunds IF - Vinninga AIF 2 - 1 Björkevi
2014-06-06 15:00 200005053 Hangelösa IF - Lidköpings FK Akademi 6 - 1 Skogevi
2014-06-06 15:00 200005054 FC Lidköping United - Råda BK 1 - 4 IP Framnäs
2014-06-09 19:00 200005049 Tråvad/Larv - Trollhättans BoIS 0 - 4 Hedensborg
2014-06-09 19:00 200005051 Ardala GoIF - Trollhättans FK 0 - 4 Ardala IP
2014-06-12 19:00 200005058 Råda BK - Hangelösa IF 3 - 3 Rådavallen
2014-06-13 19:00 200005056 FC Corner - Tråvad/Larv 2 - 1 Stenportsplan
2014-06-14 15:00 200005055 Kållandsö GoIF - Trollhättans FK 1 - 0 Hagavallen, Kållandsö
2014-06-15 14:00 200005057 Trollhättans BoIS - FC Lidköping United 5 - 4 Torsbovallen
2014-06-16 19:00 200005059 Lidköpings FK Akademi - Levene-Skogslunds IF 2 - 1 IP Framnäs
2014-06-17 19:00 200005060 Vinninga AIF - Ardala GoIF 0 - 2 Lindvallen
2014-06-17 19:00 200005061 Tråvad/Larv - Kållandsö GoIF 0 - 2 Hedensborg
2014-06-24 19:00 200005062 Ardala GoIF - Lidköpings FK Akademi 0 - 3 Ardala IP
2014-06-24 19:00 200005063 Levene-Skogslunds IF - Råda BK 2 - 1 Björkevi
2014-06-24 19:00 200005064 Hangelösa IF - Trollhättans BoIS 2 - 0 Skogevi
2014-06-24 19:00 200005065 FC Lidköping United - FC Corner 1 - 2 IP Framnäs
2014-06-24 19:00 200005066 Trollhättans FK - Vinninga AIF 3 - 2 Stavrelunds IP
2014-06-27 19:00 200005071 FC Lidköping United - Kållandsö GoIF 1 - 0 IP Framnäs
2014-06-28 15:00 200005070 Hangelösa IF - FC Corner 5 - 2 Skogevi
2014-06-28 15:00 200005072 Trollhättans FK - Tråvad/Larv 2 - 4 Stavrelunds IP
2014-06-30 19:00 200005067 Vinninga AIF - Lidköpings FK Akademi 0 - 0 Lindvallen
2014-06-30 19:00 200005068 Ardala GoIF - Råda BK 0 - 3 Ardala IP
2014-06-30 19:00 200005069 Levene-Skogslunds IF - Trollhättans BoIS 1 - 1 Björkevi
Juli
2014-07-02 19:00 200005075 FC Corner - Levene-Skogslunds IF 3 - 2 Stenportsplan
2014-07-04 19:00 200005073 Tråvad/Larv - FC Lidköping United 2 - 4 Ängevi
2014-07-04 19:00 200005074 Kållandsö GoIF - Hangelösa IF 0 - 2 Hagavallen, Kållandsö
2014-07-04 19:00 200005076 Trollhättans BoIS - Ardala GoIF 2 - 2 Torsbovallen
2014-07-05 15:00 200005077 Vinninga AIF - Råda BK 0 - 0 Lindvallen
2014-07-05 15:00 200005078 Lidköpings FK Akademi - Trollhättans FK 1 - 4 IP Framnäs
Augusti
2014-08-08 19:00 200005081 Ardala GoIF - FC Corner 1 - 1 Ardala IP
2014-08-08 19:00 200005082 Levene-Skogslunds IF - Kållandsö GoIF 2 - 1 Björkevi
2014-08-08 19:00 200005083 Hangelösa IF - Tråvad/Larv 7 - 2 Skogevi
2014-08-09 15:00 200005079 Lidköpings FK Akademi - Råda BK 4 - 1 IP Framnäs
2014-08-09 15:00 200005084 Trollhättans FK - FC Lidköping United 4 - 3 Stavrelunds IP
2014-08-12 19:00 200005080 Vinninga AIF - Trollhättans BoIS 2 - 2 Lindvallen
2014-08-14 19:00 200005089 Råda BK - Trollhättans FK 5 - 0 Rådavallen
2014-08-15 19:00 200005085 Tråvad/Larv - Levene-Skogslunds IF 3 - 3 Ängevi
2014-08-15 19:00 200005090 FC Lidköping United - Hangelösa IF 0 - 2 IP Framnäs
2014-08-16 15:00 200005088 Trollhättans BoIS - Lidköpings FK Akademi 3 - 3 Torsbovallen
2014-08-17 16:00 200005086 Kållandsö GoIF - Ardala GoIF 3 - 2 Hagavallen, Kållandsö
2014-08-18 19:00 200005087 FC Corner - Vinninga AIF 2 - 2 Stenportsplan
2014-08-22 18:30 200005091 Råda BK - Trollhättans BoIS 2 - 2 Rådavallen
2014-08-22 18:30 200005092 Lidköpings FK Akademi - FC Corner 4 - 0 Lockörns IP
2014-08-22 18:30 200005094 Ardala GoIF - Tråvad/Larv 1 - 1 Ardala IP
2014-08-22 19:00 200005093 Vinninga AIF - Kållandsö GoIF 1 - 2 Lindvallen
2014-08-23 15:00 200005095 Levene-Skogslunds IF - FC Lidköping United 5 - 1 Åsavallen, Stora Levene
2014-08-24 17:00 200005096 Trollhättans FK - Hangelösa IF 2 - 1 Edsborgs IP konstgräs
2014-08-29 18:15 200005099 FC Corner - Råda BK 3 - 3 Stenportsplan
2014-08-30 15:00 200005097 Tråvad/Larv - Vinninga AIF 4 - 0 Ängevi
2014-08-30 15:00 200005098 Kållandsö GoIF - Lidköpings FK Akademi 1 - 1 Hagavallen, Kållandsö
2014-08-30 15:00 200005100 Trollhättans BoIS - Trollhättans FK 1 - 1 Torsbovallen
2014-08-30 15:00 200005101 Hangelösa IF - Levene-Skogslunds IF 0 - 1 Skogevi
2014-08-31 18:00 200005102 FC Lidköping United - Ardala GoIF 0 - 3 IP Framnäs
September
2014-09-05 18:00 200005104 Råda BK - Kållandsö GoIF 3 - 2 Rådavallen
2014-09-05 18:00 200005105 Lidköpings FK Akademi - Tråvad/Larv 1 - 2 IP Framnäs
2014-09-06 15:00 200005103 Trollhättans BoIS - FC Corner 5 - 1 Torsbovallen
2014-09-06 15:00 200005106 Vinninga AIF - FC Lidköping United 2 - 1 Lindvallen
2014-09-07 15:00 200005107 Ardala GoIF - Hangelösa IF 0 - 2 Ardala IP
2014-09-07 17:00 200005108 Trollhättans FK - Levene-Skogslunds IF 1 - 0 Stavrelunds IP
2014-09-13 15:00 200005109 Tråvad/Larv - Råda BK 3 - 6 Ängevi
2014-09-13 15:00 200005112 Levene-Skogslunds IF - Ardala GoIF 2 - 1 Björkevi
2014-09-13 15:00 200005113 Hangelösa IF - Vinninga AIF 6 - 1 Skogevi
2014-09-14 15:00 200005110 Kållandsö GoIF - Trollhättans BoIS 2 - 6 Hagavallen, Kållandsö
2014-09-14 16:00 200005111 FC Corner - Trollhättans FK 1 - 5 Stenportsplan
2014-09-14 17:00 200005114 FC Lidköping United - Lidköpings FK Akademi 1 - 5 IP Framnäs
2014-09-21 13:00 200005117 Råda BK - FC Lidköping United 6 - 2 Rådavallen
2014-09-21 14:00 200005118 Lidköpings FK Akademi - Hangelösa IF 1 - 0 IP Framnäs
2014-09-21 15:00 200005119 Vinninga AIF - Levene-Skogslunds IF 1 - 2 Lindvallen
2014-09-21 16:00 200005115 FC Corner - Kållandsö GoIF 2 - 2 Stenportsplan
2014-09-21 16:00 200005116 Trollhättans BoIS - Tråvad/Larv 7 - 3 Torsbovallen
2014-09-21 16:00 200005120 Trollhättans FK - Ardala GoIF 2 - 0 Stavrelunds IP
2014-09-26 19:00 200005122 Ardala GoIF - Vinninga AIF 0 - 1 Ardala IP
2014-09-27 15:00 200005121 Tråvad/Larv - FC Corner 5 - 0 Ängevi
2014-09-27 15:00 200005123 Levene-Skogslunds IF - Lidköpings FK Akademi 1 - 1 Björkevi
2014-09-27 15:00 200005124 Hangelösa IF - Råda BK 3 - 3 Skogevi
2014-09-27 15:00 200005126 Trollhättans FK - Kållandsö GoIF 5 - 1 Stavrelunds IP
2014-09-28 15:00 200005125 FC Lidköping United - Trollhättans BoIS 0 - 3 IP Framnäs
Oktober
2014-10-05 15:00 200005127 Kållandsö GoIF - Tråvad/Larv 3 - 9 Hagavallen, Kållandsö
2014-10-05 15:00 200005128 FC Corner - FC Lidköping United 5 - 2 Stenportsplan
2014-10-05 15:00 200005129 Trollhättans BoIS - Hangelösa IF 6 - 1 Torsbovallen
2014-10-05 15:00 200005130 Råda BK - Levene-Skogslunds IF 0 - 1 Rådavallen
2014-10-05 15:00 200005131 Lidköpings FK Akademi - Ardala GoIF 8 - 0 IP Framnäs
2014-10-05 15:00 200005132 Vinninga AIF - Trollhättans FK 1 - 3 Lindvallen