Anmälningsläget till Representantskapet

VId lunchtid idag den 4 september var det 103 st föreningar anmälda till Representantskapet. Det är mycket glädjande och se att vi passerat 100-strecket. För lista se nedan. Det saknas dock fortfarande flera föreningar som borde ha intresse av att vara med på detta viktiga möte

Missa inte att anmälan är förlängd till söndag 10 sep kl 23.59 pga strul med On-Line-formuläret.

Länk till anmälan

Anmälda

Förening Förnamn Efternamn Ersättare
Alingsås IF FF Anders Hurtig
Alingsås Kvinnliga IK Camilla Berg
Annelunds IF Daniel Holmén x
Arentorp Helås FK Örjan Johansson
Axvalls IF Patrik Olsson x
Björsäters IF Per-Erik Hjalmarsson x
Borås AIK Daniel Bordin
Byttorps IF Henric Waller x
Dalsjöfors GoIF Kurt Johansson
Dannike IK Jonny Petterson x
Elmer-Fåglum FK Hans Haraldsson
Falköpings FK Thomas Qvist
Falköpings Kvinnliga IK Maria Skölving
FC Corner Jan Frithz x
FC Skövde Toni Aychouh
Fristads GoIF Tommy Säll x
Främmestads IK Johan Persson x
Grolanda IF Claes Hallin x
Gullspångs IF Anna Fredriksson x
Gällstads FK Ove Axengren x
Hedareds BK Johnny Brandt
Herrljunga SK FK jessica sandberg x
Holmalunds IF Alingsås Jan Andersson
Hols IF Gerhard Ohlsson x
Horreds IF Anders Gunnarsson x
Hova IF Elisabet Ericsson x
Hus FF Pierre Lekbrant
Hössna IF Birger Johansson
IF Tymer Tomas Dahlin x
IFK Emtunga Anders Ekdén x
IFK Falköping FF Anders Lundin x
IFK Mariestad Jan Lexén x
IFK Skövde FK Anders Lind
IFK Tidaholm Jan Antonsson x
IFK Trollhättan Jonas Eklund x
IFK Värsås Svante Karlsson
IFK Öxnevalla Martin Andersson
IK Friscopojkarna Jens Eriksson x
IK Gauthiod Staffan Gunnarsson x
FC Gauthiod Andreas Larsson x
Kinna IF Åke Fäldt
Kinne-Vedums IF Fredrik Alnemar x
Kronängs IF mikael johansson x
Källby IF Viktor Sundberg
Levene/Skogslunds IF Stefan Barkin
Lidköpings FK Hans-Fredrik Johansson
Långareds BoIS Börje Björkqvist x
Marbäcks IF Benny Sahlèn x
Mariedals IK Denis Skogberg x
Mariestads BK Jimmy Almered
Mariestads BoIS FF Tina Holmström x
Mellby IK Elin Andersson x
Månstads IF Rune Svensson
Nittorps IK Cenneth Cedergren
Norra Fågelås IF Rolf Eriksson
Norrby IF Björn Lindvall x
Nossebro IF Henrik Wilson x
Rackeby IK Ingmar Gustafson x
Rydboholms SK Lennart Ståhl
Råda BK Anders Andersson x
Råda BK Christer Mann
Saleby IF Daniel Gustafsson x
Sandareds IF C-G Svantesson
Sandhems IF Inge Klasson x
Sjuntorps IF Joakim Eriksson
Sjömarkens IF Johan Bäck
Sjötofta IF Sven Olof Andersson x
Skara FC Peter Karlsson x
Skene IF Sven Andersson x
Skepplanda BTK Jan-Erik Eriksson x
Skoftebyns IF Fredrik Tidlund x
Skultorps IF Oskar Öst x
Skövde Kvinnliga IK Anders Plantin x
Stora Mellby SK Börje Arnold Andersson x
Sävens BK Göran Andersson
Södra Härene IF Håkan Robertsson
Södra Vings IF Hans Hellqvist x
Söne SK Kjell Eriksson x
Tibro AIK FK Kenneth Eriksson
Tidaholms GoIF Thomas Beldt x
Tomtens IF Thomas Leijon x
Trollhättans BoIS Sven Johansson x
Trollhättans FK Stefan Björkenstam
Trollhättans Syrianska Föreningen Raul Eriksson
Trässbergs BK Christer Ericsson
Töreboda IK Daniel Esplund x
Ubbhults IF Ronny Ehrnberg x
Ulricehamns IFK Mikael Kindberg x
Ulvåkers IF Niclas Krantz x
Upphärads IS Jonas Nolstrand x
Vara SK Kristoffer Hjelm x
Wargöns IK Stefan Svensson x
Vedums AIS Johan Otterborg x
Vinninga AIF Michael Caspersson
Vänersborgs IF Patrik Kataja
Värings GoIF Bengt Lindberg
Åsarps IF Dennis Rylander
Åsarp-Trädet FK Sören Kling
Äspereds IF Arne Johansson x
Örslösa-Söne IK Robert Henningsson x
Östadkulle SK Roger Lindberg