Spelprogram - Pojkar, Div 13 Alingsås - Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Robert Nilsson 0703772614 grön-vit-grön
Gerdskens BK Svart Joakim Nogander 0701087413 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Holmalunds IF Jens Montell 0729774789 Röd/Vit/Röd
Lerums IS vit Ulrika Wiberg 0733207974 lila, vit, lila
Långareds BoIS Martin Ruben Melin 0768440519 Vit/Röd/Röd
Stenkullens GoIK Ove Nilsson 030223958 0762381651 Röd, Blå, Röd
Vårgårda IK röd Rolf Dennis Magnusson 0705924207 Röd/Vit/Röd
Östadkulle SK Magnus Helgesson 0709946660 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2017-05-06 10:00 Alingsås IF FF - Stenkullens GoIK Mjörnvallen, B-plan
2017-05-06 11:00 Gerdskens BK Svart - Lerums IS vit Gerdskenvallen B-plan
2017-05-07 12:00 Holmalunds IF - Långareds BoIS Brogårdsvallen Elmander Arena
2017-05-07 16:30 Vårgårda IK röd - Östadkulle SK Tånga Hed PUA-plan
2017-05-10 18:30 Långareds BoIS - Alingsås IF FF Ollevi B
2017-05-10 18:30 Östadkulle SK - Gerdskens BK Svart Lenavallen C-plan
2017-05-14 10:30 Lerums IS vit - Holmalunds IF Rydsbergsplan 12 Konstgräs
2017-05-14 17:30 Stenkullens GoIK - Vårgårda IK röd Stenkullens IP 21 KG
2017-05-16 17:30 Alingsås IF FF - Holmalunds IF Mjörnvallen, B-plan
2017-05-17 18:30 Östadkulle SK - Lerums IS vit Lenavallen D-plan
2017-05-21 14:30 Vårgårda IK röd - Långareds BoIS Tånga Hed PUA-plan
2017-05-22 18:00 Gerdskens BK Svart - Stenkullens GoIK Gerdskenvallen B-plan
2017-05-24 18:00 Stenkullens GoIK - Östadkulle SK Stenkullens IP 21 KG
2017-05-24 18:30 Långareds BoIS - Gerdskens BK Svart Ollevi B
2017-05-28 11:45 Lerums IS vit - Alingsås IF FF Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2017-05-28 16:00 Holmalunds IF - Vårgårda IK röd Brogårdsvallen Elmander Arena
2017-05-31 18:30 Östadkulle SK - Långareds BoIS Lenavallen D-plan
Juni
2017-06-02 18:00 Stenkullens GoIK - Lerums IS vit Stenkullens IP 21 KG
2017-06-04 12:00 Vårgårda IK röd - Alingsås IF FF Tånga Hed PUA-plan
2017-06-06 11:00 Gerdskens BK Svart - Holmalunds IF Gerdskenvallen B-plan
2017-06-07 18:30 Långareds BoIS - Stenkullens GoIK Ollevi B
2017-06-10 10:00 Alingsås IF FF - Gerdskens BK Svart Mjörnvallen, B-plan
2017-06-11 11:15 Lerums IS vit - Vårgårda IK röd Hulan
2017-06-11 16:00 Holmalunds IF - Östadkulle SK Brogårdsvallen Elmander Arena
2017-06-14 18:30 Långareds BoIS - Lerums IS vit Ollevi B
2017-06-14 18:30 Stenkullens GoIK - Holmalunds IF Stenkullens IP 21 KG
2017-06-19 18:30 Östadkulle SK - Alingsås IF FF Lenavallen D-plan
2017-06-21 18:30 Långareds BoIS - Holmalunds IF Ollevi B
2017-06-21 18:30 Stenkullens GoIK - Alingsås IF FF Stenkullens IP 21 KG
2017-06-21 18:30 Östadkulle SK - Vårgårda IK röd Lenavallen C-plan
2017-06-25 11:45 Lerums IS vit - Gerdskens BK Svart Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2017-06-29 18:00 Gerdskens BK Svart - Vårgårda IK röd Gerdskenvallen B-plan
Augusti
2017-08-19 11:00 Gerdskens BK Svart - Östadkulle SK Gerdskenvallen B-plan
2017-08-19 11:00 Alingsås IF FF - Långareds BoIS Mjörnvallen, B-plan
2017-08-20 16:00 Holmalunds IF - Lerums IS vit Brogårdsvallen Elmander Arena
2017-08-20 18:00 Vårgårda IK röd - Stenkullens GoIK Tånga Hed PUA-plan
2017-08-23 18:30 Holmalunds IF - Alingsås IF FF Brogårdsvallen Elmander Arena
2017-08-23 18:30 Långareds BoIS - Vårgårda IK röd Ollevi B
2017-08-26 10:00 Stenkullens GoIK - Gerdskens BK Svart Stenkullens IP 21 KG
2017-08-27 14:15 Lerums IS vit - Östadkulle SK Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2017-08-30 18:30 Östadkulle SK - Stenkullens GoIK Lenavallen D-plan
September
2017-09-02 10:30 Gerdskens BK Svart - Långareds BoIS Gerdskenvallen B-plan
2017-09-03 11:00 Alingsås IF FF - Lerums IS vit Mjörnvallen, B-plan
2017-09-03 14:00 Vårgårda IK röd - Holmalunds IF Tånga Hed PUA-plan
2017-09-04 18:00 Gerdskens BK Svart - Alingsås IF FF Gerdskenvallen B-plan
2017-09-06 18:30 Långareds BoIS - Östadkulle SK Ollevi B
2017-09-09 10:15 Alingsås IF FF - Vårgårda IK röd Mjörnvallen, B-plan
2017-09-10 16:00 Holmalunds IF - Gerdskens BK Svart Brogårdsvallen Elmander Arena
2017-09-13 18:30 Östadkulle SK - Holmalunds IF Lenavallen D-plan
2017-09-13 18:45 Lerums IS vit - Stenkullens GoIK Hulan
2017-09-16 10:00 Stenkullens GoIK - Långareds BoIS Stenkullens IP 21 KG
2017-09-17 16:00 Vårgårda IK röd - Lerums IS vit Tånga Hed PUA-plan
2017-09-24 11:00 Vårgårda IK röd - Gerdskens BK Svart Tånga Hed PUA-plan
2017-09-24 14:45 Lerums IS vit - Långareds BoIS Hulan
2017-09-24 16:00 Holmalunds IF - Stenkullens GoIK Brogårdsvallen Elmander Arena
2017-09-30 10:30 Alingsås IF FF - Östadkulle SK Mjörnvallen, B-plan