Spelprogram - Pojkar, Div 13 Ulricehamn

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Borgstena IF Mattias Skoog 0701754529 Gul/Grön/Gul
Brämhults IK Vit Johan von Kraemer 0704173622 Svart/Svart/Svart
Dalsjöfors GoIF Vit Marcus Cleverup 0734328724 Grön (Herr), Orange (Dam)/Svart (Herr), Orange (Dam)/Grön (Herr), Orange (Dam)
Rydboholms SK Pär Hellblad 0735454746 Blå/Blå/Blå
Sjötofta IF Sandra Andersson 0705839931 Gul/Gul/Gul
Svenljunga IK Therese Ekelund 0708665855 Röd/Blå/Röd
Timmele/Hössna Mikaela Åberg 0702586273 Röd/Vit/Röd
Tranemo IF Mathias Nyström 0703285811 0703285811 Röd/Vit/Röd
Ulricehamns IFK Blå Martin Stålbrand 0705273522 Blå-Svart/Svart/Svart
Ulricehamns IFK röd Patrik Sjöman 0731411214 Blåsvart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-03 18:45 Ulricehamns IFK Blå - Dalsjöfors GoIF Vit Lassalyckan C-plan
2019-05-05 15:00 Borgstena IF - Sjötofta IF Nosseborg
2019-05-05 15:00 Brämhults IK Vit - Rydboholms SK Brämhults IP C
2019-05-05 16:00 Tranemo IF - Ulricehamns IFK röd Tranehov C
2019-05-05 16:00 Timmele/Hössna - Svenljunga IK Idrottsparken C
2019-05-07 19:15 Ulricehamns IFK röd - Ulricehamns IFK Blå Lassalyckan C-plan
2019-05-11 16:00 Rydboholms SK - Borgstena IF Sven Erikssonsvallen
2019-05-12 15:00 Dalsjöfors GoIF Vit - Brämhults IK Vit Gårdavallen A-plan
2019-05-12 16:00 Sjötofta IF - Timmele/Hössna Sjövalla
2019-05-12 18:00 Svenljunga IK - Tranemo IF Högvalla IP A
2019-05-13 19:15 Borgstena IF - Brämhults IK Vit Nosseborg
2019-05-18 12:15 Ulricehamns IFK röd - Dalsjöfors GoIF Vit Lassalyckan B-plan
2019-05-19 15:15 Ulricehamns IFK Blå - Svenljunga IK Lassalyckan C-plan
2019-05-19 16:00 Tranemo IF - Sjötofta IF Tranehov C
2019-05-19 16:00 Timmele/Hössna - Rydboholms SK Idrottsparken C
2019-05-24 17:45 Sjötofta IF - Ulricehamns IFK Blå Sjövalla
2019-05-24 18:00 Brämhults IK Vit - Timmele/Hössna Brämhults IP C
2019-05-26 14:00 Rydboholms SK - Tranemo IF Sven Erikssonsvallen
2019-05-26 18:00 Dalsjöfors GoIF Vit - Borgstena IF Gårdavallen A-plan
2019-05-27 18:00 Svenljunga IK - Ulricehamns IFK röd Högvalla IP Mellanplan
2019-05-29 18:00 Timmele/Hössna - Borgstena IF Idrottsparken C
Juni
2019-06-02 14:30 Ulricehamns IFK röd - Sjötofta IF Lassalyckan C-plan
2019-06-02 16:00 Tranemo IF - Brämhults IK Vit Tranehov C
2019-06-02 16:15 Ulricehamns IFK Blå - Rydboholms SK Lassalyckan C-plan
2019-06-02 17:30 Svenljunga IK - Dalsjöfors GoIF Vit Högvalla IP A
2019-06-04 18:30 Borgstena IF - Tranemo IF Nosseborg
2019-06-04 19:00 Dalsjöfors GoIF Vit - Timmele/Hössna Gårdavallen A-plan
2019-06-05 18:00 Sjötofta IF - Svenljunga IK Sjövalla
2019-06-09 12:00 Rydboholms SK - Ulricehamns IFK röd Sven Erikssonsvallen
2019-06-09 15:00 Brämhults IK Vit - Ulricehamns IFK Blå Brämhults IP C
2019-06-16 15:15 Ulricehamns IFK röd - Brämhults IK Vit Lassalyckan C-plan
2019-06-16 16:00 Tranemo IF - Timmele/Hössna Tranehov C
2019-06-16 16:00 Sjötofta IF - Dalsjöfors GoIF Vit Sjövalla
2019-06-16 16:45 Ulricehamns IFK Blå - Borgstena IF Lassalyckan C-plan
2019-06-16 17:00 Svenljunga IK - Rydboholms SK Högvalla IP Mellanplan
2019-06-19 18:00 Timmele/Hössna - Ulricehamns IFK Blå Idrottsparken C
2019-06-19 18:30 Borgstena IF - Ulricehamns IFK röd Nosseborg
2019-06-23 14:00 Rydboholms SK - Sjötofta IF Sven Erikssonsvallen
2019-06-23 18:00 Brämhults IK Vit - Svenljunga IK Brämhults IP C
2019-06-24 18:30 Tranemo IF - Dalsjöfors GoIF Vit Tranehov C
2019-06-25 19:15 Ulricehamns IFK röd - Timmele/Hössna Lassalyckan C-plan
2019-06-28 18:00 Tranemo IF - Svenljunga IK Tranehov C
2019-06-30 16:00 Sjötofta IF - Brämhults IK Vit Sjövalla
2019-06-30 17:00 Svenljunga IK - Borgstena IF Högvalla IP Mellanplan
2019-06-30 18:00 Dalsjöfors GoIF Vit - Rydboholms SK Gårdavallen A-plan
Augusti
2019-08-17 14:45 Ulricehamns IFK röd - Tranemo IF Lassalyckan C-plan
2019-08-18 13:30 Dalsjöfors GoIF Vit - Ulricehamns IFK Blå Gårdavallen A-plan
2019-08-18 14:00 Rydboholms SK - Brämhults IK Vit Sven Erikssonsvallen
2019-08-18 16:00 Sjötofta IF - Borgstena IF Sjövalla
2019-08-18 17:00 Svenljunga IK - Timmele/Hössna Högvalla IP Mellanplan
2019-08-20 18:30 Borgstena IF - Rydboholms SK Nosseborg
2019-08-25 12:30 Brämhults IK Vit - Dalsjöfors GoIF Vit Brämhults IP C
2019-08-25 17:30 Timmele/Hössna - Sjötofta IF Granvalla C
2019-08-28 17:30 Ulricehamns IFK Blå - Ulricehamns IFK röd Lassalyckan C-plan
2019-08-31 15:00 Brämhults IK Vit - Borgstena IF Brämhults IP C
September
2019-09-01 11:30 Dalsjöfors GoIF Vit - Ulricehamns IFK röd Gårdavallen A-plan
2019-09-01 16:00 Rydboholms SK - Timmele/Hössna Sven Erikssonsvallen
2019-09-01 16:00 Sjötofta IF - Tranemo IF Sjövalla
2019-09-01 17:00 Svenljunga IK - Ulricehamns IFK Blå Högvalla IP Mellanplan
2019-09-02 17:45 Borgstena IF - Dalsjöfors GoIF Vit Nosseborg
2019-09-08 10:45 Ulricehamns IFK röd - Svenljunga IK Lassalyckan C-plan
2019-09-08 13:45 Ulricehamns IFK Blå - Sjötofta IF Lassalyckan C-plan
2019-09-08 16:00 Tranemo IF - Rydboholms SK Tranehov C
2019-09-08 16:00 Timmele/Hössna - Brämhults IK Vit Idrottsparken C
2019-09-09 18:30 Borgstena IF - Timmele/Hössna Nosseborg
2019-09-15 12:30 Brämhults IK Vit - Tranemo IF Brämhults IP C
2019-09-15 14:00 Rydboholms SK - Ulricehamns IFK Blå Sven Erikssonsvallen
2019-09-15 14:00 Dalsjöfors GoIF Vit - Svenljunga IK Gårdavallen A-plan
2019-09-15 16:00 Sjötofta IF - Ulricehamns IFK röd Sjövalla
2019-09-18 18:00 Timmele/Hössna - Dalsjöfors GoIF Vit Idrottsparken C
2019-09-21 11:00 Tranemo IF - Borgstena IF Tranehov C
2019-09-21 14:45 Ulricehamns IFK röd - Rydboholms SK Lassalyckan C-plan
2019-09-22 15:45 Ulricehamns IFK Blå - Brämhults IK Vit Lassalyckan C-plan
2019-09-22 16:00 Svenljunga IK - Sjötofta IF Högvalla IP Mellanplan
2019-09-23 18:00 Borgstena IF - Ulricehamns IFK Blå Nosseborg
2019-09-28 11:00 Timmele/Hössna - Tranemo IF Idrottsparken C
2019-09-28 14:00 Rydboholms SK - Svenljunga IK Sven Erikssonsvallen
2019-09-29 12:15 Dalsjöfors GoIF Vit - Sjötofta IF Gårdavallen A-plan
2019-09-29 17:00 Brämhults IK Vit - Ulricehamns IFK röd Brämhults IP C
Oktober
2019-10-31 Ulricehamns IFK Blå - Tranemo IF Lassalyckan C-plan