Anmälda till Representantskapet 2019

Dessa 105 st föreningar är de som är anmälda och kommer ha rösträtt på Representantskapet 2019 den 5 dec i Vårgårda.

De som anmäler sig fr o m nu är välkomna till mötet men kommer ej att ha rösträtt men däremot yttranderätt i varje fråga.

Läs mer om Representantskapet och läs de 5 motionerna som inkommit här.

Inbjudan som pdf-fil finns här

Dessa föreningar är i dagsläget anmälda

Ordinarie Förening Suppleant Förening
Robert Raniele Alingsås FC United
Anders Hurtig Alingsås IF FF
Camilla Berg Alingsås Kvinnliga IK
Daniel Holmén Annelunds IF Gunnar Holmén Annelunds IF
Örjan Johansson Arnetorp Helås FK
Patrik Olsson Axvalls IF
Per-Erik Hjalmarsson Björsäters IF
Per Franzén Bollebygds IF
Magnus Johannesson Borås AIK
Richard Jensen Brämhults IF Eva Sångberg Brämhults IK
Henric Waller Byttorps IF
Kent Halldén Dalstorps IF
Jesper Pettersson Dannike IK Jonny Pettersson Dannike IK
Thomas Qvist Falköpings FK
Jan Frithz FC Corner
Tommy Säll Fristads GoIF Peter Nordström Fristad GoIF
Peter Falkebäck Främmestads IK
Martin Svensson Fröjereds IF Krister Frejdh Fröjereds IF
Mikael Eriksson Grolanda IF Claes Hallin Grolanda IF
Anna Fredriksson Gullspångs IF Peter Cupan Gullspångs IF
Owe Axengen Gällstads FK
Sandra Larsson Götene FK
Johnny Brandt Hedareds BK
Jessica Sandberg Herrljunga SK FK Jonas Sandberg Herrljunga SK FK
Jan Andersson Holmalunds IF
Gerhard Olsson Hols IF
Simon Andersson Horreds IF
Morgan Isacsson Hova IF Joakim Fredberg Hova IF
Bengt Axelsson HUS FF
Janne Ryrlén IF Elfsborg
Tomas Dahlin IF Tymer Christer Claesson IF Tymer
Anders Ekdén IFK Emtunga
Thomas Njolegård IFK Hjo
Lennart Persson IFK Skövde FK
Jan Andersson IFK Tidaholm Jan Antonsson IFK Tidaholm
Jonas Eklund IFK Trollhättan Johnny Dahlbom IFK Trollhättan
Svante Karlsson IFK Värsås Jen Larsson IFK Värsås
Håkan Einarsson Igelstorps IK
Anna Knutsson IK Friscopojkarna
Tomas Karlsson Järpås IF Mia Andersson Järpås IF
Hampus Lindqvist Kinne-Vedums IF
Mikael Johansson Kronängs IF
Viktor Sundberg Källby IF
Hans-Fredrik Johansson Lidköpings FK Andreas Gustafsson Lidköpings FK
Ronny Josefsson Limmareds IF
Börje Björkqvist Långareds BOIS
Timo Stegemann Lödöse Nygårds IK
Roger Larsson Marbäcks IF
Denis Skogberg Mariedals IK Jens Eliasson Mariedals IK
Claes Persson Mariestads BK Lars Johansson Mareistads BK
Tina Holmström Mariestads BOIS FF Tomas Kvarnrud Mariestads BOIS FF
Elin Andersson Mellby IK
Charlotta Törnberg Mellby IK
Rune Svensson Månstads IF
Cenneth Cedergren Nittorps IK
Rolf Eriksson Norra Fågelås IF
Björn Lindvall Norrby IF
Patrik Widell Nossebro IF
Patrik Eliasson Olsfors IF
Ingmar Gustafsson Rackeby IK
Christer Mann Råda BK
Kurt Tisell Rångedala IK Mikael Boström Rångedala IK
Tom Henningssson Saleby IK Daniel Gustafsson Saleby IK
Claes-Göran Svantesson Sandareds IF Anton Wall Sandareds IF
Inge Klasson Sandhems IF Kurt Andersson Sandhems IF
Joakim Eriksson Sjuntorps IF
Sven Olof Andersson Sjötofta IF
Peter Karlsson Skara FC
Erik Glansin Skene IF Sven Andersson Skene IF
Jan-Erik Eriksson Skepplanda BTK Per Rehnlund Skepplanda BTK
Fredrik Tidlund Skoftebyns IF
Lene Jul Skogsbygdens IF
Stefan Gustafsson Skultorps IF
Janne Andersson Skövde AIK
Anna-Lena Wetterteg Skövde KIK Pehr Sterning Skövde KIK
Mikael Öqvist Stenstorps IF
Börje Andersson Stora Mellby SK Anton Lendhe Stora Mellby SK
Håkan Robertsson Södra Härene IF
Hans Hellqvist Södra Vings IF Peter Asp Södra Vings IF
Kjell Eriksson Söne SK
Kenneth Eriksson Tibro AIK FK
Tomas Beldt Tidaholms GoIF Roger Benjaminsson Tidaholms GoIF
Anders Dungel Timmele GoIF Ulla Löfdahl Timmele GoIF
Thomas Lejon Tomtens IF Sven Arne Ring Tomtens IF
Bengt Svensson Torestorp/Älekulla FF Gunmar Niklasson Torestorp/Älekulla FF
Sven Johansson Trollhättans BOIS
Mathias Westermark Trädets IF
Lars-Åke Bergman Töreboda IK Magnus Olofsson Töreboda IK
Ronny Ehrnberg Ubbhults IF
Mikael Kindberg Ulricehamns IFK
Anders Mårtensson Ulvåkers IF
Kristoffer Hjelm Vara SK Peo Stigsson Vara SK
Eric Bönström Wargöns IK
Björn Karlsson Vedums AIS Stina Rudolfsson Vedums AIS
Fredrik Handfast Vininga AIF
Jonas Isacson Våmbs IF Tomas Lundin Våmbs IF
Magnus Gustavsson Vårgårda IK
Ronny Nordström Vårgårda IK FK
Marielle Månsson Vänersborgs
Bengt Lindberg Värings GoIF
Sören Kling Åsarp Trädet FK
Dennis Rylander Åsarps IF
Emilia Stensson Örslösa/Söne Staffan Arkelöv Örslösa/Söne
Martin Broberg Östadkulle SK Ida Lagesdotter Andersson Östadkulle SK

Anmälda per den 16 sep kl 0000