Spelprogram - Div 1 Södra, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-14 15:00 Kristianstad FC - FK Karlskrona 1 - 2 528 Kristianstads IP A-plan
2017-04-15 15:00 FC Rosengård 1917 - Skövde AIK 0 - 1 220 Rosengårds IP A-plan
2017-04-16 16:00 Mjällby AIF - Qviding FIF 2 - 1 1 510 Strandvallen A-plan
2017-04-16 16:00 Assyriska BK - IK Oddevold 2 - 1 458 Ruddalen 1 Konstgräs
2017-04-17 16:00 Ängelholms FF - Oskarshamns AIK 2 - 0 Ängelholms IP A-plan
2017-04-17 16:00 Husqvarna FF - Landskrona BoIS 1 - 2 567 Vapenvallen
2017-04-17 17:00 Ljungskile SK - Utsiktens BK 1 - 0 748 Skarsjövallen
2017-04-22 14:00 Oskarshamns AIK - Husqvarna FF 2 - 1 320 Arena Oskarshamn
2017-04-22 15:00 Qviding FIF - Ängelholms FF 0 - 3 404 Valhalla 1 Konstgräs
2017-04-22 15:00 FK Karlskrona - FC Rosengård 1917 1 - 0 663 Västra Mark IP
2017-04-22 16:00 Utsiktens BK - Mjällby AIF 2 - 1 140 Ruddalen 1 Konstgräs
2017-04-22 16:00 Skövde AIK - Ljungskile SK 0 - 2 495 Södermalms IP
2017-04-22 16:00 IK Oddevold - Kristianstad FC 1 - 0 415 Rimnersvallen
2017-04-23 16:00 Landskrona BoIS - Assyriska BK 2 - 0 2 044 Landskrona IP A-plan
2017-04-29 15:00 Qviding FIF - Oskarshamns AIK Valhalla 1 Konstgräs
2017-04-29 16:00 Assyriska BK - Husqvarna FF Ruddalen 1 Konstgräs
2017-04-30 14:00 Ängelholms FF - Utsiktens BK Ängelholms IP A-plan
2017-04-30 16:00 FC Rosengård 1917 - IK Oddevold Rosengårds IP A-plan
2017-04-30 16:00 Ljungskile SK - FK Karlskrona Skarsjövallen
2017-04-30 16:00 Mjällby AIF - Skövde AIK Strandvallen A-plan
Maj
2017-05-01 15:00 Kristianstad FC - Landskrona BoIS Kristianstads IP A-plan
2017-05-06 16:00 IK Oddevold - Ljungskile SK Rimnersvallen
2017-05-06 16:00 Husqvarna FF - Kristianstad FC Vapenvallen
2017-05-06 16:00 Skövde AIK - Ängelholms FF Södermalms IP
2017-05-07 14:00 Oskarshamns AIK - Assyriska BK Arena Oskarshamn
2017-05-07 16:00 FK Karlskrona - Mjällby AIF Västra Mark IP
2017-05-08 19:00 Landskrona BoIS - FC Rosengård 1917 Landskrona IP A-plan
2017-05-08 19:00 Utsiktens BK - Qviding FIF Ruddalen 1 Konstgräs
2017-05-12 19:00 Ängelholms FF - FK Karlskrona Ängelholms IP A-plan
2017-05-13 15:00 Qviding FIF - Skövde AIK Valhalla 1 Konstgräs
2017-05-13 16:00 Utsiktens BK - Oskarshamns AIK Ruddalen 1 Konstgräs
2017-05-13 16:00 Kristianstad FC - Assyriska BK Kristianstads IP A-plan
2017-05-13 16:00 Ljungskile SK - Landskrona BoIS Skarsjövallen
2017-05-14 16:00 FC Rosengård 1917 - Husqvarna FF Rosengårds IP A-plan
2017-05-14 16:00 Mjällby AIF - IK Oddevold Strandvallen A-plan
2017-05-18 19:00 Skövde AIK - Utsiktens BK Södermalms IP
2017-05-20 14:00 Oskarshamns AIK - Kristianstad FC Arena Oskarshamn
2017-05-20 16:00 Husqvarna FF - Ljungskile SK Vapenvallen
2017-05-20 16:00 Assyriska BK - FC Rosengård 1917 Ruddalen 1 Konstgräs
2017-05-21 16:00 FK Karlskrona - Qviding FIF Västra Mark IP
2017-05-21 16:00 Landskrona BoIS - Mjällby AIF Landskrona IP A-plan
2017-05-21 17:00 IK Oddevold - Ängelholms FF Rimnersvallen
2017-05-25 16:00 Skövde AIK - Oskarshamns AIK Södermalms IP
2017-05-27 16:00 Qviding FIF - IK Oddevold Valhalla 1 Konstgräs
2017-05-27 16:00 Utsiktens BK - FK Karlskrona Ruddalen 1 Konstgräs
2017-05-28 16:00 Mjällby AIF - Husqvarna FF Strandvallen A-plan
2017-05-28 16:00 Ängelholms FF - Landskrona BoIS Ängelholms IP A-plan
2017-05-28 17:00 Ljungskile SK - Assyriska BK Skarsjövallen
2017-05-29 19:00 FC Rosengård 1917 - Kristianstad FC Rosengårds IP A-plan
Juni
2017-06-03 14:00 Oskarshamns AIK - FC Rosengård 1917 Arena Oskarshamn
2017-06-03 16:00 Kristianstad FC - Ljungskile SK Kristianstads IP A-plan
2017-06-03 16:00 Assyriska BK - Mjällby AIF Ruddalen 1 Konstgräs
2017-06-03 16:00 FK Karlskrona - Skövde AIK Västra Mark IP
2017-06-04 16:00 Landskrona BoIS - Qviding FIF Landskrona IP A-plan
2017-06-04 17:00 Husqvarna FF - Ängelholms FF Vapenvallen
2017-06-05 19:00 IK Oddevold - Utsiktens BK Rimnersvallen
2017-06-10 16:00 Skövde AIK - IK Oddevold Södermalms IP
2017-06-10 16:00 Utsiktens BK - Landskrona BoIS Ruddalen 1 Konstgräs
2017-06-10 16:00 Qviding FIF - Husqvarna FF Valhalla 1 Konstgräs
2017-06-11 16:00 Ängelholms FF - Assyriska BK Ängelholms IP A-plan
2017-06-11 16:00 Ljungskile SK - FC Rosengård 1917 Skarsjövallen
2017-06-11 16:00 FK Karlskrona - Oskarshamns AIK Västra Mark IP
2017-06-12 19:00 Mjällby AIF - Kristianstad FC Strandvallen A-plan
2017-06-16 19:00 Assyriska BK - Qviding FIF Ruddalen 1 Konstgräs
2017-06-17 16:00 Husqvarna FF - Utsiktens BK Vapenvallen
2017-06-17 16:00 IK Oddevold - FK Karlskrona Rimnersvallen
2017-06-17 16:00 Oskarshamns AIK - Ljungskile SK Arena Oskarshamn
2017-06-18 16:00 FC Rosengård 1917 - Mjällby AIF Rosengårds IP A-plan
2017-06-18 16:00 Landskrona BoIS - Skövde AIK Landskrona IP A-plan
2017-06-19 19:00 Kristianstad FC - Ängelholms FF Kristianstads IP A-plan
2017-06-22 19:00 Skövde AIK - Husqvarna FF Södermalms IP
2017-06-25 16:00 Ängelholms FF - FC Rosengård 1917 Ängelholms IP A-plan
2017-06-25 16:00 Mjällby AIF - Ljungskile SK Strandvallen A-plan
2017-06-25 16:00 IK Oddevold - Oskarshamns AIK Rimnersvallen
2017-06-25 16:00 FK Karlskrona - Landskrona BoIS Västra Mark IP
2017-06-25 17:00 Qviding FIF - Kristianstad FC Valhalla 1 Konstgräs
2017-06-26 19:00 Utsiktens BK - Assyriska BK Ruddalen 1 Konstgräs
Juli
2017-07-01 14:00 Oskarshamns AIK - Mjällby AIF Arena Oskarshamn
2017-07-01 16:00 Kristianstad FC - Utsiktens BK Kristianstads IP A-plan
2017-07-01 16:00 Assyriska BK - Skövde AIK Ruddalen 1 Konstgräs
2017-07-01 16:00 Husqvarna FF - FK Karlskrona Vapenvallen
2017-07-02 15:00 FC Rosengård 1917 - Qviding FIF Rosengårds IP A-plan
2017-07-02 16:00 Landskrona BoIS - IK Oddevold Landskrona IP A-plan
2017-07-02 17:00 Ljungskile SK - Ängelholms FF Skarsjövallen
2017-07-08 16:00 FK Karlskrona - Assyriska BK Västra Mark IP
2017-07-08 16:00 Skövde AIK - Kristianstad FC Södermalms IP
2017-07-08 16:00 Utsiktens BK - FC Rosengård 1917 Ruddalen 1 Konstgräs
2017-07-09 16:00 Ängelholms FF - Mjällby AIF Ängelholms IP A-plan
2017-07-09 16:00 Landskrona BoIS - Oskarshamns AIK Landskrona IP A-plan
2017-07-09 17:00 IK Oddevold - Husqvarna FF Rimnersvallen
2017-07-09 17:00 Qviding FIF - Ljungskile SK Valhalla 1 Konstgräs
2017-07-15 16:00 Mjällby AIF - Utsiktens BK Strandvallen A-plan
2017-07-15 16:00 Ljungskile SK - Skövde AIK Skarsjövallen
2017-07-15 16:00 Kristianstad FC - IK Oddevold Kristianstads IP A-plan
2017-07-15 16:00 Assyriska BK - Landskrona BoIS Ruddalen 1 Konstgräs
2017-07-15 16:00 Husqvarna FF - Oskarshamns AIK Vapenvallen
2017-07-16 16:00 Ängelholms FF - Qviding FIF Ängelholms IP A-plan
2017-07-16 16:00 FC Rosengård 1917 - FK Karlskrona Rosengårds IP A-plan
Augusti
2017-08-16 19:00 FK Karlskrona - Kristianstad FC Västra Mark IP
2017-08-19 14:00 Oskarshamns AIK - Ängelholms FF Arena Oskarshamn
2017-08-19 15:00 Skövde AIK - FC Rosengård 1917 Södermalms IP
2017-08-19 15:00 Qviding FIF - Mjällby AIF Bravida Arena
2017-08-19 16:00 Utsiktens BK - Ljungskile SK Ruddalen 1 Konstgräs
2017-08-20 16:00 Landskrona BoIS - Husqvarna FF Landskrona IP A-plan
2017-08-21 19:00 IK Oddevold - Assyriska BK Rimnersvallen
2017-08-26 14:00 Oskarshamns AIK - Qviding FIF Arena Oskarshamn
2017-08-26 16:00 Husqvarna FF - Assyriska BK Vapenvallen
2017-08-26 16:00 FK Karlskrona - Ljungskile SK Västra Mark IP
2017-08-27 16:00 Landskrona BoIS - Kristianstad FC Landskrona IP A-plan
2017-08-27 16:00 IK Oddevold - FC Rosengård 1917 Rimnersvallen
2017-08-27 16:00 Skövde AIK - Mjällby AIF Södermalms IP
2017-08-27 16:00 Utsiktens BK - Ängelholms FF Ruddalen 1 Konstgräs
September
2017-09-02 15:00 Ängelholms FF - Skövde AIK Ängelholms IP A-plan
2017-09-02 15:00 Qviding FIF - Utsiktens BK Valhalla 1 Konstgräs
2017-09-02 16:00 Kristianstad FC - Husqvarna FF Kristianstads IP A-plan
2017-09-02 16:00 Assyriska BK - Oskarshamns AIK Ruddalen 1 Konstgräs
2017-09-02 18:00 Ljungskile SK - IK Oddevold Skarsjövallen
2017-09-03 16:00 Mjällby AIF - FK Karlskrona Strandvallen A-plan
2017-09-03 16:00 FC Rosengård 1917 - Landskrona BoIS Rosengårds IP A-plan
2017-09-09 14:00 Oskarshamns AIK - Utsiktens BK Arena Oskarshamn
2017-09-09 15:00 IK Oddevold - Mjällby AIF Rimnersvallen
2017-09-09 16:00 Assyriska BK - Kristianstad FC Ruddalen 1 Konstgräs
2017-09-09 16:00 Husqvarna FF - FC Rosengård 1917 Vapenvallen
2017-09-09 16:00 FK Karlskrona - Ängelholms FF Västra Mark IP
2017-09-09 16:00 Skövde AIK - Qviding FIF Södermalms IP
2017-09-10 16:00 Landskrona BoIS - Ljungskile SK Landskrona IP A-plan
2017-09-16 15:00 Kristianstad FC - Oskarshamns AIK Kristianstads IP A-plan
2017-09-16 15:00 Qviding FIF - FK Karlskrona Valhalla 1 Konstgräs
2017-09-16 16:00 FC Rosengård 1917 - Assyriska BK Rosengårds IP A-plan
2017-09-16 16:00 Utsiktens BK - Skövde AIK Ruddalen 1 Konstgräs
2017-09-17 16:00 Ängelholms FF - IK Oddevold Ängelholms IP A-plan
2017-09-17 16:00 Mjällby AIF - Landskrona BoIS Strandvallen A-plan
2017-09-17 17:00 Ljungskile SK - Husqvarna FF Skarsjövallen
2017-09-23 14:00 Oskarshamns AIK - Skövde AIK Arena Oskarshamn
2017-09-23 16:00 Assyriska BK - Ljungskile SK Ruddalen 1 Konstgräs
2017-09-23 16:00 Husqvarna FF - Mjällby AIF Vapenvallen
2017-09-23 16:00 FK Karlskrona - Utsiktens BK Västra Mark IP
2017-09-24 16:00 Landskrona BoIS - Ängelholms FF Landskrona IP A-plan
2017-09-25 19:00 Kristianstad FC - FC Rosengård 1917 Kristianstads IP A-plan
2017-09-25 19:00 IK Oddevold - Qviding FIF Rimnersvallen
2017-09-30 15:00 Ljungskile SK - Kristianstad FC Skarsjövallen
2017-09-30 15:00 Qviding FIF - Landskrona BoIS Valhalla 1 Konstgräs
2017-09-30 16:00 FC Rosengård 1917 - Oskarshamns AIK Rosengårds IP A-plan
2017-09-30 16:00 Skövde AIK - FK Karlskrona Södermalms IP
2017-09-30 16:00 Utsiktens BK - IK Oddevold Ruddalen 1 Konstgräs
Oktober
2017-10-01 15:00 Mjällby AIF - Assyriska BK Strandvallen A-plan
2017-10-01 16:00 Ängelholms FF - Husqvarna FF Ängelholms IP A-plan
2017-10-07 15:00 Qviding FIF - Assyriska BK Valhalla 1 Konstgräs
2017-10-07 16:00 FK Karlskrona - IK Oddevold Västra Mark IP
2017-10-07 16:00 Skövde AIK - Landskrona BoIS Södermalms IP
2017-10-07 16:00 Utsiktens BK - Husqvarna FF Ruddalen 1 Konstgräs
2017-10-08 15:00 Mjällby AIF - FC Rosengård 1917 Strandvallen A-plan
2017-10-08 15:00 Ljungskile SK - Oskarshamns AIK Skarsjövallen
2017-10-08 16:00 Ängelholms FF - Kristianstad FC Ängelholms IP A-plan
2017-10-14 14:00 Oskarshamns AIK - FK Karlskrona Arena Oskarshamn
2017-10-14 16:00 Assyriska BK - Ängelholms FF Ruddalen 1 Konstgräs
2017-10-15 16:00 FC Rosengård 1917 - Ljungskile SK Rosengårds IP A-plan
2017-10-15 16:00 Landskrona BoIS - Utsiktens BK Landskrona IP A-plan
2017-10-15 16:00 IK Oddevold - Skövde AIK Rimnersvallen
2017-10-15 17:00 Kristianstad FC - Mjällby AIF Kristianstads IP A-plan
2017-10-15 17:00 Husqvarna FF - Qviding FIF Vapenvallen
2017-10-21 14:00 Oskarshamns AIK - Landskrona BoIS Arena Oskarshamn
2017-10-21 16:00 Kristianstad FC - Skövde AIK Kristianstads IP A-plan
2017-10-21 16:00 Assyriska BK - FK Karlskrona Ruddalen 1 Konstgräs
2017-10-21 16:00 Husqvarna FF - IK Oddevold Vapenvallen
2017-10-22 15:00 Mjällby AIF - Ängelholms FF Strandvallen A-plan
2017-10-22 17:00 Ljungskile SK - Qviding FIF Skarsjövallen
2017-10-22 17:00 FC Rosengård 1917 - Utsiktens BK Rosengårds IP A-plan
2017-10-28 15:00 IK Oddevold - Landskrona BoIS Rimnersvallen
2017-10-28 15:00 Qviding FIF - FC Rosengård 1917 Valhalla 1 Konstgräs
2017-10-28 16:00 FK Karlskrona - Husqvarna FF Västra Mark IP
2017-10-28 16:00 Skövde AIK - Assyriska BK Södermalms IP
2017-10-28 16:00 Utsiktens BK - Kristianstad FC Ruddalen 1 Konstgräs
2017-10-29 15:00 Mjällby AIF - Oskarshamns AIK Strandvallen A-plan
2017-10-29 16:00 Ängelholms FF - Ljungskile SK Ängelholms IP A-plan
November
2017-11-04 15:00 Ljungskile SK - Mjällby AIF Skarsjövallen
2017-11-04 15:00 FC Rosengård 1917 - Ängelholms FF Rosengårds IP A-plan
2017-11-04 15:00 Kristianstad FC - Qviding FIF Kristianstads IP A-plan
2017-11-04 15:00 Assyriska BK - Utsiktens BK Ruddalen 1 Konstgräs
2017-11-04 15:00 Husqvarna FF - Skövde AIK Vapenvallen
2017-11-04 15:00 Landskrona BoIS - FK Karlskrona Landskrona IP A-plan
2017-11-04 15:00 Oskarshamns AIK - IK Oddevold Arena Oskarshamn