Spelprogram - Damer, Div 3 Östra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2014-04-27 19:15 200066004 IFK Tidaholm - Södra Vings IF 5 - 0 Tidavallen konstgräs
2014-04-28 18:30 200066003 Timmele GoIF - Borgstena IF 4 - 3 Idrottsparken, Timmele
2014-04-29 19:00 200066002 Fristad/Sparsör - Floby IF 1 - 3 Hedens IP Konstgräs
2014-04-30 18:00 200066001 Falköpings KIK U - Norra Fågelås IF 4 - 2 Dotorpsplan
Maj
2014-05-03 15:00 200066010 Norra Fågelås IF - Vartofta SK 1 - 5 Landbyvallen
2014-05-04 17:00 200066009 Floby IF - Falköpings KIK U 4 - 0 Ekvallen, Floby
2014-05-04 18:00 200066007 Södra Vings IF - Timmele GoIF 5 - 3 Slottsvallen
2014-05-05 19:00 200066008 Borgstena IF - Fristad/Sparsör 4 - 0 Nosseborg
2014-05-11 16:00 200066011 Falköpings KIK U - Borgstena IF 0 - 1 Odenplan
2014-05-11 17:00 200066014 IFK Tidaholm - Vartofta SK 1 - 1 Tidavallen konstgräs
2014-05-11 18:00 200066012 Fristad/Sparsör - Södra Vings IF 1 - 0 Hedens IP
2014-05-12 19:00 200066015 Floby IF - Norra Fågelås IF 5 - 3 Ekvallen, Floby
2014-05-17 15:00 200066020 Norra Fågelås IF - IFK Tidaholm 1 - 2 Landbyvallen
2014-05-18 16:00 200066018 Södra Vings IF - Falköpings KIK U 4 - 1 Slottsvallen
2014-05-19 19:00 200066016 Vartofta SK - Timmele GoIF 3 - 2 Strömsborg
2014-05-21 19:00 200066019 Borgstena IF - Floby IF 3 - 3 Nosseborg
2014-05-24 15:00 200066024 Borgstena IF - Norra Fågelås IF 5 - 2 Nosseborg
2014-05-25 16:00 200066022 Fristad/Sparsör - Vartofta SK 1 - 4 Hedens IP
2014-05-26 19:00 200066023 Timmele GoIF - IFK Tidaholm 4 - 3 Idrottsparken, Timmele
2014-05-26 19:00 200066025 Floby IF - Södra Vings IF 6 - 1 Ekvallen, Floby
Juni
2014-06-01 17:00 200066026 IFK Tidaholm - Fristad/Sparsör 6 - 1 Tidavallen
2014-06-01 17:00 200066030 Norra Fågelås IF - Timmele GoIF 3 - 4 Landbyvallen
2014-06-02 19:00 200066027 Vartofta SK - Falköpings KIK U 3 - 1 Strömsborg
2014-06-02 19:00 200066029 Södra Vings IF - Borgstena IF 0 - 3 Slottsvallen
2014-06-06 13:00 200066031 Falköpings KIK U - IFK Tidaholm 2 - 6 Odenplan
2014-06-08 16:00 200066032 Fristad/Sparsör - Timmele GoIF 1 - 4 Hedens IP
2014-06-08 17:00 200066033 Södra Vings IF - Norra Fågelås IF 0 - 2 Slottsvallen
2014-06-10 19:00 200066035 Floby IF - Vartofta SK 1 - 3 Ekvallen, Floby
2014-06-15 16:00 200066036 Fristad/Sparsör - Norra Fågelås IF 2 - 1 Hedens IP
2014-06-15 17:00 200066039 Vartofta SK - Borgstena IF 1 - 2 Strömsborg
2014-06-16 19:00 200066037 Timmele GoIF - Falköpings KIK U 9 - 1 Idrottsparken, Timmele
2014-06-16 19:00 200066038 IFK Tidaholm - Floby IF 3 - 2 Tidavallen
2014-06-23 19:00 200066042 Södra Vings IF - Vartofta SK 1 - 4 Slottsvallen
2014-06-23 19:00 200066044 Floby IF - Timmele GoIF 4 - 3 Ekvallen, Floby
2014-06-24 19:30 200066041 Falköpings KIK U - Fristad/Sparsör 4 - 1 Odenplan
2014-06-25 19:00 200066043 Borgstena IF - IFK Tidaholm 2 - 4 Nosseborg
2014-06-29 17:00 200066047 Södra Vings IF - IFK Tidaholm 0 - 4 Slottsvallen
2014-06-29 17:00 200066050 Norra Fågelås IF - Falköpings KIK U 4 - 0 Landbyvallen
Juli
2014-07-04 19:00 200066049 Floby IF - Fristad/Sparsör 10 - 3 Ekvallen, Floby
Augusti
2014-08-08 19:00 200066051 Falköpings KIK U - Floby IF 2 - 3 Odenplan
2014-08-10 18:00 200066052 Fristad/Sparsör - Borgstena IF 1 - 4 Hedens IP
2014-08-11 19:00 200066053 Timmele GoIF - Södra Vings IF 6 - 1 Idrottsparken, Timmele
2014-08-12 19:00 200066055 Vartofta SK - Norra Fågelås IF 4 - 1 Strömsborg
2014-08-16 13:00 200066060 Norra Fågelås IF - Floby IF 3 - 4 Landbyvallen
2014-08-17 17:00 200066056 Vartofta SK - IFK Tidaholm 4 - 1 Strömsborg
2014-08-17 18:00 200066048 Borgstena IF - Timmele GoIF 3 - 8 Nosseborg
2014-08-19 18:45 200066058 Södra Vings IF - Fristad/Sparsör 1 - 2 Slottsvallen
2014-08-19 18:45 200066059 Borgstena IF - Falköpings KIK U 5 - 4 Nosseborg
2014-08-22 19:00 200066064 IFK Tidaholm - Norra Fågelås IF 2 - 0 Tidavallen
2014-08-23 12:30 200066065 Floby IF - Borgstena IF 0 - 3 Ekvallen, Floby
2014-08-24 17:00 200066061 Falköpings KIK U - Södra Vings IF 0 - 6 Odenplan
2014-08-25 18:30 200066063 Timmele GoIF - Vartofta SK 5 - 5 Idrottsparken, Timmele
2014-08-29 19:00 200066066 IFK Tidaholm - Timmele GoIF 7 - 2 Tidavallen
2014-08-30 15:00 200066070 Norra Fågelås IF - Borgstena IF 0 - 7 Landbyvallen
2014-08-30 16:00 200066067 Vartofta SK - Fristad/Sparsör 2 - 0 Strömsborg
2014-08-31 15:00 200066069 Södra Vings IF - Floby IF 1 - 5 Slottsvallen
September
2014-09-03 19:30 200066071 Falköpings KIK U - Vartofta SK 1 - 2 Odenplan
2014-09-06 15:00 200066073 Timmele GoIF - Norra Fågelås IF 10 - 1 Idrottsparken, Timmele
2014-09-07 15:00 200066072 Fristad/Sparsör - IFK Tidaholm 2 - 6 Hedens IP
2014-09-10 18:00 200066074 Borgstena IF - Södra Vings IF 4 - 1 Nosseborg
2014-09-12 19:00 200066077 IFK Tidaholm - Falköpings KIK U 8 - 0 Tidavallen konstgräs
2014-09-14 12:30 200066080 Norra Fågelås IF - Södra Vings IF 5 - 2 Landbyvallen
2014-09-14 16:00 200066076 Timmele GoIF - Fristad/Sparsör 4 - 3 Idrottsparken, Timmele
2014-09-14 16:00 200066078 Vartofta SK - Floby IF 5 - 0 Strömsborg
2014-09-21 15:00 200066085 Norra Fågelås IF - Fristad/Sparsör 3 - 3 Landbyvallen
2014-09-21 17:00 200066083 Borgstena IF - Vartofta SK 1 - 3 Nosseborg
2014-09-21 17:00 200066084 Floby IF - IFK Tidaholm 4 - 4 Ekvallen, Floby
2014-09-22 19:30 200066081 Falköpings KIK U - Timmele GoIF 1 - 3 Odenplan
2014-09-27 12:00 200066088 IFK Tidaholm - Borgstena IF 3 - 0 Tidavallen konstgräs
2014-09-27 15:00 200066086 Fristad/Sparsör - Falköpings KIK U 9 - 2 e.f. Hedens IP
2014-09-27 15:00 200066087 Timmele GoIF - Floby IF WO (3 - 0) Idrottsparken, Timmele
2014-09-27 15:00 200066089 Vartofta SK - Södra Vings IF 5 - 0 Strömsborg