Spelprogram - Herrar, Div 5 Nordöstra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Floby IF Björn Arvidsson 051540433 0733220058 Blå-Blå-Blå
Grolanda IF Mikael Eriksson 051546061 0703607355 Gul/svart/gul
IF Tymer Fredrik Ahlgren 050170207 0722314894 Gul, Svart, Svart
Jula BK Henrik Josefsson 050113219 0706755288 Blå/vit/blå
Kinne-Vedums IF Fredrik Alnemar 0768652768 Grön, Vit, Grön
Lundsbrunns IF Lars Lundgren 051117176 0733650747 Gul, Svart, svart
Mariestads BK Mikael Almered Röd/blå/röd
Sils IF Tobias Andersson 0511340305 0733666051 Röd-vit, Röd, Vit
Skultorps IF Richard Persson 050212676 0707584586 Gul, Svart, Svart
Stenstorps IF Simon Wilsson 0705849964 Röd och Vit-randig, Röd, Röd
Töreboda IK Töreboda IK(Föreningen) Röd/Röd/Röd
Valtorps IF Markus Hante 0735251911 0735251911 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2014-04-18 14:00 200004006 Sils IF - Valtorps IF 3 - 0 Silbohof
2014-04-18 15:00 200004003 Skultorps IF - Grolanda IF 1 - 0 Orkanvallen
2014-04-21 16:00 200004005 IF Tymer - Töreboda IK 0 - 5 Timmersdala IP
2014-04-21 17:00 200004001 Lundsbrunns IF - Floby IF 1 - 1 Sörbovallen
2014-04-21 17:00 200004002 Stenstorps IF - Kinne-Vedums IF 1 - 4 Sportvallen, Stenstorp
2014-04-22 18:30 200004004 Jula BK - Mariestads BK 3 - 1 Ullervads IP
2014-04-25 18:30 200004007 Valtorps IF - IF Tymer 5 - 0 Brovalla
2014-04-26 15:00 200004008 Töreboda IK - Jula BK 2 - 2 Töreshov
2014-04-26 15:00 200004009 Mariestads BK - Skultorps IF 0 - 2 Vänershofs IP
2014-04-26 15:00 200004011 Kinne-Vedums IF - Lundsbrunns IF 1 - 1 Kinnevallen
2014-04-26 15:00 200004012 Floby IF - Sils IF 0 - 2 Ekvallen, Floby
2014-04-28 18:30 200004010 Grolanda IF - Stenstorps IF 2 - 0 Björkåsen
Maj
2014-05-01 19:00 200004017 IF Tymer - Sils IF 1 - 0 Timmersdala IP
2014-05-02 19:00 200004015 Skultorps IF - Töreboda IK 3 - 0 Orkanvallen
2014-05-03 15:00 200004013 Lundsbrunns IF - Grolanda IF 2 - 1 Sörbovallen
2014-05-03 15:00 200004014 Stenstorps IF - Mariestads BK 4 - 4 Sportvallen, Stenstorp
2014-05-03 15:00 200004016 Jula BK - Valtorps IF 3 - 3 Ullervads IP
2014-05-03 15:00 200004018 Kinne-Vedums IF - Floby IF 2 - 2 Kinnevallen
2014-05-08 19:00 200004024 Floby IF - IF Tymer 1 - 1 Ekvallen, Floby
2014-05-09 19:00 200004019 Sils IF - Jula BK 4 - 1 Silbohof
2014-05-09 19:00 200004020 Valtorps IF - Skultorps IF 1 - 2 Brovalla
2014-05-09 19:00 200004021 Töreboda IK - Stenstorps IF 5 - 4 Töreshov
2014-05-09 19:00 200004022 Mariestads BK - Lundsbrunns IF 0 - 1 Vänershofs IP
2014-05-09 19:00 200004023 Grolanda IF - Kinne-Vedums IF 2 - 3 Björkåsen
2014-05-13 19:00 200004026 Stenstorps IF - Valtorps IF 2 - 4 Sportvallen, Stenstorp
2014-05-13 19:00 200004027 Skultorps IF - Sils IF 3 - 0 Orkanvallen
2014-05-13 19:00 200004028 Jula BK - IF Tymer 2 - 3 Ullervads IP
2014-05-13 19:00 200004029 Grolanda IF - Floby IF 3 - 1 Björkåsen
2014-05-14 19:00 200004025 Lundsbrunns IF - Töreboda IK 4 - 1 Sörbovallen
2014-05-14 19:00 200004030 Kinne-Vedums IF - Mariestads BK 3 - 2 Kinnevallen
2014-05-17 14:00 200004031 IF Tymer - Skultorps IF 0 - 0 Timmersdala IP
2014-05-17 15:00 200004032 Sils IF - Stenstorps IF 1 - 4 Silbohof
2014-05-17 15:00 200004033 Valtorps IF - Lundsbrunns IF 4 - 1 Brovalla
2014-05-19 19:00 200004034 Töreboda IK - Kinne-Vedums IF 4 - 1 Töreshov
2014-05-19 19:00 200004035 Mariestads BK - Grolanda IF 3 - 2 Vänershofs IP
2014-05-19 19:00 200004036 Floby IF - Jula BK 2 - 2 Ekvallen, Floby
2014-05-22 18:30 200004042 Kinne-Vedums IF - Valtorps IF 2 - 2 Kinnevallen
2014-05-23 19:00 200004039 Jula BK - Skultorps IF 1 - 5 Ullervads IP
2014-05-23 19:00 200004040 Mariestads BK - Floby IF 2 - 0 Vänershofs IP
2014-05-23 19:00 200004041 Grolanda IF - Töreboda IK 1 - 3 Björkåsen
2014-05-24 15:00 200004037 Lundsbrunns IF - Sils IF 2 - 0 Sörbovallen
2014-05-24 15:00 200004038 Stenstorps IF - IF Tymer 1 - 4 Sportvallen, Stenstorp
2014-05-28 19:00 200004045 Sils IF - Kinne-Vedums IF 0 - 1 Silbohof
2014-05-28 19:00 200004046 Valtorps IF - Grolanda IF 0 - 1 Brovalla
2014-05-29 15:00 200004047 Töreboda IK - Mariestads BK 1 - 0 Töreshov
2014-05-31 14:00 200004044 IF Tymer - Lundsbrunns IF 1 - 3 Timmersdala IP
2014-05-31 15:00 200004043 Jula BK - Stenstorps IF 3 - 2 Ullervads IP
2014-05-31 15:00 200004048 Floby IF - Skultorps IF 0 - 4 Ekvallen, Floby
Juni
2014-06-05 19:00 200004052 Mariestads BK - Valtorps IF 3 - 0 Vänershofs IP
2014-06-05 19:00 200004054 Kinne-Vedums IF - IF Tymer 0 - 3 Kinnevallen
2014-06-06 17:00 200004053 Sils IF - Grolanda IF 1 - 3 Silbohof
2014-06-06 18:00 200004051 Töreboda IK - Floby IF 2 - 1 Töreshov
2014-06-07 15:00 200004050 Stenstorps IF - Skultorps IF 0 - 5 Sportvallen, Stenstorp
2014-06-08 17:00 200004049 Lundsbrunns IF - Jula BK 3 - 1 Sörbovallen
2014-06-10 19:00 200004058 IF Tymer - Grolanda IF 1 - 1 Timmersdala IP
2014-06-10 19:00 200004059 Sils IF - Mariestads BK 2 - 0 Silbohof
2014-06-13 19:00 200004055 Stenstorps IF - Floby IF 5 - 3 Sportvallen, Stenstorp
2014-06-13 19:00 200004056 Skultorps IF - Lundsbrunns IF 2 - 0 Orkanvallen
2014-06-16 19:00 200004060 Valtorps IF - Töreboda IK 0 - 3 Brovalla
2014-06-17 19:00 200004057 Jula BK - Kinne-Vedums IF 7 - 0 Ullervads IP
2014-06-19 18:30 200004063 Mariestads BK - IF Tymer 3 - 2 Vänershofs IP
2014-06-24 19:00 200004061 Lundsbrunns IF - Stenstorps IF 1 - 2 Sörbovallen
2014-06-24 19:00 200004062 Töreboda IK - Sils IF 2 - 1 Töreshov
2014-06-24 19:00 200004065 Kinne-Vedums IF - Skultorps IF 1 - 4 Kinnevallen
2014-06-24 19:00 200004066 Floby IF - Valtorps IF 0 - 1 Ekvallen, Floby
2014-06-25 19:00 200004064 Grolanda IF - Jula BK 1 - 1 Björkåsen
2014-06-28 15:00 200004067 Valtorps IF - Sils IF 2 - 2 Brovalla
2014-06-28 15:00 200004072 Floby IF - Lundsbrunns IF 4 - 0 Ekvallen, Floby
2014-06-28 17:00 200004071 Kinne-Vedums IF - Stenstorps IF 6 - 0 Kinnevallen
2014-06-30 19:00 200004068 Töreboda IK - IF Tymer 1 - 1 Töreshov
2014-06-30 19:00 200004070 Grolanda IF - Skultorps IF 4 - 4 Björkåsen
Juli
2014-07-01 19:00 200004069 Mariestads BK - Jula BK 2 - 1 Vänershofs IP
2014-07-03 19:00 200004078 Sils IF - Floby IF 4 - 1 Silbohof
2014-07-04 19:00 200004073 Lundsbrunns IF - Kinne-Vedums IF 5 - 3 Sörbovallen
2014-07-04 19:00 200004074 Stenstorps IF - Grolanda IF 3 - 4 Sportvallen, Stenstorp
2014-07-05 15:00 200004075 Skultorps IF - Mariestads BK 3 - 1 Orkanvallen
2014-07-05 16:00 200004076 Jula BK - Töreboda IK 4 - 5 Ullervads IP
Augusti
2014-08-08 19:00 200004081 Töreboda IK - Skultorps IF 7 - 1 Töreshov
2014-08-08 19:00 200004083 Grolanda IF - Lundsbrunns IF 1 - 3 Björkåsen
2014-08-09 14:00 200004079 Sils IF - IF Tymer 2 - 0 Silbohof
2014-08-09 15:00 200004080 Valtorps IF - Jula BK 1 - 3 Brovalla
2014-08-09 15:00 200004084 Floby IF - Kinne-Vedums IF 2 - 5 Ekvallen, Floby
2014-08-10 16:00 200004082 Mariestads BK - Stenstorps IF 2 - 4 Vänershofs IP
2014-08-14 19:00 200004089 IF Tymer - Floby IF 6 - 0 Timmersdala IP
2014-08-15 18:45 200004087 Skultorps IF - Valtorps IF 6 - 0 Orkanvallen
2014-08-15 19:00 200004086 Stenstorps IF - Töreboda IK 0 - 5 Sportvallen, Stenstorp
2014-08-15 19:00 200004090 Kinne-Vedums IF - Grolanda IF 2 - 4 Kinnevallen
2014-08-16 15:00 200004088 Jula BK - Sils IF 0 - 5 Ullervads IP
2014-08-17 17:00 200004085 Lundsbrunns IF - Mariestads BK 2 - 1 Sörbovallen
2014-08-18 19:00 200004077 IF Tymer - Valtorps IF 1 - 1 Timmersdala IP
2014-08-21 18:45 200004091 IF Tymer - Jula BK 1 - 1 Timmersdala IP
2014-08-22 18:30 200004094 Töreboda IK - Lundsbrunns IF 1 - 4 Töreshov
2014-08-22 18:30 200004095 Mariestads BK - Kinne-Vedums IF 4 - 3 Vänershofs IP
2014-08-23 15:00 200004092 Sils IF - Skultorps IF 1 - 1 Silbohof
2014-08-23 15:00 200004096 Floby IF - Grolanda IF 4 - 2 Ekvallen, Floby
2014-08-23 16:00 200004093 Valtorps IF - Stenstorps IF 1 - 0 Brovalla
2014-08-29 18:15 200004098 Stenstorps IF - Sils IF 3 - 5 Sportvallen, Stenstorp
2014-08-30 15:00 200004097 Lundsbrunns IF - Valtorps IF 0 - 0 Sörbovallen
2014-08-30 15:00 200004099 Skultorps IF - IF Tymer 6 - 1 Orkanvallen
2014-08-30 15:00 200004100 Jula BK - Floby IF 3 - 3 Ullervads IP
2014-08-30 15:00 200004101 Grolanda IF - Mariestads BK 1 - 1 Björkåsen
2014-08-30 17:00 200004102 Kinne-Vedums IF - Töreboda IK 3 - 4 Kinnevallen
September
2014-09-05 18:00 200004105 Sils IF - Lundsbrunns IF 1 - 0 Silbohof
2014-09-06 14:00 200004104 IF Tymer - Stenstorps IF 7 - 1 Timmersdala IP
2014-09-06 15:00 200004103 Skultorps IF - Jula BK 3 - 1 Orkanvallen
2014-09-06 15:00 200004106 Valtorps IF - Kinne-Vedums IF 5 - 2 Brovalla
2014-09-06 15:00 200004108 Floby IF - Mariestads BK 4 - 2 Ekvallen, Floby
2014-09-07 16:00 200004107 Töreboda IK - Grolanda IF 1 - 1 Töreshov
2014-09-13 15:00 200004109 Lundsbrunns IF - IF Tymer 2 - 4 Sörbovallen
2014-09-13 15:00 200004111 Skultorps IF - Floby IF 3 - 0 Orkanvallen
2014-09-13 15:00 200004112 Mariestads BK - Töreboda IK 3 - 0 Vänershofs IP
2014-09-13 15:00 200004113 Grolanda IF - Valtorps IF 1 - 2 Björkåsen
2014-09-14 14:00 200004114 Kinne-Vedums IF - Sils IF 0 - 2 Kinnevallen
2014-09-14 17:00 200004110 Stenstorps IF - Jula BK 3 - 7 Sportvallen, Stenstorp
2014-09-20 13:30 200004120 Floby IF - Töreboda IK 2 - 7 Ekvallen, Floby
2014-09-20 14:00 200004117 IF Tymer - Kinne-Vedums IF 1 - 1 Timmersdala IP
2014-09-20 15:00 200004115 Skultorps IF - Stenstorps IF 11 - 1 Orkanvallen
2014-09-20 15:00 200004116 Jula BK - Lundsbrunns IF 6 - 0 Ullervads IP
2014-09-20 15:00 200004118 Grolanda IF - Sils IF 1 - 1 Björkåsen
2014-09-20 15:00 200004119 Valtorps IF - Mariestads BK 2 - 2 Brovalla
2014-09-28 14:00 200004125 Kinne-Vedums IF - Jula BK 1 - 5 Kinnevallen
2014-09-28 15:00 200004121 Lundsbrunns IF - Skultorps IF 1 - 4 Sörbovallen
2014-09-28 15:00 200004122 Töreboda IK - Valtorps IF 3 - 2 Töreshov
2014-09-28 15:00 200004124 Grolanda IF - IF Tymer 1 - 2 Björkåsen
2014-09-28 15:00 200004126 Floby IF - Stenstorps IF 6 - 1 Ekvallen, Floby
2014-09-28 16:00 200004123 Mariestads BK - Sils IF 0 - 3 Vänershofs IP
Oktober
2014-10-04 16:30 200004127 Stenstorps IF - Lundsbrunns IF 3 - 2 Sportvallen, Stenstorp
2014-10-04 16:30 200004128 Skultorps IF - Kinne-Vedums IF 7 - 0 Orkanvallen
2014-10-04 16:30 200004129 Jula BK - Grolanda IF 7 - 1 Ullervads IP
2014-10-04 16:30 200004130 IF Tymer - Mariestads BK 1 - 2 Timmersdala IP
2014-10-04 16:30 200004131 Sils IF - Töreboda IK 1 - 1 Silbohof
2014-10-04 16:30 200004132 Valtorps IF - Floby IF 3 - 1 Brovalla