Dagens domare - Västergötlands Fotbollförbund

Välj förbund och datum

Matcher 2020-09-20
Tid Match Domare
Elitettan
Elitettan 2020
14:00 Lidköpings FK - Alingsås FC United Domare Erik Jullander
Ass. domare 1 Michael Kostrzewa
Ass. domare 2 Abdullah Al-Ameri
Division 1, damer
Div 1 Norra Götaland, dam 2020
16:00 Trollhättans FK - IK Gauthiod Domare Victor Karlsson
Ass. domare 1 Emil Eng
Ass. domare 2 Torbjörn Nordin
P19 serier
P19 Div.1 2020 - Region 2
13:00 FC Trollhättan - Lidköpings FK Domare Artan Buzolli
13:00 Skövde AIK - Utsiktens BK Domare Johannes Wiberg
Ass. domare 1 Alwin Andersson
Ass. domare 2 Obaida Almasri
15:30 Vänersborgs FK - IK Oddevold Domare Filiph Bergstedt
P17 serier
P17 Div.1 2020 - Region 2
13:00 IFK Mariestad - Stenungsunds IF Domare Shahoo Rakh
17:00 Skene IF - Kållered SK Domare Joakim Blomqvist
P16 serier
P16 Nationell B3
12:00 Gerdskens BK - Vänersborgs FK Domare Jonas Dahlin
Ass. domare 1 Benjamin Mansouri
Ass. domare 2 Rasoul Mansourieh
16:00 IFK Skövde FK - Jonsereds IF Domare Ibrahim Tucakovic
Division 2 Damer
Div. 2 Västra Götaland damer
17:00 Brämhults IK - Tollereds IF Domare Albin Wrångemyr
Herrar, Div 4
Herrar, Div 4 Norra
14:00 Ulvåkers IF - Vinninga AIF Domare Araz Nabil Mustafa
Ass. domare 1 Fredrik Esaac
Ass. domare 2 Oliwer Windestål
15:00 Ekedalens SK - Trollhättans FK Domare Jesper Bankemyhr
Ass. domare 1 Mergim Mustafa
Ass. domare 2 Youssef Shamoun
15:00 IFK Mariestad - Vara SK Domare Philipp Dages
Ass. domare 1 Tobias Axelsson
Ass. domare 2 Vladimir Karanovic
16:00 Ardala GoIF - Falköpings FK Domare Mattias Holmdahl
Ass. domare 1 Sylë Bajrami
Ass. domare 2 Kevin Lund
16:00 Götene IF - Råda BK Domare Khizri Chochaev
Ass. domare 1 David Karadag
Ass. domare 2 Thomas Johansson
16:00 Skara FC - Åsarp-Trädet FK Domare Martin Jonsson
Ass. domare 1 Jon Eriksson
Ass. domare 2 Mikael Östh
Herrar, Div 5
Herrar, Div 5 Norra
14:00 Korsberga IF - Fagersanna IF Domare Viktor Sundberg
15:00 Tibro AIK FK - IFK Värsås Domare Robert Facol
Ass. domare 1 Ellinor Hjärtqvist
Ass. domare 2 Sadiq Mahamoud Aadan
15:00 Våmbs IF - Mariestads BK Domare Jacob Liljegren
Ass. domare 1 Håkan Gustafsson
Ass. domare 2 Roger Larsson
16:00 Jula BK - Skultorps IF Domare Patrik Nilsson
16:00 Tymer/Väring - Kinne-Vedums IF Domare Andreas Göransson
Herrar, Div 5 Mellersta
14:00 Valtorps IF - Herrljunga SK FK Domare Sirwan Rakh
Ass. domare 1 Melvin Brattlöf
Ass. domare 2 Hannes Drevenbäck
15:00 Gällstads FK - Rångedala IK Domare Rasmus Karlsson
15:00 Säven/Hol - Borgunda IK Domare Christer Johansson
Ass. domare 1 Mats Persson
Ass. domare 2 Mohammad Mirzai
15:00 Södra Vings IF - Tomtens IF Domare Edin Filipovic
Ass. domare 1 Bengt Stadig
Ass. domare 2 Zoran Simunovic
15:00 Tvärred-Vegby FC - Grolanda/Floby Domare Egzon Binaku
Ass. domare 1 Ghodratullah Sadoughi
Ass. domare 2 Carolin Ögren
Herrar, Div 6
Herrar, Div 6 Mariestad
12:00 Tidans IF - Björsäters IF Domare Bengt Gustafsson
14:00 Torsö BIF - Gullspångs IF Domare Abdal Zangana
15:00 Hova/Weimer Lyrestad - Töreboda IK Domare Peter Ekbladh
15:00 Tidavads IF - Hangelösa IF Domare Olle Lundberg
17:00 Trollekis - Moholms SK Domare Thomas Bock
Herrar, Div 6 Vårgårda
15:00 Hemsjö IF - Trollhättans FF Domare Bujar Durguti
15:00 IK Friscopojkarna - Östadkulle SK Domare Joakim Wallenås
15:30 Långareds BoIS - Sjöviks SK Domare Mikael Enänger
17:00 Åsaka SK - Hjärtums IS Domare Muhamed Ramic
17:30 Alvhems IK - Lödöse Nygård IK Domare Jorge Tarouco
Herrar, Div 6 Ulricehamn
13:00 Kinnarp-Slutarps IF - Ljungsarps IF Domare Ulrik Hedfjärd
15:00 Redvägs FK - Dannike IK Domare Vesa Myllylä
15:00 Sjötofta IF - Länghems IF Domare Akil Ahmed Hassan
15:00 Vartofta SK - Tranemo IF Domare Daniel Svensson
16:00 Marbäcks IF - Hössna/Timmele Domare Johan Seger
Herrar, Utvecklingsserier
Herrar, Utveckling A Västra
19:00 Skepplanda BTK - Halvorstorps IS Domare Zaim Salkovic
Herrar, Utveckling A Södra
19:00 Byttorps IF U1 - Sätila SK Domare Esad Ramovic
Herrar, Utveckling B Skara
11:00 Edsvära-Norra Vånga FF - Varnhem/Lundsbrunn Domare Joachim Carlman
11:00 Jung/Kvänum 10 IF - Tråvad/Larv Domare Stefan Jonsson
Herrar, Utveckling B Lidköping
11:00 FC Corner - Norra Härene BK (9:9) Domare Youssef Shamoun
Herrar, Utveckling B Trollhättan
19:30 Vänersborgs IF C - Trollhättans FK C Domare Haris Peric
Herrar, Utveckling B Borås
11:00 Gånghester/Målsryd - Töllsjö IF Domare Viktor Söderström
11:00 Hedareds BK - Rävlanda AIS Domare Ove Ivarsson
Herrar, P 35
Herrar, P 35 Västergötland
11:00 Södra Vings IF - Annelunds IF Domare Adnan Domani
17:00 Hjo/Korsberga/Norra Fågelås - Grolanda/Floby Domare Yamen Rahmoun
Damer, Div 2
Damer, Div 2 Norra Götaland
15:00 Götene FK - Mariestads BoIS FF Domare Anders Orlinder
15:00 Sils IF - Falköpings KIK Domare Anders Stålberg
15:00 Vinninga AIF - Arentorp Helås FK Domare Mikael Palmér
Ass. domare 1 Danijel Ristic
Ass. domare 2 Frida Lefwander
17:00 Bankeryds SK - Våmbs IF Domare Jama Dubad
Ass. domare 1 Emran Kadrija
Ass. domare 2 Milaad Ahmadi
Damer, Div 3
Damer, Div 3 Östra
15:00 IFK Värsås - Vartofta SK Domare Wael Rahmoun
16:00 Levene-Skogslunds IF - Falköpings KIK U Domare Ulf Rickardsson
17:00 Åsarp-Trädet/Redväg - Axvalls IF Domare Pavle Velcov
17:30 IFK Tidaholm - Fagersanna/Mölltorp-Brevik Domare Ulrik Hedfjärd
Damer, Div 3 Västra
11:00 Mariedals IK - Hemsjö IF Domare Abdiqani Abdi
15:00 Skoftebyns IF U - Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors Domare Enver Sutovic
15:00 Vedums AIS - Wargöns IK Domare Selim Hasani
16:00 Fristad/Borgstena/Sparsör - Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro Domare Hassan Othman
Damer, Div 4
Damer, Div 4 Östra
11:00 Moholms SK (9:9) - Korsberga/Fröjered Domare Sadiq Mahamoud Aadan
11:00 Ulvåkers IF U - Jula BK Domare Obaida Almasri
15:00 Hörnebo SK U (9:9) - Norra Fågelås IF (9:9) Domare Stefan Eriksson
15:00 IFK Hjo - IF Tymer (9:9) Domare Yamen Rahmoun
17:00 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Björsäters IF (9:9) Domare Claes Borg
Damer, Div 4 Västra
19:15 Vänersborgs FK U (9:9) - Sjuntorps IF (9:9) Domare Idriz Ajrizaj
Damer, Div 4 Mellersta
17:00 Östadkulle SK - Alingsås KIK U Domare Dragan Sinik
Damer, Div 4 Södra
15:00 Hus FF (9:9) - Kinna IF Domare Mirsad Sela
17:00 Toarpsalliansen - IF Elfsborg Domare Jorge Montes Soto
Pojkar, Div 4
Pojkar, Div 4 Södra
19:00 Kinna IF - Rydboholms SK Domare
Pojkar, Div 5
Pojkar, Div 5 Norra U15
11:00 IFK Hjo - Vänersborgs IF Röd Domare
12:30 Råda BK - IFK Skövde FK Domare
16:00 IK Gauthiod - Skara FC Vit Domare
Pojkar, Div 5 Södra U15
12:00 Holmalunds IF - Fristad/Sparsör/Borgstena Domare
18:00 Tidaholms GoIF - Kinna IF Domare
Pojkar, Div 5 Norra
11:00 Töreboda IK - Ulvåkers IF Domare
15:00 Stenstorps IF - Gullspång/Hova Domare
17:00 Mariestads BK (9:9) - Falköpings FK Domare
Pojkar, Div 5 Mellersta
11:00 Vara SK - Emtunga/Tråvad/Larv/Vedum Domare
16:00 Vårgårda IK - Lidköpings FK Domare
16:30 Saleby/Trässberg/N.Härene - Våmbs IF Svart Domare
17:00 Trollhättans BoIS Vit - Vänersborgs IF Blå Domare
Pojkar, Div 5 Västra
19:00 Trollhättans BoIS Röd - Gerdskens BK Domare
Pojkar, Div 5 Södra
11:00 Sandared/Sjömarken - Borås GIF Domare
13:30 Brämhults IK - Ulricehamns IFK Domare
17:00 Dalsjöfors GoIF - Fritsla IF (9:9) Domare
Pojkar, Div 6
Pojkar, Div 6 Norra
11:00 Skara FC Blå - IFK Tidaholm Domare
Pojkar, Div 6 Västra
10:00 Wargöns IK - Lidköpings FK Svart Domare
13:00 Edet FK - Vallens IF Domare
13:00 Halvorstorps IS - Skoftebyns IF Vit Domare
15:00 Åsaka SK - Stenungsunds IF Domare
Pojkar, Div 6 Södra
11:10 Ulricehamns IFK - Brämhults IK Domare
13:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Sjömarken/Sandared Domare
13:00 IF Elfsborg - Byttorps IF Domare
Pojkar, Div 6 Skövde
17:00 Ulvåkers IF - IFK Mariestad Vit Domare
Pojkar, Div 6 Skara
11:00 IFK Falköping FF Vit - Essungaalliansen Domare
13:30 Råda BK - Lidköpings FK Vit Domare
Pojkar, Div 6 Borås
11:00 Vegby/Tvärred/Gällstad/TVFC - Rävlanda AIS Domare
18:00 Borås AIK - IFK Örby Domare
Pojkar, Div 7
Pojkar, Div 7 Norra
17:15 Våmbs IF - Åsarp-Trädet FK Domare
17:30 Tymer/Lerdala - Grolanda/Floby Domare
Pojkar, Div 7 Mellersta
14:00 Alingsås IF FF - Byttorps IF Vit Domare
Pojkar, Div 7 Södra
15:00 Skene IF - Hestrafors/Bollebygd Domare
Pojkar, Div 8
Pojkar, Div 8 Norra
11:30 Skövde AIK Röd - Ulvåkers IF Domare
15:00 Skara FC - IFK Falköping FF Domare
16:00 IFK Skövde FK Blå - Våmbs IF Grön Domare
17:00 Skultorps IF - Lidköpings FK Svart Domare
Pojkar, Div 8 Västra
10:30 Vänersborgs FK Vit - IK Gauthiod Domare
13:00 Vårgårda IK Röd - Holmalunds IF Domare
Pojkar, Div 8 Södra
10:00 Brämhults IK - Kinna IF Domare
14:30 Bergdalens IK Röd - Sjömarken/Sandared Domare
16:20 Ulricehamns IFK Blå - Kronängs IF Domare
Pojkar, Div 8 Skövde
17:00 BK Trix - Mariestads BK Domare
Pojkar, Div 8 Lidköping
11:00 Vinninga AIF - Råda BK Vit Domare
13:00 Lidköpings FK Vit - Sils IF Röd Domare
Pojkar, Div 8 Trollhättan
19:00 Skoftebyns IF - Lödöse Nygård/Skepplanda Domare
Pojkar, Div 8 Borås
11:00 Sätila/Ubbhult/Hyssna - Rävlanda AIS Domare
17:00 Säven/Hol - Rydboholms SK Domare
Pojkar, Div 8 Ulricehamn
13:15 Ulricehamns IFK Svart - Dalstorps IF Domare
17:00 Länghems IF - Högvads BK Domare
Pojkar, Div 9
Pojkar Div 9 Mariestad
11:00 Gullspångs IF - IFK Mariestad Blå Domare
11:00 IFK Mariestad Blå - Skövde AIK Rödvit Domare
11:00 Tymer/Lerdala - IF Weimer Lyrestad Domare
Pojkar Div 9 Skövde
14:30 IFK Skövde FK Blå - IFK Falköping FF Blå Domare
17:00 Tidaholms GoIF svart - Ekedalens SK Domare
Pojkar Div 9 Skara
09:30 Råda BK Grön - Skara FC Blå Domare
11:00 Saleby/Trässberg/N.Härene Lila - Tidaholms GoIF vit Domare
11:00 Sils IF - Skövde AIK Vit Domare
16:00 Lidköpings FK Svart - Mariestads BK Blå Domare
Pojkar Div 9 Vara
11:00 Axvalls IF - Essungaalliansen Domare
11:00 IK Gauthiod - Tomtens IF Domare
11:00 Trollhättans FK Vit - Lidköpings FK Vit Domare
13:00 Skara FC Vit - Saleby/Trässberg/N Härene Svart Domare
Pojkar Div 9 Trollhättan
11:00 Halvorstorps IS - Skoftebyns IF Domare
Pojkar Div 9 Alingsås
10:15 Lerums IS Vit - Sjöviks SK Domare
12:00 Floda BoIF - Kinna IF Blå Domare
13:00 Holmalunds IF - IF Elfsborg Röd Domare
14:00 Bollebygd/Hestrafors - Alingsås IF FF Domare
15:00 Gerdskens BK Svart - Lerums IS Lila Domare
Pojkar Div 9 Borås
11:00 IF Elfsborg Svart - Rydboholms SK Domare
16:00 Sparsörs AIK - Gerdskens BK Gul Domare
17:30 Hössna/Timmele - Brämhults IK Vit Domare
Pojkar Div 9 Ulricehamn
09:15 Bergdalens IK - Brämhults IK Svart Domare
16:00 Timmele GoIF - Svenljunga IK Domare
17:30 Tranemo IF - Fristads GoIF Domare
Pojkar, Div 10
Pojkar Div 10 Skövde
10:30 Björsäters IF - Töreboda IK Domare
15:00 Falköpings FK Röd - Skövde AIK Domare
15:00 Tidans IF - IFK Hjo Domare
17:00 Tibro AIK FK Gul - Tibro AIK Vit Domare
Pojkar Div 10 Lidköping
15:00 Jung-Kvänum/Edsvära N.Vånga - Arentorp Helås FK Domare
Pojkar Div 10 Trollhättan
16:00 Trollhättans BoIS Röd - Vara SK Svart Domare
Pojkar Div 10 Borås
Bredared/Sandhult - Bergdalens IK Röd Domare
10:15 Hemsjö IF - IFK Örby Domare
13:00
(Inställd)
Rävlanda AIS - Skene IF Vit Domare
Pojkar Div 10 Ulricehamn
10:40 Ulricehamns IFK - Mariedals IK Domare
12:30 Dalsjöfors GoIF - Limmareds IF Domare
14:45 Skene IF Svart - Bergdalens IK Svart Domare
Pojkar, Div 11
Pojkar Div 11 Mariestad
11:00 IFK Mariestad Blå - Töreboda IK Domare
16:00 Tymer/Lerdala - IFK Skövde FK Blå Domare
Pojkar Div 11 Skövde
10:00 Skövde AIK - Våmbs IF Vit Domare
11:30 IFK Skövde FK Blåvit - Skara FC Röd Domare
13:00 Lidköpings FK Röd - IFK Mariestad Vit Domare
17:30 Falköpings FK Röd - Råda BK Svart Domare
Pojkar Div 11 Lidköping
15:00 Örslösa-Söne IK - Mellby IK Domare
16:00 Lidköpings FK Svart - Lundsbrunns IF Domare
Pojkar Div 11 Falköping
11:00 IFK Falköping FF Blå - Stenstorps IF Domare
13:00 IFK Skövde FK Vit - Kinnarp-Slutarps IF Domare
15:00 IFK Tidaholm - Grolanda/Floby Domare
17:00 Tidaholms GoIF - Falköpings FK Svart Domare
Pojkar Div 11 Trollhättan
10:00 Vänersborgs FK Vit - Halvorstorps IS Domare
11:00 Trollhättans FK - Vänersborgs IF Domare
15:00 Wargöns IK - Vänersborgs FK Svart Domare
17:00 Sjuntorp/Upphärad - Trollhättans BoIS Vit Domare
18:00 Skoftebyns IF - Råda BK Vit Domare
Pojkar Div 11 Alingsås
13:00 Trollhättans BoIS Röd - Lerums IS Domare
16:00 Alingsås IF FF Grön - Långareds BoIS Domare
Pojkar Div 11 Mark
11:00 Kinna IF , Pojkar, Div 13 2019 - Dalsjöfors GoIF Grön Domare
13:40 Ulricehamns IFK Svart - IFK Örby Domare
15:00 Borås GIF - Skene IF Domare
17:30 Sätila SK - Ubbhults/Hällingsjö/Hyssna Vit Domare
Pojkar Div 11 Borås
11:30 Brämhults IK Svart - Borgstena IF Domare
15:00 Gerdskens BK Svart - Alingsås IF FF Vit Domare
17:00 Herrljunga/Frisco Röd - Byttorps IF Grön Domare
Pojkar Div 11 Ulricehamn
12:10 Ulricehamns IFK Blå - Tranemo IF Domare
17:00 Dalstorps IF Svart - Svenljunga IK Domare
Pojkar, Div 12
Pojkar Div 12 Skövde
11:00 IFK Tidaholm - Mariestads BK Röd Domare
17:00 Hova IF - Igelstorps IK Svart Domare
Pojkar Div 12 Lidköping
15:00 Lundsbrunns IF - Järpås/Levene-Skogslund Domare
Pojkar Div 12 Trollhättan
11:00 Edet FK - Halvorstorps IS Domare
14:00 Skoftebyns IF - Elmer-Fåglum FK Domare
17:00 Vänersborgs FK - Trollhättans FK Domare
Pojkar Div 12 Borås
11:00 Kinna IF Blå - Mariedals IK Domare
12:00
(Inställd)
Sparsörs AIK - Bollebygds/Hestrafors Domare
14:00 IF Elfsborg - Byttorps IF Vit Domare
16:00 Kronängs IF - Fritsla IF Domare
16:00 Sandareds IF - Borås AIK Domare
Pojkar Div 12 Ulricehamn
17:00 Tvärred/Vegby - Gällstads FK Domare
Pojkar, Div 13
Pojkar Div 13 Mariestad
11:00 Mölltorp/Breviks AIF - Gullspångs IF Domare
11:00 Töreboda IK - Fagersanna IF Domare
16:00 IFK Skövde FK Vit - Tymer/Lerdala Domare
Pojkar Div 13 Skövde
10:00 Tibro AIK FK Gul - Stenstorps IF Domare
11:00 Ulvåkers IF Svart - IFK Hjo Blå Domare
11:00 Våmbs IF Grön - IFK Mariestad Vit Domare
13:00 Skultorps IF Gul - Skövde AIK Röd Domare
14:30 IFK Skövde FK Blå - Mariestads BK Röd Domare
Pojkar Div 13 Tidaholm
13:00 IFK Tidaholm - Grolanda/Floby Domare
14:30 IFK Skövde FK Blåvit - IFK Falköping FF Blå Domare
16:00 Kinnarp-Slutarps IF - Skultorps IF Svart Domare
Pojkar Div 13 Skara
12:30 Råda BK Svart - Mariestads BK Vit Domare
16:00 IFK Skövde FK Vitblå - Lidköpings FK Svart Domare
Pojkar Div 13 Lidköping
09:30 Råda BK Grön - Varnhem/Axvall Domare
10:00 Lidköpings FK Röd - Sils IF Domare
11:00 Mellby IK - Götene IF Domare
13:00 Ardala GoIF Röd - Vinninga AIF Domare
17:00 Skara FC Svart - FC Corner Domare
Pojkar Div 13 Vara
11:00 Vara SK Gul - Råda BK Vit Domare
13:00 Lidköpings FK Vit - Nossebro IF Domare
Pojkar Div 13 Vänersborg
17:00 Trollhättans BoIS Vit - Bjärke Domare
Pojkar Div 13 Trollhättan
10:00 Upphärads IS - Skoftebyns IF Domare
14:00 IFK Trollhättan Blå - Lödöse Nygård IK Domare
15:00 Trollhättans BoIS Röd - Vänersborgs IF Röd Domare
Pojkar Div 13 Vårgårda
10:00 Gerdskens BK Svart - Gerdskens BK Gulsvart Domare
11:00 Holmalunds IF Vit - Östadkulle SK Domare
15:00 Annelunds IF - Säven/Hol Domare
15:30 Herrljunga/Frisco Röd - Hemsjö IF Gul Domare
18:00 Vårgårda IK röd - Alingsås IF FF Vit Domare
Pojkar Div 13 Alingsås
11:00 Långareds BoIS - Gerdskens BK Gul Domare
14:30 Sjöviks SK - Herrljunga/Frisco Blå Domare
15:30 Alingsås IF FF Grön - Vårgårda IK Vit Domare
Pojkar Div 13 Bollebygd
11:00 Rävlanda AIS - Kronängs IF Svart Domare
12:00 Hestrafors/Bollebygd - Sandhult/Bredared Domare
Pojkar Div 13 Borås
13:00 Borås GIF - Fristads GoIF Grön Domare
14:30 Brämhults IK Svart - Ulricehamns IFK Svart Domare
15:00 Kronängs IF Vit - Rydboholms SK Domare
Pojkar Div 13 Svenljunga
13:00 Länghems IF - Sjömarkens IF Vit Domare
15:10 Ulricehamns IFK Blå - Tranemo IF Röd Domare
Pojkar Div 13 Ulricehamn
11:00 Äspereds IF - Timmele GoIF Domare
15:30 Tranemo IF Vit - Södra Vings IF Domare
Flickor, Div 1 17+
Flickor, Div 1 Västergötland 17+
16:00 Våmbs IF - Lidköpings FK Domare Andreas Klarblad
Flickor, Div 3
Flickor, Div 3 Västergötland U15
12:00 Skultorps IF - Alingsås KIK Domare
15:00 Ulvåkers IF - Skövde KIK Domare
Flickor, Div 3 Västra
17:00 Vänersborgs IF - Råda BK Grön Domare
17:15 Skoftebyns IF - Trollhättans FK/Halvorstorp Domare
Flickor, Div 3 Södra
15:00 Sjömarken/Sandared - Toarpsalliansen G Domare
Flickor, Div 4
Flickor, Div 4 Norra
15:00 Falköpings KIK - Mariestads BoIS FF Domare
Flickor, Div 4 Mellersta
17:00 Örslösa-Söne IK - Vara SK Domare
Flickor, Div 4 Västra
13:00 Skepplanda BTK - Vänersborgs IF Blå Domare
Flickor, Div 4 Sydvästra
12:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Ulricehamns IFK Blå Domare
15:00 IFK Öxnevalla - Sjömarken/Sandared Domare
16:00 Svansjö - Kinna IF Domare
Flickor, Div 4 Sydöstra
13:00 IFK Örby - Brämhults IK Domare
16:45 Bergdalens IK - Timmele GoIF Domare
18:00 Rydboholms SK - Herrljunga/Frisco Domare
Flickor, Div 5
Flickor, Div 5 Mariestad
13:00 Töreboda IK - Hörnebo SK Domare
17:00 Korsberga/Fröjered - Tymer/Lerdala/Ulvåker Domare
Flickor, Div 5 Skara
16:00 Rackeby IK - Råda BK Grön Domare
17:00 Kinnarp-Slutarps/Vartofta - Skara FC Domare
Flickor, Div 5 Vara
12:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Trollhättans BoIS Röd Domare
17:00 Arentorp Helås FK (7:7) - Mellby IK Domare
17:00 Falköpings KIK Röd - Lidköpings FK Domare
17:00 Jung/Kvänum-Edsvära N Vånga - Halvorstorp/Trollhättans FK Mörkgrå Domare
Flickor, Div 5 Trollhättan
17:00 IK Gauthiod - Bjärke Domare
Flickor, Div 5 Borås
16:00 Byttorps IF - Skogsbygdens IF Domare
Flickor, Div 5 Ulricehamn
11:00 Bergdalens IK - Grimsås/Dalstorp Domare
14:00 Kronängs IF - Limmareds IF Domare
16:00 Svenljunga/Sexdrega - Hössna/Timmele Domare
Flickor, Div 6
Flickor Div 6 Mariestad
16:00 Skövde KIK Svart - Mariestads BoIS FF Domare
17:00 Töreboda IK - Jula BK Domare
17:30 Norra Fågelås IF - Skultorps IF Gul Domare
Flickor Div 6 Skövde
11:00 Tidaholms GoIF - Skövde KIK Vit Domare
17:00 Skultorps IF Svart - Falköpings Kvinnliga IK Domare
Flickor Div 6 Lidköping
13:00 Lidköpings FK Röd - Vedums AIS Domare
Flickor Div 6 Trollhättan
11:00 Halvorstorp/Trollhättans FK Ljusgrå - IK Gauthiod Blå Domare
17:00 Vänersborgs IF Blå - Vänersborgs FK Domare
18:00 Åsaka SK - Wargöns IK Domare
Flickor Div 6 Alingsås
15:00 Vara SK Gul - Edet FK Gul Domare
17:00 Halvorstorp/Trollhättans FK Mörkgrå - Bjärke Domare
17:30 Alingsås KIK Blå - Vänersborgs IF Röd Domare
Flickor Div 6 Borås
15:00 Brämhults IK - Fritsla IF Domare
15:00 Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna - Sätila SK Domare
16:00 Kronängs IF - IF Elfsborg Domare
Flickor Div 6 Ulricehamn
12:00 Åsarp-Trädet FK - Grönahögs IK Domare
Flickor, Div 7
Flickor Div 7 Skövde
13:00 Sils IF Vit - Mariestads BoIS FF Röd Domare
13:00 Töreboda IK - Skövde KIK Svart Domare
17:00 Skara FC - Mariestads BoIS FF Vit Domare
Flickor DIv 7 Tidaholm
10:30 Åsarp-Trädet FK - Falköpings KIK Domare
16:00 Skövde KIK Vit - Tidaholms GoIF Domare
Flickor Div 7 Lidköping
10:00 Lidköpings FK - Råda BK Grön Domare
11:00 Vinninga AIF - Ardala GoIF Domare
17:00 Emtunga/Tråvad/Larv - IK Gauthiod Röd Domare
Flickor Div 7 Trollhättan
15:00 Trollhättans IF - Lödöse Nygård IK Domare
16:00 Skoftebyns IF - Halvorstorp/Trollhättans FK Domare
17:00 Upphärad/Sjuntorp - Vänersborgs FK Domare
Flickor Div 7 Alingsås
15:00 Hemsjö/Tollered - Långareds BoIS Domare
15:00 Vårgårda IK - Alingsås KIK Blå Domare
16:00 Skogsbygdens IF - Östadkulle SK Domare
17:00 Herrljunga/Frisco - Alingsås KIK Vit Domare
Flickor Div 7 Borås
11:00 Svansjö - Ulricehamns IFK Domare
11:15 Dalsjöfors GoIF - Kinna IF Domare
12:00 Redvägs FK - Borås AIK Domare
12:15 Bergdalens IK - Skene IF Domare
Flickor, Div 8
Flickor Div 8 Tibro
10:00 Hörnebo SK - Fagersanna IF Domare
11:00 Skultorps IF Svart - Ulvåkers IF Svart Domare
14:00 Värsås/Igelstorp - IFK Tidaholm Domare
17:15 Falköpings KIK Vit - IFK Hjo Domare
Flickor Div 8 Skara
11:00 Axvall/Varnhem - Sils IF Röd Domare
11:00 IF Weimer Lyrestad - Falköpings KIK Röd Domare
11:30 Skövde KIK Svart - Mariestads BoIS FF Domare
Flickor Div 8 Lidköping
10:00 Lidköpings FK Röd - Råda BK Grön Domare
10:00 Vänersborgs IF Röd - SalebyTrässberg/N.Härene Domare
14:00 Källby IF - Sils IF Vit Domare
17:45 Jung/Kvänum/Edsvära N Vånga - Mellby IK Domare
Flickor Div 8 Trollhättan
12:15 Wargöns IK - Upphärad/Sjuntorp Domare
13:00 Trollhättans FK/Halvorstorp - Skoftebyns IF Domare
13:30 Vänersborgs IF Blå - Edet FK Domare
Flickor Div 8 Alingsås
11:00 Bjärke - Herrljunga/Frisco Domare
14:30 Alingsås KIK Vit - Lerums IS Domare
16:00 Alingsås KIK Blå - Sjöviks SK Domare
Flickor Div 8 Borås
12:00 Brämhults IK Svart - Fristads GoIF Domare
13:00 IFK Öxnevalla - Borås GIF Domare
Flickor Div 8 Ulricehamn
14:00 Rydboholms SK - Sexdrega/Hillared Domare
15:00 Limmareds IF - Mariedals IK Vit Domare
15:00 Länghems IF - Brämhults IK Vit Domare
16:40 Ulricehamns IFK - Grönahögs IK Domare